• Informacje na temat:

  pocisk

Artykuły na temat: pocisk
 • Śląskie: Znaleziono pocisk moździerzowy

  W Sarnowie, dzielnicy Będzina w woj. śląskim, znaleziono pocisk moździerzowy. Nie stanowi on zagrożenia dla mieszkańców. Miejsce wokół znaleziska zabezpieczyła policja, jutro teren zostanie przekazany wojskowym saperom, którzy mają zneutralizować pocisk.

 • USA: Nowe pociski przeciwko terrorystom

  Stany Zjednoczone skonstruowały pocisk rakietowy, który może być używany przeciwko terrorystom. Znacznie redukuje liczbę ewentualnych ofiar wśród cywilów. Rakieta jest już wykorzystywana przez CIA i Pentagon – informuje "Wall Street Journal".

 • 100-kilogramowy pocisk znaleziony w Nysie

  Koniec ewakuacji w Nysie na Opolszczyźnie. Ogłoszono ją po tym, jak w czasie prac budowlanych przy ulicy Lazurowej znaleziono 100-kilogramowy pocisk z czasów II wojny światowej.

 • Pocisk moździerzowy na terenie Elektrociepłowni Żerań

  Kolejny pocisk moździerzowy znaleziony w Warszawie. Niewybuch odkryli robotnicy na terenie Elektrociepłowni Żerań.

 • Zamknięty dworzec w Mikołowie. Powodem pocisk artyleryjski

  W pobliżu dworca kolejowego w Mikołowie na Śląsku został znaleziony pocisk artyleryjski. Stacja została zamknięta.

 • Zamknięty dworzec w Mikołowie. Powodem pocisk artyleryjski

  W pobliżu dworca kolejowego w Mikołowie na Śląsku został znaleziony pocisk artyleryjski. Stacja została zamknięta. To oznacza utrudnienia dla pasażerów.

 • Na Cypr mógł spaść pocisk rakietowy z Syrii

  Władze Republiki Tureckiej Cypru Północnego usiłują ustalić, co było powodem eksplozji, do której doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Według szefa dyplomacji Cypru Północnego Kudreta Ozersaya wydaje się, że był to pocisk rakietowy produkcji rosyjskiej.

 • Tarnów: Odnaleziono trzeci w tym roku pocisk artyleryjski

  Pocisk artyleryjski z czasów II wojny światowej odnalazł robotnik podczas pracy polowych w Tarnowie przy ulicy Czystej (woj. małopolskie). To trzecie w tym roku znalezisko tego typu na terenie powiatu tarnowskiego. Policja apeluje o rozsądek w postępowaniu niewybuchami.

 • Korea Płn. wystrzeliła pocisk batalistyczny

  Korea Północna wystrzeliła w morze pocisk balistyczny - poinformowało południowokoreańskie Kolegium Połączonych Szefów Sztabów. ​Według południowokoreańskiego sztabu generalnego pocisk wystrzelono na wysokości miasta portowego Sinpo na wschodnim wybrzeżu Korei Północnej. Przeleciał ok. 60 km, a następnie wpadł do Morza Japońskiego. Źródła podają, że rakieta w najwyższym punkcie osiągnęła wysokość...

 • ​Iran zaprezentował nowy pocisk manewrujący dalekiego zasięgu

  Władze Iranu zaprezentowały w sobotę nowy pocisk manewrujący o zasięgu 1300 km - poinformowała w sobotę irańska telewizja państwowa. Teheran pokazuje swoje osiągnięcia w dziedzinie uzbrojenia w związku z obchodami 40. rocznicy rewolucji islamskiej.

Zdjęcia na temat: pocisk
Wideo na temat: pocisk
Dyskusje na temat: pocisk