• Informacje na temat:

  początek

Artykuły na temat: początek
 • Suski: To dopiero początek rekonstrukcji

  ..."To dopiero początek rekonstrukcji. Pewnie będzie coś w rodzaju audytu ministerstw, po którym nastąpią decyzje o zmianach w składzie Rady Ministrów" - zapowiedział we wtorek w Radiu Zet wiceszef klubu PiS Marek Suski.

 • Prognozy pogody na początek grudnia

  Początek grudnia upłynie pod znakiem zimowej aury. Sypnie śniegiem i wyraźnie się ochłodzi. Już w niedzielę, czwartego grudnia w niektórych regionach wartości na termometrach spadną poniżej zera. Synoptycy ostrzegają też przed silnym wiatrem. Nad morzem oraz w górach niewykluczone są zawieje i zamiecie śnieżne.

 • Dziś początek astronomicznej wiosny

  Barana, lecz w konstelacji Ryb). Gdy nasza dzienna gwiazda znajdzie się w tym punkcie, rozpoczyna się astronomiczna wiosna. Początek astronomicznej wiosny jest istotny dla wyznaczania daty Wielkanocy. Ustala się ją na pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni Księżyca. W tym roku początek astronomicznej wiosny to 20 marca, pełnia Księżyca nastąpi 23 marca, a Wielkanoc 27 marca. (j.)

 • Początek procesu groźnej siatki dżihadystycznej

  W Paryżu rozpoczął się w czwartek proces dwudziestu młodych mężczyzn oskarżonych o przynależność do dżihadystycznej siatki przygotowującej zamachy terrorystyczne we Francji. Większości z nich grozi kara 30 lat więzienia albo dożywocia.

 • Początek negocjacji w sprawie Brexitu

  W Brukseli rozpoczęły się w poniedziałek negocjacje w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. - Chcemy głębokich i wyjątkowych relacji z UE. Liczymy na konstruktywne rozmowy - oświadczył brytyjski minister ds. Brexitu David Davis.

 • Mocny początek października w Teatrze Polonia

  W Teatrze Polonia początek października zapowiada się bardzo ciekawie.

 • Krasnodębski o wizycie Morawieckiego Niemczech: Obiecujący początek

  Wizyta Mateusza Morawieckiego w Niemczech to obiecujący początek rozmów nowego polskiego premiera z kanclerz Angelą Merkel - ocenia eurodeputowany PiS prof. Zdzisław Krasnodębski. Wyraził nadzieję, że strona niemiecka będzie z czasem coraz lepiej rozumiała polskie racje.

 • Prognoza pogody: Deszczowy początek tygodnia. Idzie jesień

  Po słonecznym weekendzie, zapowiada się dość deszczowy i burzowy początek tygodnia. W poniedziałek temperatura będzie oscylować wokół 25-27 stopni Celsjusza, ale już we wtorek spadnie poniżej 20 stopni.

 • Komorowski: To początek końca legendy Kaczyńskiego

  B. prezydent Bronisław Komorowski uważa, że rząd Polski na szczycie UE "dał pokaz nieporadności", zlekceważył interes Polski i wolę suwerena, skompromitował się. W ocenie Komorowskiego, to początek końca prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego jako politycznego stratega.

 • Azaria miał trafić do więzienia w niedzielę. Jednak wojskowy sąd apelacyjny przyjął wniosek prawnika żołnierza, który domagał się, aby początek wykonywania kary przez Azarię został wstrzymany do czasu rozpatrzenia odwołania od wyroku. W środę obrońca żołnierza złożył apelację. - Uwięzienie odroczono do czasu rozstrzygnięcia odwołania - ogłosił sędzia generał Orly Markman. Reuters...

Zdjęcia na temat: początek
Wideo na temat: początek
 • Kamil Stoch: Przygotowania do sezonu oceniam bardzo dobrze

  Polscy skoczkowie narciarscy z optymizmem patrzą na zbliżający się początek sezonu Pucharu Świata. Pierwsze zawody cyklu odbędą się 26 listopada w fińskim Kuusamo. Liderem kadry, po zakończeniu kariery przez Adama Małysza, ma być Kamil Stoch. Zdaniem prezesa PZN-u, Apoloniusza Tajnera, młody zakopiańczyk jest gotowy do tej roli i może z powodzeniem walczyć o czołowe lokaty.

 • "13 grudnia to emocje, to spotkania z ludźmi, pytania, taka cały czas nadzieja plus ponure informacje" - mówi Władysław Frasyniuk o początku stanu wojennego.

Dyskusje na temat: początek