• Informacje na temat:

  pirat

Artykuły na temat: pirat
 • RMF FM: Pirat drogowy z Warszawy zatrzymany

  Policjanci z Warszawy zatrzymali pirata drogowego, odpowiedzialnego za kilka szaleńczych rajdów ulicami stolicy. Ostatnio kierowca "zasłynął" jazdą po chodniku.

 • Rajd samochodem wokół krakowskich Błoń. Policja szuka pirata drogowego

  Policja ustala, kim był pirat, który w czwartek wieczorem jeździł samochodem po alejkach wokół Błoń. Rajd zarejestrował inny kierowca – informuje Anna Zbroja-Zagórska z biura prasowego małopolskiej policji.

 • Sąd: "Pirat drogowy" wraca za kraty

  ..." - powiedziała. Przed sądem zeznawał w piątek także dziennikarz Gazety Wyborczej Piotr Żytnicki, który pod koniec listopada ub. roku opisał poczynania "pirata drogowego". Przed publikacją materiału...

 • Policyjny pościg na A4. Pirat rozbił trzy auta

  Pirat drogowy zatrzymany po pościgu w Katowicach. Mężczyzna, który prowadził auto w kominiarce na głowie, rozbił na autostradzie łącznie trzy samochody.

 • Somalijscy piraci uwolnili 26 marynarzy. Po 4 latach

  Somalijski pirat Bile Husein poinformował, że 26 marynarzy przetrzymywanych jako zakładnicy od czterech lat uwolniono, gdy został za nich zapłacony okup - przekazała w sobotę agencja Associated Press z Mogadiszu.

 • "Gdybym chciał, i tak bym wam uciekł"… Pirat z Warszawy z pięcioma zarzutami

  ...5 prokuratorskich zarzutów usłyszał 42-letni pirat drogowy z Warszawy, o którego "wyczynach" stało się w ostatnich dniach głośno. Maciej P. ma na koncie m.in. jazdę z dużą prędkością chodnikiem i torowiskiem czy wjazd na rondo na czerwonym świetle. Został zatrzymany w niedzielę: według policji, był wówczas pod wpływem narkotyków.

 • Pirat z Warszawy zatrzymany. Omijał korki jadąc chodnikiem. "Gdybym chciał i tak bym uciekł"

  Policjanci z Warszawy zatrzymali pirata drogowego, odpowiedzialnego za kilka szaleńczych rajdów ulicami stolicy. Ostatnio kierowca „zasłynął” jazdą po chodniku.

 • Pirat pędził pod prąd autostradą A2

  Ten samochód na szczęście jechał prawym pasem - mówi pan Sławomir, który zadzwonił do nas z informacją o zdarzeniu. Na miejsce wysłano policyjny patrol. Na szczęście udało się szybko zatrzymać pirata. Jak przekazują policjanci, nikomu nic się nie stało. Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy. Możecie dzwonić, wysyłać...

 • Pirat drogowy na ulicach Szczecina. Ominął auto, które zatrzymało się przed pasami

  ...prowadzenia pojazdów. Od kilku lat zachodniopomorscy policjanci czekają na nagrania piratów drogowych. Można je przysyłać na specjalny adres mailowy stopagresjinadrodze...

 • Pijany pirat drogowy chciał przejechać policjanta

  Kierowca jechał z Katowic w stronę Tych z prędkością prawie 170 km na godzinę. Policjanci chcieli go zatrzymać ale mężczyzna, widząc dającego mu znak funkcjonariusza, zjechał na pobocze, a potem skierował swój samochodów w stronę funkcjonariusza. Ten w ostatniej chwili zdążył skoczyć w bok. Policja ruszyła w pościg za piratem. Ten szybko się zakończył, bo niespełna kilometr dalej jego auto...

Zdjęcia na temat: pirat
Wideo na temat: pirat
 • Pirat wyprzedzał na trzeciego

  Pirat drogowy wyprzedzał "na trzeciego" na drodze krajowej nr 45. Zdarzenie nagrał inny kierowca, który miał w samochodzie zarejestrowany wideorejestrator. Nagranie trafiło na policję, a pirat został ukarany.

 • Pirat na motocyklu

  Pirat na motocyklu

Dyskusje na temat: pirat