• Informacje na temat:

  poputcziki

Artykuły na temat: poputcziki
 • Towarzysz Lenin mawiał: "kapitaliści sami sprzedadzą nam sznur, na którym ich powiesimy". Proroctwo nie do końca się spełniło: kapitalizm, którego ostateczną śmierć ogłaszał Lenin sto lat temu, wciąż żyje i ma się nieźle, a ZSSR wręcz przeciwnie. Ale to nie dlatego, żeby towarzysz Lenin mylił się co do głupoty Zachodu - nic podobnego, zachodnie elity naprawdę robiły przez wiele dziesięcioleci wszystko, żeby umożliwić sowietom realizację ich globalnych planów. Za obsuwę winę ponosi sam...

 • ​Robert Gwiazdowski, znany szermierz wolnego rynku i ekspert, wyznał ostatnio w "Rzeczpospolitej", że w roku 2004 został z namowy Jana Rokity członkiem zespołu, który miał przygotować program przyszłych rządów dla Platformy Obywatelskiej. Nie zabawił tam długo, ot, tyle, ile było trzeba by się przekonać, że partia głoszone przez siebie hasła, powiedzmy to przez uszanowanie dla szczególnego dnia ładnie, traktuje instrumentalnie (kto jeszcze pamięta byłego eurokomisarza Lewandowskiego i jego...

 • Zyski z terroru

  Słabo jest w naszej przestrzeni publicznej z analizą i interpretacją dostępnych faktów. Ostatnim przykładem jest według mnie temat serii ataków terrorystycznych...

 • ​(Odpieprzcie się od Macierewicza!)

  To nie jest prawdziwy tytuł, to etykieta zastępcza. Dlatego jest w nawiasie. Tak zatytułowałbym swoją notkę, gdybym chciał popełnić plagiat. Jednak nie zrobię tego, bo splagiowany mógłby mnie podać do sądu, a że wygrywa sporą liczbę procesów, nie zamierzam ryzykować starcia z Oryginałem. Przegrywali z nim już przecież najwybitniejsi polemiści: poeta Rymkiewicz, czy profesor Zybertowicz.

 • ...to wystarcza, żeby lewactwo było jego wiernym "poputczikiem". Kreują się na ludzi szlachetnych. W istocie są odrażający.

 • Operację o nazwie "konstruktywne votum nieufności" można traktować wyłącznie w kategoriach politycznego eventu, przedsięwzięcia pozbawionego szans powodzenia. PiS stara się wzmocnić falę, która niesie go od kilku tygodni, wykorzystać rosnącą słabość rządzących i grać na innych niż smoleńskie strunach.

 • Nie pretenduję do miana znawcy prawa, a zwłaszcza procedur sądowych, ale patrząc na sprawę z punktu widzenia zwykłego obywatela zapytam retorycznie: jak można mieć poważanie dla sądu, który skazuje faceta i jednocześnie ogłasza, że jest on niewinny?

 • Operację o nazwie „konstruktywne votum nieufności” można traktować wyłącznie w kategoriach politycznego eventu, przedsięwzięcia pozbawionego szans powodzenia. PiS stara się wzmocnić falę, która niesie go od kilku tygodni, wykorzystać rosnącą słabość rządzących i grać na innych niż smoleńskie strunach.

 • Porzućcie wszelkie nadzieje, którzy liczyliście, że coś się zmieni na lepsze. Że teraz, w drugiej kadencji, maksymalnie zwycięskiemu Tuskowi już nie będzie aż tak bardzo zależało na sondażowych słupkach. Że skoro nikt mu już nie jest w stanie w niczym przeszkodzić, skoro zapewnił sobie tak wielką władzę, to zechce teraz zapracować na swoje "miejsce w historii", naprawiając państwo polskie i prowadząc je do modernizacji, realizując długofalowy cel "dogonienia Zachodu" i przeciwdziałając...

Dyskusje na temat: poputcziki
 • Re: 30. rocznica wyborów czerwcowych. Na żywo

  NIE TEN ROZMIAR ... To POputcziki Ala Capone .

 • Re: PiS nadal na prowadzeniu. Najnowszy sondaż

  Jeżeli wymieniają partię Korwina, to na pewno nie wśród Polaków ( chyba że, „ poputcziki”, albo „ useful idiots „.

 • Re: Tak "Bury" walczył o niepodległość

  ...waciak !! nie bierz sie za to co masz tylko w materiałach"sowieckiej bezpieki"bo piszesz brednie !!!!ALE"" POPUTCZIKI KOMUNIZMA""" TAK MAJĄ .......

 • Re: Alarm bombowy podczas manifestacji KOD

  sowieci i ateistyczne POputcziki reżimu i gangsterów dzielą się opłatkiem! chyba raczej stronicami GWna.

 • Re: Putin ​agresywny za granicą, ostrożny w kraju

  Moskwa i Petersburg to nie cała Rosja. A na prowincji to tylko smród ,zaduch i pituch. Dość tej kiepskiej propagandy, a doorne putinowskie poputcziki niech zajmą się bieda na prowincji.

 • Re: Ustawa degradacyjna: Odwracanie uwagi czy odpowiedź na oczekiwania?

  żydokomuna i jej poputcziki wyją, jakby oblano ich święconą wodą. To już druga ustawa, po tej przyznającej uczciwe emerytury bandytom z UBE, która spowodowała, że będę po raz pierwszy głosował na PiS, mimo, iż brzydzę się socjalizmem.

 • Re: "Dziennik Gazeta Prawna": Kurski dalej rozdaje karty

  ....nie wstyd mi !!!!! Gardzę purystami ortograficznymi tylko dlatego ,ze gdy nie ma rzeczowej odpowiedzi na zadane pytanie lub kwestie podnoszona przez internautę ,to Wy zaraz wskakujecie na "konika"( ortografia,stylistyka (mniej)) i ujeżdzacie go az do...... śmierci !!!! To jest wasz znak firmowy ...zomowcy i poputcziki moskwy( też z małej )!!!

 • Re: "Fakt": Nowa posada Anny Marii Anders

  Widać kto pisze . Sanę fabryczne trolle , czy może „ useful idiots”albo „ poputcziki”. Co toku w rocznicę bitwy Monte Cassino organizują opluwanie córki gen. Andersa. Żeby tylko - trudno sobie wyobrazić , by na wpisy dotyczące matki i ojca Anny Marii Anders pozwalał portal o normalnej kulturze społecznej , nie mówiąc już o prawnej . A jednak- wystarczy porównać wulgarne ataki w ubiegłoroczną

 • nu poputcziki

  akończiłos. tiepier grażdan putin gawarit NIET

 • Re: nu poputcziki

  ja rozumiem że nie masz cyrylicy zainstalowanej, lub nie umiesz posługiwać się rosyjskimi literami, ale translitem też da się pisać poprawnie po rosyjsku. Jaj już chcesz błysnąć to najpierw gramatykę weź w ręce, bo to co piszesz to nie trzyma się kupy.jakich "obywateli"?