• Informacje na temat:

  prefektura

Artykuły na temat: prefektura
 • Sprawca, który usłyszał już między innymi zarzut zabójstwa policjantki z premedytacją, ma zostać poddany badaniom psychiatrycznym. Grozi mu kara dożywotniego więzienia. Według uczniów liceum, w którym pracował, nauczyciel zachowywał się od pewnego czasu bardzo dziwnie. Twierdził, że zbliża się koniec świata i że Ziemię zaatakują kosmici. Był oburzony, że prefektura odmówiła mu pozwolenia na...

 • Francja: Aresztowano 10 osób z ruchu "żółtych kamizelek"

  ...10 osób z ruchu "żółtych kamizelek" zostało aresztowanych w sobotę rano w Amiens na północy Francji, gdzie prefektura zakazała do 2 stycznia wszelkich zgromadzeń - podała miejscowa prokuratura.

 • Sprzedawali kopie wieży Eiffla. Gang rozbity

  Francuska policja rozbiła gang trudniący się sprzedażą miniaturowych kopii wieży Eiffla w miejscach turystycznych w Paryżu - poinformowała paryska prefektura. Do sprzedaży przestępcy często zatrudniali nielegalnych imigrantów.

 • "Żółte kamizelki" znów na francuskich ulicach

  Rusza kolejna fala demonstracji ruchu „żółtych kamizelek” w Paryżu i innych dużych miastach Francji. Mają one trwać cały dzień. Stołeczna prefektura obawia się, że znowu dojdzie do starć z policją.

 • Korsyka: Mężczyzna otworzył ogień do ludzi

  Mężczyzna na ulicy w Bastii na francuskiej Korsyce otworzył w środę po południu ogień do ludzi i atakował również nożem. Ranił siedem osób, z których jedna zmarła - poinformowała miejscowa prefektura.

 • Japonia: Dwa tysiące ciał znaleziono na wybrzeżach prefektury Miyagi

  ...w trudno dostępnych miejscach pod gruzami. Do wczoraj w Miyagi i pięciu innych prefekturach na północy Japonii ewakuowano około 450 tys. ludzi. Jak pisze agencja w niektórych miejscach, gdzie znaleźli...

 • Piąty weekend protestu "żółtych kamizelek" we Francji

  Niewiele ponad tysiąc demonstrantów zgromadziło się do godziny 11 w sobotę w Paryżu na zorganizowanym już piąty weekend z rzędu proteście ruchu "żółtych kamizelek", około 60 osób zostało zatrzymanych - poinformowała prefektura policji.

 • Starcia przed szczytem klimatycznym. 317 zatrzymanych

  ...317 osób zatrzymała francuska policja podczas niedzielnych demonstracji obrońców środowiska w Paryżu przed konferencją klimatyczną COP21 - poinformowała w poniedziałek paryska prefektura.

 • Francja: Auto wtargnęło na pas startowy lotniska w Lyonie

  ...​Loty na międzynarodowym lotnisku w Lyonie w środkowo-wschodniej Francji zostały w poniedziałek wstrzymane po tym, jak samochód wjechał na pas startowy. Mężczyzna prowadzący pojazd został zatrzymany przez policję - podała miejscowa prefektura. Nikt nie odniósł obrażeń.

 • Korsyka: Otworzył do ludzi ogień, atakował ich nożem. 1 osoba nie żyje, 6 rannych

  Wstrząsające sceny na jednej z ulic w Bastii na francuskiej Korsyce. Napastnik otworzył tam ogień do ludzi i atakował też nożem. Ranił siedem osób, z których jedna zmarła - poinformowała miejscowa prefektura.

Zdjęcia na temat: prefektura
Wideo na temat: prefektura
 • Uszkodzony reaktor w Fukushimie - wizualizacja

  Trzęsienie ziemi, jakie 11 marca miało miejsce u wschodnich wybrzeży Japonii, wywołało falę tsunami, która zalała elektrownię jądrową w prefekturze Fukushima. Uszkodzenie systemu chłodzenia reaktorów doprowadziło do ich eksplozji i wycieku radioaktywnych substancji. Była to najpoważniejsza awaria elektrowni atomowej od czasu katastrofy w Czarnobylu w 1986 roku. Marcowy kataklizm był najsilniejszym trzęsieniem ziemi, jakie kiedykolwiek nawiedziło Japonię. Liczbę jego ofiar szacuje się na...

Dyskusje na temat: prefektura
 • Re: Prawnicy z UJ krytykują rządowe projekty reformy sądownictwa

  Ziobro to szkodnik . PiS to ruska prefektura.

 • Re: Francja. 15 rannych po uderzeniu pioruna

  Do incydentu doszło w miejscowości Azerailles, na południowy wschód od Nancy - podała prefektura w oświadczeniu. Francja to kraj incydentów.

 • Re: Francja: Śnieg paraliżuje ruch turystyczny

  w tej unii to nawet samochody mają lepsze. "Prefektura departamentu Sabaudii poinformowała, że 3,5 tys. podróżujących samochodem spędziło noc z piątku na sobotę w schroniskach" 3,5 tys. narodu w jednym samochodzie?

 • Re: ​Francja: Mobilizacja i aresztowania przed protestem "żółtych kamizelek"

  ...Prewencyjnie policja zatrzymała od początku dnia 354 osoby. To znacznie więcej niż o tej samej porze w ubiegłą sobotę. 127 z zatrzymanych osób trafiło do aresztu. Paryska prefektura poinformowała, że w aresztach przygotowała w sumie 800 miejsc..... !!!!! TO WŁAŚNIE DEMOKRACJA w/g Macrona !!! ........ i lewackiej Brukseli !!!!!!!!!!!!

 • Re: Francja: Aresztowano 10 osób z ruchu "żółtych kamizelek"

  i którzy zostali zatrzymani, ponieważ nosili przedmioty, które mogą być kojarzone z bronią" Kiedyś na kursie samoobrony słyszałem, że nawet długopis można wykorzystać jako broń ( że nie wspomnę o kobiecych szpilkach). Więc jakie to były przedmioty? A może to typowy przejaw demokracji po francusku? prefektura zakazała do 2 stycznia wszelkich zgromadzeń - już widzę zaplutego Temmera, gdyby coś

 • Re: Tsunami w Japonii: Nawet trzymetrowe fale

  Autorze/orko .. Tak. Z początku JMA (Japan Meteorogical Agency) wydało ostrzeżenie o możliwym tsunami o wys ~3m (chodzi otrzęsienie ziemi z wtorku), lecz później zostało ono zmienione. A powstała fala tsunami osiągnęła max wysokość ~1,4m (w Sendai, prefektura Miyagi). To tak dla jasności.

 • Re: Francja: Atak na dom spokojnej starości dla sióstr zakonnych

  "...Jedna z sióstr została zamordowana przy użyciu noża – podała prefektura ...... Zdaniem policji nie był to akt terroru." Więc co to było ???? Tak to ludziom, satanistyczne elity rządzące Światem mącą w głowach!!! Światem obecnie rządzą sataniści!!!......Allach to demon , a oni też ufają szatanowi, więc na wzajem się wspierają i przygotowują Świat na nadejście rządów antychrysta

 • Re: Francja: Atak na dom spokojnej starości dla sióstr zakonnych

  "...Jedna z sióstr została zamordowana przy użyciu noża – podała prefektura ...... Zdaniem policji nie był to akt terroru." Więc co to było ???? Tak to ludziom, satanistyczne elity rządzące Światem mącą w głowach!!! Światem obecnie rządzą sataniści!!!......Allach to demon , a oni też ufają szatanowi, więc na wzajem się wspierają i przygotowują Świat na nadejście rządów antychrysta

 • Re: Napływ migrantów z Włoch. Austria chce rozlokowania żołnierzy na granicy

  motocyklista, który otworzył ogień do grupy osób, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. – Nie wykluczamy żadnych tropów, ale na tym etapie nie ma elementów terroryzmu” – przekazała prefektura Tuluzy.