• Informacje na temat:

  pistolet

Artykuły na temat: pistolet
 • Kutno: Podczas adoracji krzyża wyciągnął pistolet

  ...​Niebezpieczne zdarzenie w kościele przy placu Wolności w Kutnie (woj. łódzkie). Podczas wieczornej adoracji krzyża, kościelny i ministrant wyprowadzili awanturującego się mężczyznę. 25-latek miał pistolet.

 • Kutno: Podczas adoracji krzyża wyciągnął pistolet. Padły strzały

  ...​Niebezpieczna sytuacja w kościele przy placu Wolności w Kutnie. Podczas wieczornej adoracji krzyża, kościelny i ministrant wyprowadzili awanturującego się mężczyznę. 25-latek miał pistolet.

 • 9-latek sprzedawał lemoniadę. Napadł go nastolatek z pistoletem

  ...9-latek sprzedający lemoniadę w Karolinie Północnej został napadnięty przez nastolatka uzbrojonego w pistolet. Napastnik zabrał dziecku pieniądze i uciekł.

 • ​Ibiza: Pistolet wystrzelił w samolocie

  Pasażerowie samolotu linii Vueling byli przerażeni, gdy na pokładzie samolotu padł strzał z pistoletu. O sprawie informuje "Daily Mirror".

 • Obywatel Ukrainy oskarżony o nielegalne posiadanie pistoletów

  Mieszkający w województwie pomorskim obywatel Ukrainy został oskarżony przez prokuraturę o nielegalne posiadanie broni. W momencie zatrzymania, do którego doszło we wrześniu ubiegłego roku, w aucie 47-latka znaleziono dziewięć pistoletów i prawie 450 sztuk amunicji.

 • Pijana spowodowała kolizję. Świadkowi zagroziła pistoletem

  Pijana 61-latka najpierw spowodowała kolizję, później groziła pistoletem hukowym mężczyźnie, który był świadkiem jej wyczynów. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, kobieta nie potrafiła dmuchnąć w alkomat.

 • Ten amerykański pistolet przypomina kształtem... iPhone'a

  To wystrzałowa komórka, i to w sensie dosłownym... Belgijska policja rozesłała wewnętrzną notę o nowym "gadżecie", który pojawił się na rynku broni. Chodzi o amerykański pistolet, który która kształtem przypomina iPhone'a, ale jest wyposażony w dwie lufy o kalibrze 9 mm.

 • Arkadiusz Milik napadnięty. Bandyci przystawili mu pistolet do głowy

  Gdy polski piłkarz wracał do domu po meczu, podjechało do niego dwóch osobników na skuterze. Mężczyźni mieli pistolet i kaski na głowie. W pewnym momencie jeden z napastników przystawił Milikowi pistolet do głowy i zażądał wydania zegarka. Piłkarz nie oponował i oddał swojego rolexa o wartości ponad 7 tysięcy euro. Sprawcy uciekli. Milik natychmiast wezwał policję. Do napadu doszło około...

 • Agent FBI upuścił broń podczas robienia salta. Pistolet wystrzelił

  FBI wszczęło śledztwo w sprawie incydentu w barze w Denver w Colorado. Amerykańskie portale obiegł film, na którym widać bawiącego się agenta. Miał ze sobą broń, która nagle wystrzeliła.

 • Szwecja: Miał w ręku pistolet-zabawkę. Został zastrzelony przez policję

  ...pokazywał pistolet. Kiedy patrol przyjechał na miejsce, "doszło do niebezpiecznej sytuacji". Jak pisze dziennik „Aftonbladet”, trzech funkcjonariuszy oddało strzały. Mężczyzna zginął. Trzymany przez niego w ręku pistolet okazał się być zabawką. Dziś szwedzkie media ujawniły, że ofiara to autystyczny chłopak z syndromem Downa - informuje RMF FM.

Zdjęcia na temat: pistolet
Wideo na temat: pistolet
 • Pierwsza na świecie broń dla niepełnosprawnych

  US. Firma Constitution Arms zaprezentowała pierwszy na świecie pistolet dla osób niepełnosprawnych. "Palm Pistol to pierwszy seryjnie produkowany pistolet dla niepełnosprawnych, który został zaprojektowany od podstaw. Dostępny jest zarówno jako bron krótka, jak i karabin" - mówi prezes firmy i wynalazca broni Matthew Carmel.

 • W Kijowie znaleziono ciało rosyjskiego dziennikarza

  Dziennikarz rosyjskiego pochodzenia Aleksander Szczetinin został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Kijowie. Jego ciało miało ranę postrzałową głowy. Obok zwłok leżał list pożegnalny oraz pistolet. Policja podejrzewa samobójstwo.

 • Wtargnęli do hurtowni, sterroryzowali pracowników i ukradli 6 tys. zł.

  Rząska (woj. małopolskie). Trzej zamaskowani sprawcy wtargnęli do jednej z hurtowni motoryzacyjnych. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać, jak sterroryzowali pracowników firmy gazem łzawiącym i przedmiotem przypominającym pistolet, po czym zabrali pieniądze i wyszli. Okazało się, że z kasetki zginęło 6 tys. zł.