• Informacje na temat:

  początek

Artykuły na temat: początek
 • Suski: To dopiero początek rekonstrukcji

  ..."To dopiero początek rekonstrukcji. Pewnie będzie coś w rodzaju audytu ministerstw, po którym nastąpią decyzje o zmianach w składzie Rady Ministrów" - zapowiedział we wtorek w Radiu Zet wiceszef klubu PiS Marek Suski.

 • Prognozy pogody na początek grudnia

  Początek grudnia upłynie pod znakiem zimowej aury. Sypnie śniegiem i wyraźnie się ochłodzi. Już w niedzielę, czwartego grudnia w niektórych regionach wartości na termometrach spadną poniżej zera. Synoptycy ostrzegają też przed silnym wiatrem. Nad morzem oraz w górach niewykluczone są zawieje i zamiecie śnieżne.

 • Dziś początek astronomicznej wiosny

  Barana, lecz w konstelacji Ryb). Gdy nasza dzienna gwiazda znajdzie się w tym punkcie, rozpoczyna się astronomiczna wiosna. Początek astronomicznej wiosny jest istotny dla wyznaczania daty Wielkanocy. Ustala się ją na pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni Księżyca. W tym roku początek astronomicznej wiosny to 20 marca, pełnia Księżyca nastąpi 23 marca, a Wielkanoc 27 marca. (j.)

 • Desafio Ruta 40: Wyniszczający początek rywalizacji

  Organizatorzy czwartej rundy Pucharu Świata, od pierwszego etapu zmagań postanowili wystawić zawodników na ciężką próbę. Trudna nawigacja, zniszczone, pełne pułapek koryta wyschniętych rzek, a na koniec długi fragment przerośniętej trawą i krzakami pustyni. "Chyba chcieli nas zmaltretować. I ten plan zdecydowanie się powiódł" – mówił na mecie zmęczony, ale szeroko uśmiechnięty Rafał Sonik.

 • Siatkarskie MŚ: Fenomenalny początek gospodarzy

  Włosi i Bułgarzy wygrali swoje pierwsze mecze podczas siatkarskich mistrzostw świata. W Rzymie „Azzurri” pokonali Japonię 3:0 (25: 20, 25:21, 25:23). Z kolei podopieczni Plamena Konstantinowa okazali się lepsi od reprezentacji Finlandii. W Warnie gospodarze wygrali 3:0 (25:21, 25:19, 25:22).

 • Początek procesu groźnej siatki dżihadystycznej

  W Paryżu rozpoczął się w czwartek proces dwudziestu młodych mężczyzn oskarżonych o przynależność do dżihadystycznej siatki przygotowującej zamachy terrorystyczne we Francji. Większości z nich grozi kara 30 lat więzienia albo dożywocia.

 • Początek negocjacji w sprawie Brexitu

  W Brukseli rozpoczęły się w poniedziałek negocjacje w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. - Chcemy głębokich i wyjątkowych relacji z UE. Liczymy na konstruktywne rozmowy - oświadczył brytyjski minister ds. Brexitu David Davis.

 • Przed Sądem Okręgowym w Białymstoku ruszył w czwartek proces katolickiego duchownego oskarżonego o trzykrotne zgwałcenie małoletniej w wieku poniżej 15 lat. Sprawa odbywa się z wyłączeniem jawności ze względu na ważny interes prywatny pokrzywdzonej.

 • Mocny początek października w Teatrze Polonia

  W Teatrze Polonia początek października zapowiada się bardzo ciekawie.

 • Krasnodębski o wizycie Morawieckiego Niemczech: Obiecujący początek

  Wizyta Mateusza Morawieckiego w Niemczech to obiecujący początek rozmów nowego polskiego premiera z kanclerz Angelą Merkel - ocenia eurodeputowany PiS prof. Zdzisław Krasnodębski. Wyraził nadzieję, że strona niemiecka będzie z czasem coraz lepiej rozumiała polskie racje.

Zdjęcia na temat: początek
Wideo na temat: początek
 • Kamil Stoch: Przygotowania do sezonu oceniam bardzo dobrze

  Polscy skoczkowie narciarscy z optymizmem patrzą na zbliżający się początek sezonu Pucharu Świata. Pierwsze zawody cyklu odbędą się 26 listopada w fińskim Kuusamo. Liderem kadry, po zakończeniu kariery przez Adama Małysza, ma być Kamil Stoch. Zdaniem prezesa PZN-u, Apoloniusza Tajnera, młody zakopiańczyk jest gotowy do tej roli i może z powodzeniem walczyć o czołowe lokaty.

 • "13 grudnia to emocje, to spotkania z ludźmi, pytania, taka cały czas nadzieja plus ponure informacje" - mówi Władysław Frasyniuk o początku stanu wojennego.

Dyskusje na temat: początek