• Informacje na temat:

  piotrowski

Artykuły na temat: piotrowski
 • Piotrowski: Nie będzie znaczących podwyżek cen energii

  Nie przewidujemy żadnych znaczących podwyżek cen energii - zapewnił w Sejmie wiceminister energii Andrzej J. Piotrowski.

 • Ryszard Piotrowski: Obecna władza traktuje konstytucję jako kłopotliwego przeciwnika

  Obecna władza traktuje konstytucje jako kłopotliwego przeciwnika - mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM konstytucjonalista Ryszard Piotrowski. "Wielokrotnie to deklarowała, mówiąc, że konstytucja(...) wykładnią, która odrywa konkretny fragment od innych fragmentów" - podkreśla Piotrowski.

 • Liga Europy: Bramki Tomasza Kędziory i Jakuba Piotrowskiego

  Bramka Tomasza Kędziory była ozdobą 3. kolejki Ligi Europejskiej. Polski piłkarz popisał się pięknym strzałem z ponad 20 metrów, a jego Dynamo Kijów pokonało na wyjeździe Rennes 2:1. Z gola cieszył się też Jakub Piotrowski, którego Genk wygrał z Besiktasem 4:2.

 • Piotrowski dla "Rz" o legalności ustawy budżetowej i proteście w Sejmie

  Konstytucjonalista doktor habilitowany Ryszard Piotrowski argumentuje w wywiadzie dla dziennika "Rzeczpospolita", że konflikty polityczne trudno rozwiązać stosując prawo karne.

 • ​Wiceminister Piotrowski: W kraju prądu nie ma jeszcze 44 tys. odbiorców

  W skali całego kraju liczba odbiorców, którzy nie mają energii elektrycznej spadła do 44 tys., to jest o ponad 100 tys. w ciągu doby - poinformował w poniedziałek w Bydgoszczy wiceminister energii Andrzej Piotrowski.

 • Prof. Piotrowski: Minister nie ma legitymacji, by decydować, kto zostanie w SN

  ..."Ta ustawa budzi bardzo duże wątpliwości konstytucyjne" - alarmuje konstytucjonalista, profesor Ryszard Piotrowski. Chodzi o najnowszą ustawę o Sądzie Najwyższym, która pojawiła się wczoraj na stronach sejmowych. Zakłada ona między innymi czystkę w tym sądzie. Stanowiska mają stracić wszyscy sędziowie oprócz tych, których wskaże minister sprawiedliwości.

 • Profesor Piotr Piotrowski nie żyje

  Profesor Piotr Piotrowski - historyk sztuki, były dyrektor Muzeum Narodowego w Warszawie, pracownik naukowy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zmarł w wieku 63 lat.

 • Piotrowski o umorzeniu sprawy przez TK

  ...​Trybunał Konstytucyjny uznał, że orzekanie w tej sprawie jest niedopuszczalne lub zbędne. Tak konstytucjonalista Ryszard Piotrowski tłumaczy umorzenie przez Trybunał skargi dotyczącej grudniowego wyboru sędziów Trybunału, a także stwierdzenia braku mocy prawnej uchwał Sejmu poprzedniej kadencji o wyborze sędziów.

 • Biskup Piotrowski nowym biskupem kieleckim

  Biskup pomocniczy diecezji tarnowskiej Jan Piotrowski został nowym ordynariuszem diecezji kieleckiej - poinformowała Nuncjatura Apostolska w Polsce. Zastąpi on tym samym biskupa Kazimierza Ryczana, który osiągnął wiek emerytalny i złożył rezygnację z pełnionej funkcji.

 • Mecenas Leszek Piotrowski, znany śląski adwokat, w przeszłości wiceminister sprawiedliwości i parlamentarzysta, a w czasach PRL działacz demokratycznej opozycji, nie żyje Miał 71 lat. Informację o śmierci prawnika przekazała Okręgowa Rada Adwokacka w Katowicach.

Zdjęcia na temat: piotrowski
 • Oskarżeni policjanci Remigiusz M. i Maciej L. oraz adwokat Marcin Piotrowski
 • Minister spraw wewnętrznych Teresa Piotrowska