• Informacje na temat:

  polskie radio

Artykuły na temat: polskie radio
 • ​Polskie Radio: Tomasz Zimoch zawieszony

  Zarząd Polskiego Radia zawiesił popularnego komentatora sportowego Tomasza Zimocha w pełnieniu obowiązków pracowniczych - poinformował miesięcznik "Press" na Twitterze.

 • Kto zostanie nowym prezesem Polskiego Radia?

  Polskie Radio musi wyznaczać standardy, m.in. poprzez poprawienie jakości programów oraz rozwijanie nowych kanałów dotarcia do słuchaczy - podkreślali podczas wtorkowych przesłuchań przed Radą Mediów Narodowych kandydaci na nowego prezesa Polskiego Radia.

 • ​Tomasz Zimoch odchodzi z Polskiego Radia

  Przypomnijmy, że problemy Zimocha zaczęły się od wywiadu udzielonego "Dziennikowi Gazecie Prawnej". Na łamach gazety, dziennikarz krytykował obecną sytuację w Polskim Radiu. Polskie Radio mocno skrytykowało postawę swojego dziennikarza, twierdząc, że Zimoch naruszył etykę dziennikarską. Podobnego zdania była Komisja Etyki Polskiego Radia, do której skierowano sprawę dziennikarza. W związku...

 • Polskie Radio: Jest projekt decyzji KE przeciwko Polsce

  Jest projekt decyzji Komisji Europejskiej o uruchomieniu przeciwko Polsce artykułu 7. unijnego traktatu - dowiedziało się nieoficjalnie Polskie Radio. Dokument trafi dziś na posiedzenie Komisji, ale to komisarze podejmą ostateczną decyzję.

 • Polskie Radio: KE pozwie Polskę do Trybunału Sprawiedliwości

  W piątek Komisja Europejska ma ogłosić, że rozpoczyna postępowanie przeciwko Polsce o naruszenie unijnego prawa w związku z ustawą o Sądzie Najwyższym - dowiedziało się nieoficjalnie Polskie Radio.

 • Polskie Radio: Unikniemy wysokich kar finansowych

  Komisja Europejska wycofuje pozew z unijnego Trybunału Sprawiedliwości dotyczący niewdrożonych przepisów o likwidacji banków. Tym samym Polska uniknie wysokich kar finansowych. Decyzja w tej sprawie ma być podjęta jutro - wynika z nieoficjalnych informacji Polskiego Radia.

 • Zmarła Patrycja Gruszyńska-Ruman, reportażystka Polskiego Radia. Dziś pogrzeb

  Dziś pożegnamy Patrycję Gruszyńską-Ruman - utalentowaną reportażystkę Polskiego Radia, laureatkę wielu nagród w kraju i za granicą. Dziennikarka zmarła po długiej i ciężkiej chorobie. Miała 40 lat.

 • Wygrał proces z Polskim Radiem za zwolnienie z pracy

  ...23 tys. zł odszkodowania za nieuzasadnione zwolnienie z radiowej "Trójki" przyznał sąd dziennikarzowi Jerzemu Sosnowskiemu, uwzględniając jego pozew. Polskie Radio, według którego doszło do "naruszenia zasady lojalności pracownika wobec pracodawcy", może złożyć apelację.

 • Polskie Radio Katowice: Pielęgniarki ze Śląska w Centrum Zdrowia Dziecka

  Kilkadziesiąt pielęgniarek ze Śląska pojechało do stolicy, aby udzielić wsparcia koleżankom z Centrum Zdrowia Dziecka - poinformowało Polskie Radio Katowice.

 • Czabański o cyfryzacji radia: Tak, ale rozsądnie

  ...​Polskie Radio organizuje 6 października w Krakowie międzynarodową konferencję, w której uczestniczyć będą szefowie największych mediów publicznych w Europie. Celem spotkania jest rozpoczęcie poważnej dyskusji na temat kierunku, w jakim powinna podążać cyfryzacja radia na naszym kontynencie.

Zdjęcia na temat: polskie radio
Wideo na temat: polskie radio
Dyskusje na temat: polskie radio