• Informacje na temat:

  połowcy

Artykuły na temat: połowcy
 • Białostocki IPN zapowiada ekshumacje zbiorowych mogił w lesie nieopodal wsi Połowce (Podlaskie). To prawdopodobnie niezbadane dotąd miejsce pochówku polskich żołnierzy z września 1939 r. - stwierdza "Nasz Dziennik".

 • Przystosowanie do europejskich standardów drogowego przejścia granicznego z Białorusią w Połowcach będzie najważniejszą inwestycją graniczną w województwie podlaskim w 2009 roku - poinformował wojewoda podlaski Maciej Żywno.

 • Przemycał monety z XVIII wieku. Kopiejki ukrył w podłodze auta

  Próbę przemytu do Polski 680 rosyjskich monet datowanych na XVIII wiek udaremnili celnicy na przejściu granicznym w Połowcach w województwie podlaskim. W samochodowych skrytkach przewoził je Białorusin. Wstępne ekspertyzy mówią o dużej wartości historycznej zbioru.

 • Lato w RMF FM. Koncert za jeden uśmiech i… Ewa Farna

  Ewa Farna rządziła w Zakopanem! W południe spełniła prośbę naszego słuchacza Marcina i zaśpiewała piosenkę specjalnie dla jego żony. W ten sposób Marcin chciał podziękować swojej drugiej połówce, ze wyjazd na ryby. Ewa zaśpiewała swój przebój „Na ostrzu” prosto z Krupówek z towarzyszeniem prawdziwej kapeli góralskiej!

 • Białoruś zamyka granice z UE

  Białoruś zawiesza od środy ruch pieszy na drogowych przejściach granicznych z Polską, Litwą i Łotwą z powodu braku niezbędnej infrastruktury dla pieszych. Chodzi m.in. o osobne korytarze i terminale. Z Polski nie będzie można pieszo przekroczyć granicy w Kuźnicy, Bobrownikach i Połowcach.

 • Praktycznie bez kolejek można przekraczać granicę z Białorusią w województwie podlaskim. Na wjazd do Polski autem osobowym trzeba czekać po dwie godziny w Kuźnicy i Połowcach, nie ma kolejek w Bobrownikach.

 • Dwie maliny na pół litra syropu o smaku malinowym, ćwiartka cytryny i limonki w napoju z tych owoców i zaledwie po połówce jabłka i pomarańczy na 1,5-litrowe kartony soków z nich. Tyle właśnie owoców jest w sokach i napojach - wyliczył "Fakt".

 • Hattrick: Wisła Movie Maker

  W tym roku największe szanse na triumf w Wimbledonie ma… zaraz, zaraz, a kto tam jeszcze został? Z turniejem pożegnała się już większość faworytów, m.in. Azarenka, Szarapowa, Federer i Nadal. W drugiej połówce kobiecej drabinki nie widać godnej rywalki dla Sereny Williams, bez której trudno wyobrazić sobie finał. Może stąd pomysł Andy’ego Murraya na rozegranie pokazowego meczu z Amerykanką? Serena nie powiedziała nie, choć zaznaczyła, że chce mieć możliwość zagrywania w aleje deblowe, a Szkot...

 • Na przejściu z Białorusią w Kuźnicy i Bobrownikach ciężarówki czekają na wyjazd z Polski około 6 godzin. Samochody osobowe od 2 godzin w Połowcach do 5 w Kuźnicy.

 • LM: Bayern Monachium - Olympique Lyon 1:0

  Bayern Monachium pokonał 1:0 Olympique Lyon w pierwszym półfinałowym meczu Ligi Mistrzów. W pierwszej połowie mecz miał zacięty i wyrównany przebieg. Emocji nie brakowało również w drugiej połówce.

Dyskusje na temat: połowcy