• Informacje na temat:

  połonski

Artykuły na temat: połonski
 • Nie żyje wybitny wiolonczelista Dominik Połoński. Miał 41 lat

  W wieku 41 lat odszedł genialny polski wiolonczelista Dominiki Połoński. Był jedynym na świecie instrumentalistą smyczkowym, który podczas gry używał tylko prawej ręki.

 • "Normy trzeba weryfikować" - tak profesor Lech Poloński ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego komentuje wyniki badań amerykańskich naukowców, którzy dowodzą, że umiarkowanie otyli (z współczynnikiem BMI 25-3) żyją dłużej. Profesor jest współautorem pracy o pozytywnej zależności między otyłością a rokowaniami w chorobach serca. O paradoksie otyłości z Lechem Polońskim rozmawiał Michał Zieliński.

 • Kambodża deportowała zbiegłego rosyjskiego oligarchę Siergieja Połonskiego, który przebywał nielegalnie w tym kraju. Połonski oskarżony jest w Rosji o zdefraudowanie ponad 5,7 mld rubli (ok. 175 mln dolarów).

 • Wicepremier Krymu wbrew zakazowi pojawił się w Warszawie

  W konferencji Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, która odbywa się w Warszawie, bierze udział Dmitrij Połonski, rosyjski wicepremier Krymu. Wpuszczenie tego polityka polskie władze nazywają "błędem". - Polska wypełnia tu tylko funkcję techniczną. Nie ma prawa sprzeciwiać się mojemu udziałowi w konferencji OBWE" - powiedział Połonski w wywiadzie dla krymskiej telewizji.

 • "Putin hujło", czyli dyplomatyczny skandal na warszawskich salonach

  Ukraiński ambasador oblał gorącą kawą wicepremiera Krymu Dmitrija Połonskiego. Mimo, że miał on zakaz wjazdu, został wpuszczony do Polski na sesję OBWE. W Warszawie miał zostać potraktowany... gorącą kawą.

 • Dyplomatyczny skandal na warszawskich salonach

  Ukraiński ambasador oblał gorącą kawą wicepremiera Krymu Dmitrija Połonskiego. Mimo, że miał on zakaz wjazdu, został wpuszczony do Polski na sesję OBWE. W Warszawie miał zostać potraktowany... gorącą kawą.

 • Wicepremier Krymu wyjechał z Polski. Nie będzie mógł wrócić

  Rosyjski wicepremier Krymu Dmitrij Połonski opuścił Polskę. Jak dowiedział się reporter RMF FM - nie będzie już mógł wrócić do naszego kraju. Straż Graniczna nie chce potwierdzić, ani zaprzeczyć, czy(...) Połonski, który - mimo zakazu wjazdu do Polski - brał udział w warszawskiej konferencji Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie. Polskie władze jego wpuszczenie nazwały "błędem".

 • Rosjanie przechytrzyli polskich strażników: Wicepremier Krymu wjechał do Polski mimo zakazu

  Rosyjski wicepremier Krymu Dymitrij Połonski wjechał do Polski, chociaż był na liście zakazów - ujawnia dziennikarz RMF FM Krzysztof Berenda. To jeden z polityków, który ma zakaz wjazdu do Unii Europejskiej, ponieważ brał aktywny udział w zajęciu ukraińskiego Krymu przez Rosję.

 • Rosyjski eseista drwi z Polski

  ..."Dlaczego Polska się sputynizowała?" - pyta na portalu Gazeta.ru rosyjski eseista Andriej Połonski. W obszernym tekście analizuje on procesy zachodzące na polskiej scenie politycznej. Przy okazji drwi z naszego kraju, nazywając wydarzenia ostatnich tygodni "wciągającym serialem na poziomie domków z kart".

 • Rosjanie przechytrzyli polskich strażników: Wicepremier Krymu wjechał do Polski mimo zakazu

  Rosyjski wicepremier Krymu Dymitrij Połonski wjechał do Polski, chociaż był na liście zakazów - ujawnił dziennikarz RMF FM Krzysztof Berenda. To jeden z polityków, który ma zakaz wjazdu do Unii Europejskiej, bo brał aktywny udział w zajęciu ukraińskiego Krymu przez Rosję. Z naszych ustaleń wynika, że polska Straż Graniczna nie będzie go zatrzymywać.

Dyskusje na temat: połonski
 • Re: Wybory w Rosji: Nawalny wykluczony. Decyzja sądu

  Niestety nie wiem że jest Sergiej Połonski i Ksenia Sobczak co najmniej.

 • Re: Ukraina: 33 ataki na wojska rządowe w Donbasie

  a p banderowskich ukraińców w d

 • Re: Eksperci o rozmowach Grupy Normandzkiej

  ble, ble, ble...kolejnego łżeeksperta! A Warszawie na OBWE, vice-premier Krymu Połonski wygarnął wam prawdę! To dopiero jesteście w szoku!

 • Re: Z Kambodży deportowano zbiegłego, rosyjskiego oligarchę

  pewnie zaczną się u nas artykuły i reportaże jakim to opozycjonistą i przeciwnikiem Putina jest Połonski , pewnie wszystkie tzw organizacje humanitarne dyrygowane z za oceanu podniosą larum jak można zamykać tak "porządnego" człowieka

 • Re: Petru: Bezrobocie najpopularniejszym kierunkiem studiów w Polsce

  /71457-polskie-granice-szczelne-jak-sito-wicepremier-krymu-ma-zakaz-wjechal Dymitrij Połonski to „wicepremier” zaanektowanego przez Rosję Krymu. Polityk wjechał do Polski, chociaż ma zakaz wjazdu do Unii Europejskiej z powodu aktywnego udział w zajęciu ukraińskiego Krymu. Połonski bez najmniejszych przeszkód przekroczył polską granicę i dotarł do Warszawy na posiedzenie OBWE.

 • Re: Z Kambodży deportowano zbiegłego, rosyjskiego oligarchę

  Połonski, Bierezowski, Kołamajski, Abramowicz itd. Gdy słyszę te nazwiska i widzę te twarze, przypomina się stary dowcip o tym jak to hrabina zdradzała męża z żydowskim handlarzem. Mąż się dowiedział, a ponieważ żydowska żona handlarza była niczego sobie, a nawet więcej, zakręcił się koło niej. Po kilku latach żyd przychodzi do hrabiego i mówi, że dalej tak być nie może! - A to niby dlaczego

 • Oto ich korzenie i Tate

  - Komisarz Wojny Moskiewskiej Guberni (Ł) 20. GLEJZER - Komisarz Szkoły Ochrony Pogranicza (Ł) 21. DZENNIS -Komisarz polityczny Rady 15-tej Dywizji (Ł) 22. POŁONSKI - Komisarz polityczny Rady 15-tej Dywizji