• Informacje na temat:

  pollack

Artykuły na temat: pollack
 • Sydney Pollack o Arethcie Franklin. Zobacz zwiastun "Amazing Grace"

  ...5 kwietnia w kinach w Stanach Zjednoczonych odbędzie się premiera filmu dokumentalnego "Amazing Grace". Jego autorami są Alan Elliott i nieżyjący już Sydney Pollack, a bohaterką zmarła w sierpniu 2018 roku królowa muzyki soul Artetha Franklin.

 • "Tropiciel złych historii". Rozmowa z Martinem Pollackiem

  Martin Pollack to jeden z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych austriackich intelektualistów. Książka "Śmierć w bunkrze", opowiadająca jego historię rodzinną, poświęcona ojcu pisarza, który był członkiem gestapo i zbrodniarzem wojennym, weszła już do kanonu literatury dotyczącej tożsamości, winy i odpowiedzialności, a autor stał się w Polsce symbolem etycznego i humanistycznego pisarstwa.

 • Zaduszkowy koncert Mr Pollack

  MR POLLACK to dość specyficzny zespół. Nieczęsto można spotkać duet grający muzykę rockową, a duet rodzinny to już prawdziwa rzadkość. Mr Pollack tworzą dwaj bracia Jacek Polak (gitara, śpiew, programowanie) oraz Grzegorz Polak (bębny, śpiew).

 • Mr. Pollack - koncert w K15

  Klub K15 (ul. Krakowska 15) zaprasza na koncert Mr Pollack, czyli Mozart, Bach, Korsakow... na rockowo. Koncert odbędzie się 3 kwietnia br. (czwartek), o godz. 20.00. Wstęp 20 zł.

 • Sydney Pollack

  W wieku 73 lat zmarł jeden z czołowych amerykańskich reżyserów filmowych Sydney Pollack. Poinformowała o tym jego agentka Leslee Dart.

 • Mr Pollack zagra w "dziesiątce"

  Od kilku dobrych lat, w sezonie jesienno-zimowym nasze miasto odwiedza zespół MR POLLACK. Również i w tym roku będzie można ich zobaczyć i posłuchać 31 X 2008 r., tradycyjnie w "Klubie-10" przy ul. Łukasińskiego 2. Koncert rozpocznie się o godz. 21:00.

 • Jamal i Mr Pollack zagrają na zaproszenie PWSZ

  W najbliższy czwartek 23 kwietnia odbędzie się koncert "Już za.... dni matura", podczas którego wystąpią Jamal, Mr. Pollack, Rap Opsesja oraz Ewelina Zając - studentka PWSZ w Zamościu.

 • Mozart na rockowo, czyli Mr Pollack w Zamościu

  Zespół Mr Pollack wystąpi w listopadzie na dwóch koncertach w Zamościu. Najpierw 2.11.2007 będzie gościł w "Klubie 10" (przy ul. Łukasińskiego 2 - Amfiteatr), a następnie 30.11.2007, na Andrzejki w "Corner Pubie" (ul. Żeromskiego 6). Oba koncerty rozpoczną się o godz. 21:00.

 • Zmarł Sydney Pollack, legenda amerykańskiego kina

  .... Legendarnego reżysera wspomina waszyngtoński korespondent RMF FM Łukasz Wysocki: Pollack urodził się w Lafayette, w stanie Indiana, w rodzinie emigrantów z Rosji. W młodości pasjonował się teatrem, dla(...) było. Młody Sydney Pollack zamiast filmami, miał bowiem zajmować się borowaniem zębów. To była wizja jego ojca, który chciał, żeby syn zajął się jakimś konkretnym, pożytecznym zawodem i został...

 • Juliet Taylor dla RMF FM: Z Woodym Allenem można być szczerym

  Juliet Taylor, gość specjalny tegorocznej edycji festiwalu Off Plus Camera w Krakowie, jako dyrektor castingu pracowała ze Stevenem Spielbergiem, Martinem Scorsese, Alanem Parkerem i Sydneyem Pollackiem. Obsadziła ponad osiemdziesiąt filmów, w tym ponad trzydzieści dla Woody Allena. Na liście z jej dorobkiem znajduje się „Lista Schindlera”, „Czułe słówka”, czy „Bezsenność w Seattle”. Zdobyła...

Zdjęcia na temat: pollack