• Informacje na temat:

  potocka

Artykuły na temat: potocka
 • Jan Nowicki rozwodzi się z Małgorzatą Potocką

  Znany aktor pobrał się z założycielką teatru Sabat w maju 2009 roku.  To był pierwszy ślub Jana Nowickiego, czwarty Małgorzaty Potockiej. Nasz ślub był równie mało znaczący, jak rozwód. Małgosia pozostanie moją sympatią - mówi Jan Nowicki. Według "Gazety Krakowskiej" para rozwodzi się właśnie z inicjatywy aktora. O kryzysie w małżeństwie mówiono od kilkunastu miesięcy. Rok temu Potocka...

 • Wacław Potocki urodził się w 1621 roku w Woli Łużańskiej pod Bieczem, zmarł na początku lipca 1696 roku w Łużnej pod Bieczem. Był poetą. Pochodził z rodziny ariańskiej, całe swe życie spędził gospodarując na roli.

 • "Wiedeń 1683" i "Feliks Potocki". Napisy na karabinie napastnika z Nowej Zelandii

  Na karabinie sprawcy zamachu na meczety w Christchurch w Nowej Zelandii widniały napisy nawiązujące do polskiej historii. 28-latek z Australii zabił 49 osoby, ranił 20 kolejnych.

 • XIX-wieczny pałac wraz z parkiem i uzdrowisko w Krzeszowicach oraz ruiny zamku Tenczyn w pobliskim Rudnie wrócą do rodziny Potockich - poinformowała rzeczniczka wojewody małopolskiego Małgorzata Woźniak.

 • "Zdrowo i sportowo" na Kępie Potockiej

  W niedzielę, 22 czerwca, w godz. 12.00-18.00, zapraszamy na piknik rodzinny "Zdrowo i Sportowo na Kępie Potockiej" zorganizowany przez stołeczny ratusz i dzielnicę Żoliborz.

 • Wacław Potocki urodził się w 1621 roku w Woli Łużańskiej pod Bieczem, zmarł na początku lipca 1696 roku w Łużnej pod Bieczem. Był poetą. Pochodził z rodziny ariańskiej, całe swe życie spędził gospodarując na roli.

 • Właśnie dochodzi 16:30 w Stockwell w Londynie. Siedzę w przytulnej, ale bardzo ciasnej kafejce internetowej. Jestem w Londynie od tygodnia i dopiero wczoraj pierwszy raz byłem w pracy - na zmywaku w restauracji w Soho - do późnej nocy.

 • Ostatnie wyniki sondaży nie są dla Unii Wolności najlepsze. Co prawda zajmuje w nich zaszczytne trzecie miejsce, ale 10-procentowe poparcie to chyba trochę mało... Czy i w jaki sposób Unia zamierza odrobić straty? Czy wybór Leszka Balcerowicza na szefa Narodowego Banku Polskiego pomógłby Unitom odzyskać punkty? Między innymi o tym dziennikarze RMF rozmawiali dzisiaj z Andrzejem Potockim, rzecznikiem Unii Wolności.

 • Potocka: Po dwunaste - nie pytaj, z kim dzisiaj gramy

  Drogie panie. Jeszcze się nie zaczęło, a ja już mam dość. Wymiękam. Poddaję się. Wygląda na to, że już nikt i nic nie uchroni mnie przed Euro.

 • Andrzej Potocki gościem "Krakowskiego Przedmieścia 27"

  Jakie konsekwencje dla AWS będzie miała porażka Mariana Krzaklewskiego w wyborach prezydenckich? Czy Andrzej Olechowski założy nową partię czy wstąpi do Unii Wolności? Między innymi na takie pytania odpowiadał gość "Krakowskiego Przedmieścia 27" poseł UW Andrzej Potocki.

Zdjęcia na temat: potocka
Wideo na temat: potocka
Dyskusje na temat: potocka