• Informacje na temat:

  pocisk

Artykuły na temat: pocisk
 • Śląskie: Znaleziono pocisk moździerzowy

  W Sarnowie, dzielnicy Będzina w woj. śląskim, znaleziono pocisk moździerzowy. Nie stanowi on zagrożenia dla mieszkańców. Miejsce wokół znaleziska zabezpieczyła policja, jutro teren zostanie przekazany wojskowym saperom, którzy mają zneutralizować pocisk.

 • Pocisk moździerzowy na terenie Elektrociepłowni Żerań

  Kolejny pocisk moździerzowy znaleziony w Warszawie. Niewybuch odkryli robotnicy na terenie Elektrociepłowni Żerań.

 • Korea Płn. wystrzeliła pocisk batalistyczny

  Korea Północna wystrzeliła w morze pocisk balistyczny - poinformowało południowokoreańskie Kolegium Połączonych Szefów Sztabów. ​Według południowokoreańskiego sztabu generalnego pocisk wystrzelono na wysokości miasta portowego Sinpo na wschodnim wybrzeżu Korei Północnej. Przeleciał ok. 60 km, a następnie wpadł do Morza Japońskiego. Źródła podają, że rakieta w najwyższym punkcie osiągnęła wysokość...

 • NATO bezbronne wobec rosyjskich pocisków?

  NATO i USA nie miałyby "żadnej obrony" przed najnowszym rosyjskim pociskiem manewrującym, gdyby rozmieszczono go w większych ilościach - poinformowały w środę amerykańskie media, cytując szefa Dowództwa Strategicznego USA (STRATCOM), generała Johna Hytena.

 • Malezyjski samolot zestrzelono ukraińskim pociskiem?

  Ministerstwo obrony Rosji oświadczyło, że pocisk rakietowy, którym w 2014 roku zestrzelony został nad wschodnią Ukrainą malezyjski samolot pasażerski pochodził z jednostki wojskowej na terenie Ukrainy i oskarżyło stronę ukraińską o manipulowanie śledztwem.

 • Korea Północna wystrzeliła pocisk balistyczny

  Korea Północna wystrzeliła w niedzielę rano, czasu lokalnego, pocisk balistyczny nieustalonego typu - poinformowała południowokoreańska agencja prasowa Yonhap powołując się na źródła wojskowe Korei Południowej. Rząd Japonii potwierdził dokonanie tej próby.

 • Iran: Przetestowaliśmy pocisk średniego zasięgu

  Władze Iranu oświadczyły, że przeprowadziły udany test nowego pocisku balistycznego średniego zasięgu. Telewizja państwowa pokazała zdjęcia odpalenia pocisku, który ma być odpowiednikiem prezentowanego w piątek na paradzie wojskowej w Teheranie.

 • Podkarpackie: Podczas kontroli pociągu znaleziono pocisk artyleryjski

  Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej podczas kontroli wjeżdżającego do Polski pociągu towarowego z Ukrainy znaleźli pocisk artyleryjski kalibru 75 mm. Pocisk ukryty był w rudzie żelaza.

 • Korea Północna wystrzeliła pocisk nieustalonego rodzaju

  ...​Korea Północna wystrzeliła w niedzielę rano, czasu lokalnego, pocisk nieustalonego rodzaju - poinformowało ministerstwo obrony Korei Południowej. Pocisk wystrzelono z rejonu Kusong na zachodnim wybrzeżu tego kraju. Według agencji Yonhap, był to pocisk balistyczny.

 • Rosja: Korea Północna przetestowała pocisk średniego zasięgu

  Pocisk przetestowany we wtorek przez Koreą Północną był pociskiem balistycznym średniego zasięgu i nie stanowił zagrożenia dla Rosji - poinformowało rosyjskie ministerstwo obrony. Pjongjang twierdzi, że chodziło o pocisk dalekiego zasięgu.

Zdjęcia na temat: pocisk
Wideo na temat: pocisk
Dyskusje na temat: pocisk