• Informacje na temat:

  piwnik

Artykuły na temat: piwnik
 • "Fakt": Kaczyński chce Piwnik na przewodniczącą KRS

  Barbara Piwnik ma być przewodniczącą Krajowej Rady Sądownictwa. Sędzię wskazał prezes Jarosław Kaczyński – dowiedziała się gazeta.

 • Barbara Piwnik: Wolne sądy się nie kończą

  ...- Radziłabym wszystkim, którzy chcą dyskutować o reformie sądownictwa, żeby najpierw wczytali się w rozwiązania ustawowe - powiedziała w Porannej rozmowie w RMF FM sędzia Barbara Piwnik.

 • Barbara Piwnik: W poniedziałek wystąpię do ministra Ziobry

  Były minister sprawiedliwości Barbara Piwnik zapowiedziała, że w poniedziałek wystąpi do obecnego szefa tego resortu Zbigniewa Ziobry o to, by mogła w dalszym ciągu pełnić urząd sędziego. Jej wniosek będzie miał związek z wejściem - od 1 października - ustawy, która obniża wiek emerytalny.

 • Piwnik: Liczę na zmiany w projekcie ustawy o SN

  Liczę na zmiany w projekcie ustawy o Sądzie Najwyższym, oczekiwałabym, że politycy podejmą merytoryczną dyskusję - mówiła w niedzielę w Polsat News była minister sprawiedliwości, sędzia Barbara Piwnik.

 • Barbara Piwnik: Liczę na zmiany w projekcie ustawy o Sądzie Najwyższym

  Liczę na zmiany w projekcie ustawy o Sądzie Najwyższym. Oczekiwałabym, że politycy podejmą merytoryczną dyskusję - mówiła w Polsat News była minister sprawiedliwości, sędzia Barbara Piwnik. Przyznała też, że środowisko sędziowskie zaniedbało edukowanie obywateli.

 • Barbara Piwnik: Przewodnicząca KRS? Nigdzie się nie wybieram. (…) Zawsze miałam własne zdanie

  Barbara Piwnik nowym przewodniczącym KRS? "To nie jest taki prosty mechanizm, że się jakiegoś sędziego wyznacza. Nigdzie się nie wybieram" - mówi w Porannej rozmowie w RMF FM sędzia Barbara Piwnik(...), jego każde zachowanie - nawet na urlopie – zawsze powinien pamiętać o swoim zawodzie"- dodaje sędzia Barbara Piwnik.

 • Barbara Piwnik o spotkaniu Morawiecki - Gersdorf: Czekam na komunikat, kto kogo odwiedził

  ..." - tak sędzia Barbara Piwnik skomentowała w Popołudniowej rozmowie w RMF FM poranne spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z prof. Małgorzatą Gersdorf. Dopytywana przez Tomasza Skorego o to, czy szef rządu spotkał się z I Prezes Sądu Najwyższego, czy z "emerytką spędzającą akurat przypadkowo czas w gabinecie I Prezesa SN", sędzia Piwnik odparła: "Czekam na komunikat, kto kogo (odwiedził) i o czym...

 • Piwnik o wieku emerytalnym sędziów: Życie zaczyna się po sześćdziesiątce

  ...sędziego orzekającego w sprawach” – tak odwołania w krakowskich sądach skomentowała sędzia i była minister sprawiedliwości Barbara Piwnik. „Mam nadzieję, że w sądzie w Krakowie sędziowie będą pracowali na sali normalnie. Nie mogą się poddawać takiej atmosferze” – dodaje. Piwnik skomentowała także kwestię „odmładzania” kadry sędziowskiej. „Chcę powiedzieć panu ministrowi, że może jak będzie miał...

 • Barbara Piwnik w RMF: Życie zaczyna się po 60.

  Barbara Piwnik w Popołudniowej Rozmowie RMF FM skomentowała kwestię „odmładzania” kadry sędziowskiej. „Chcę powiedzieć panu ministrowi, że może jak będzie miał tyle lat, co ja, to zauważy, że życie zaczyna się po 60. Myślę, że zwłaszcza jeśli chodzi o to, czym sędzia zajmuje się w swojej pracy, to jeśli zdrowie pozwala, to wiek 50, 60 czy nawet 70 lat to jest to ten wiek, który pozwala wykonywać...

 • Piwnik: Zmiany w prokuraturze będą niekorzystne dla zwykłego obywatela

  ..."Teraz tygodnie i miesiące będą zajmowały wszystkich sprawy kadrowe. Kogo zdegradowano, kogo wyrzucono, kogo awansowano, kto z kim i dlaczego. Jak ma to pozytywnie odczuć obywatel, który jest np. pokrzywdzony w sprawie, a postępowanie przygotowawcze toczy się drugi rok?" - mówi w rozmowie z RMF FM sędzia Barbara Piwnik, była minister sprawiedliwości w rządzie SLD-PSL. W środę w Sejmie odbyło się...

Zdjęcia na temat: piwnik
Wideo na temat: piwnik