• Informacje na temat:

  pocisk rakietowy

Artykuły na temat: pocisk rakietowy
 • Korea Płn. wystrzeliła rakietowy pocisk balistyczny

  Korea Północna wystrzeliła kolejny pocisk balistyczny krótkiego zasięgu ze swego poligonu na wschodnim wybrzeżu w kierunku Morza Japońskiego. Pocisk przeleciał 800 km i wpadł do wody – podała w czwartek wieczorem południowokoreańska agencja Yonhap.

 • Korea Północna wystrzeliła pocisk rakietowy krótkiego zasięgu

  Korea Północna wystrzeliła we wtorek z ośrodka wojskowego w Wonsan na wschodzie kraju pocisk rakietowy krótkiego zasięgu - poinformowała południowokoreańska agencja Yonhap, powołując się na źródła wojskowe. Nie wiadomo, gdzie pocisk spadł.

 • Korea Północna wystrzeliła rakietowy pocisk balistyczny. USA potwierdza

  Amerykańskie źródła wojskowe potwierdzają, że Korea Płn. wystrzeliła rakietowy pocisk balistyczny w kierunku Morza Japońskiego. Najprawdopodobniej był to pocisk średniego zasięgu, który został wystrzelony z kołowej wyrzutni mobilnej w pobliżu miasta Sinchon.

 • Huti wystrzelili pocisk rakietowy w kierunku budowanej elektrowni atomowej w ZEA?

  Wspierani przez Iran jemeńscy rebelianci twierdzą, że wystrzelili w niedzielę pocisk rakietowy w kierunku budowanej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich elektrowni atomowej. Byłoby to pierwsze takie uderzenie Huti w kierunku ZEA.

 • Korea Płn. wystrzeliła pocisk rakietowy, który przeleciał nad terytorium Japonii

  Korea Płn. wystrzeliła we wtorek o godz. 5:58 czasu miejscowego (godz. 22:58 w poniedziałek w Polsce) pocisk rakietowy, który o godz. 6:06 przeleciał nad drugą co do wielkości japońską wyspą Hokkaido, po czym rozpadł się na części i wpadł do Oceanu Spokojnego.

 • Iran prezentuje nowy pocisk rakietowy ziemia-ziemia

  Iran zaprezentował w sobotę nowy pocisk rakietowy ziemia-ziemia, który zdaniem władz w Teheranie ma z dużą precyzją razić cele w odległości 500 km od miejsca wystrzelenia. Jednocześnie podkreśliły, że dzięki silnemu wojsku możliwe jest zachowanie pokoju.

 • Korea Północna wystrzeliła pocisk rakietowy. "Zagrożenie dla bezpieczeństwa Japonii"

  Korea Północna we wtorek o godz. 5:58 czasu miejscowego (godz. 22:58 w poniedziałek w Polsce) wystrzeliła pocisk rakietowy, który o godz. 6:06 przeleciał nad drugą co do wielkości japońską wyspą Hokkaido, po czym rozpadł się na części i wpadł do Oceanu Spokojnego. ​Jak poinformował rzecznik rządu Japonii, Yoshihide Suga, pocisk wpadł do wód Oceanu w odległości 1180 km od przylądka Erimo. Suga...

 • Korea Płn. wystrzeliła rakietowy pocisk balistyczny w kierunku morza

  ...​Korea Północna wystrzeliła kolejny pocisk balistyczny krótkiego zasięgu ze swojego poligonu na wschodnim wybrzeżu, w kierunku Morza Japońskiego. Pocisk przeleciał 800 km i wpadł do wody - podała w czwartek wieczorem południowokoreańska agencja Yonhap.

 • Izrael: Kolejny atak rakietowy. Przechwycono pocisk

  Tuż po zakończeniu trzydniowego zawieszenia broni w Strefie Gazy Żelazna Kopuła - izraelski system obrony przeciwrakietowej - przechwycił palestyński pocisk nad miastem Aszkelon. Informacje przekazały wojsko i lokalne władze.

 • Rebelianci Huti wystrzelili pocisk rakietowy w kierunku miasta Dżizan położonego na południu Arabii Saudyjskiej - podała w sobotę znajdująca się pod kontrolą Huti stacja telewizyjna Al Masirah. Pocisk wystrzelono z wieloprowadnicowej wyrzutni rakietowej Badr1.

Zdjęcia na temat: pocisk rakietowy
Dyskusje na temat: pocisk rakietowy