• Informacje na temat:

  premier

Artykuły na temat: premier
 • Premiera premiera, a może nawet premierów dwóch

  ...- przynajmniej na razie - premier Morawiecki próbuje iść dwiema zupełnie różnymi ścieżkami. Dla jednych - "po prostu iść", jak wielu zwykłych obywateli. Dla drugich - "dumnie kroczyć", jak wybrańcy(...) umiejętnie tłumaczy, co kryje się za tajemniczymi dla wielu sformułowaniami, po które sięga.  Gdy mówi o polityce klimatycznej i węglu, nowy premier odnotowuje, że "Unia Europejska podkręca bardzo mocno...

 • ​Premier Beata Szydło rozmawiała telefonicznie z premierem Hiszpanii

  Premier Beata Szydło podczas środowej rozmowy telefonicznej z premierem Hiszpanii Mariano Rajoyem przekazała wyrazy wsparcia dla rządu hiszpańskiego w związku z obecną sytuacją w tym kraju - poinformował PAP rzecznik rządu Rafał Bochenek.

 • "Newsweek": Wypalenie premier Szydło

  Obowiązki premiera i presja ze strony Jarosława Kaczyńskiego wykańczają Beatę Szydło. Zdaniem współpracowników, szefowa rządu jest psychicznym wrakiem - donosi "Newsweek".

 • W środę rano w Krynicy rozpoczęło się spotkanie premier Beaty Szydło z szefem ukraińskiego rządu Wołodymyrem Hrojsmanem. Celem rozmowy jest m.in. wsparcie polityczne Ukrainy oraz wytyczenie współpracy w obszarze transportu i energii.

 • Premier Danii proponuje odłożenie wizyty tureckiego premiera

  Premier Danii Lars Lokke Rasmussen zaproponował w niedzielę odłożenie zaplanowanej na marzec wizyty w Danii szefa tureckiego rządu Binali Yildirima ze względu na napięcie dyplomatyczne, do jakiego doszło w tych dniach na linii Turcja-Holandia.

 • "Nieodpowiedzialna" propozycja premiera Litwy?

  Premier Litwy Saulius Skvernelis opowiedział się w czwartek za wznowieniem pracy Litewsko-Rosyjskiej Komisji Międzyrządowej, która nie obraduje od sześciu lat. Prezydent kraju Dalia Grybauskaite oświadczyła, że taka propozycja jest "nieodpowiedzialna".

 • Pani premier, jak będzie?

  ...obronić rząd przed atakiem opozycji, która chce konstruktywnego wotum nieufności dla ekipy Beaty Szydło. To wszystko jednak nie usuwa problemu, o którym mówiła sama pani premier. Spekulacje nikomu nie(...) powiedzieć - konkretnie - jak to będzie. Sześć tygodni temu przekonywała o tym sama premier Beata Szydło. Zatem - pani premier, jak będzie?

 • Premier: Wyciągamy wnioski z błędów

  ...- Wyciągamy wnioski z błędów i konsekwentnie realizujemy to, do czego się zobowiązaliśmy - powiedziała premier Beata Szydło w środę na spotkaniu z mieszkańcami Siedlec. Premier podsumowała też dotychczasowe dokonania rządu w dwa lata po wyborach parlamentarnych.

 • Premier May zakończyła rekonstrukcję rządu

  Brytyjska premier Theresa May przeprowadziła w niedzielę rekonstrukcję rządu po czwartkowych wyborach parlamentarnych, w których Partia Konserwatywna straciła bezwzględną większość w Izbie Gmin. Premier oceniła, że krajowi potrzebna jest stabilność.

 • "Morawiecki będzie premierem światowej klasy"

  W czwartek Komitet Polityczny PiS przyjął rezygnację Beaty Szydło z funkcji premiera i jednocześnie wysunął kandydaturę na szefa rządu dotychczasowego wicepremiera Mateusz Morawieckiego. Poniżej prezentujemy komentarze ekonomistów na temat zmiany na fotelu premiera i oceny nowego szefa rządu. "Morawiecki będzie premierem światowej klasy" - twierdzi jeden z ekspertów. "Kaczyński chce zmniejszyć...

Zdjęcia na temat: premier
 • Premier Grecji informuje o pomocy finansowej UE
 • W uroczystości zaprzysiężenia na prezydenta Francji Francois Hollande'a w Pałacu Elizejskim wziął udział były premier Laurent Fabius
 • Nowy i stary premier Włoch: Mario Monti i Silvio Berlsusconi
Wideo na temat: premier
Dyskusje na temat: premier
 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  zdaniem lepsze wrażenie zrobiła konwencja pisowska, a szczególnie wystąpienie Beaty Szydło. Podobało mi się. A wystąpienie premier Kopacz? Nudne, bez polotu i odrobiny nadzei, znów straszenie PIS-em(...) wzywanie prezesa Kaczynskiego do debaty z premier Kopacz. Skąd u naszej bohaterskiej pani premier taka odwaga, czy nie za wcześnie na takie starcie? Uważam, to za ostatni chwyt (zamiast brzytwy) pani

 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  TEATR PANI PREMIER... Z wielką uwagą czekałem na zapowiadane od dawna wystąpienie pani premier i ocenę jej rządów za sześć miesięcy. Dlaczego tylko za sześć miesięcy a nie za całą kadencję rządu PO(...) opuścili trubunę. Pozostał tylko niesmak ze żle odegranej sztuki. No coż, w teatrze też trzeba umieć grać. Co do wystąpienia pani premier to już innym razem. (tadeusziwan)

 • Re: Premier Szydło przedstawiła Kaczyńskiemu plan rekonstrukcji rządu

  Premier rzadu na bacznosc przed szeregowym poslem? Jak mozna nazwac premiera rzadu ktory czapkuje ? Pani premier, odrobina szacunku dla samej siebie!!

 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  programu jak wygrać ze swym głównym rywalem, nie koncentruje się na swoim programie, ale na pozbyciu się za wszelką cenę swojego rywala. Oprócz pani premier, włączają się inni jej poplecznicy, a ostatnio(...) Polska szydziła z niej? Oj, krótką ma pamięć, a może nie chce pamiętać swoich wpadek? Teraz zrobiła się ekspertem od wizerunku nowych kandydatów na premiera? Pani Kopacz też nie przebiera w słowach

 • Re: Rzecznik Praw Dziecka pyta premiera o smog

  a premier na to: jest tak zle, ze gdyby bylo lepiej, to bys tak glupio nie gadal.

 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  KŁAMAŁ JEDEN, KŁAMIE DRUGA... Pamiętacie słowa naszej najjaśniejszej pani premier o podwyżkach energii elektrycznej? Zaklinała się na wszystkie świętości, że takowej podwyżki nie będzie. I co? Dotrzymała słowa? Zapewne wiecie już, że nie! Podwyżka będzie od Nowego Roku. Cóż mamy powiedzieć na to? Cóż ma powiedzieć pani premier? Oczekujecie jakieś odpowiedzi, jakiegoś wyjaśnienia? Ja nie oczekuję

 • Re: Mateusz Morawiecki zmienia ministrów w Kancelarii Premiera

  Mamy nową funkcję w rządzie Caryca Premiera

 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  otrzymują pomocy niepełnosprawni. Dlaczego! Oj, dużo by można wymieniać tych braków, tych patologii rządzących. Gwóżdz do trumny wbiła nasza pani premier Ewa Kopacz. Myślałem, że wojna polsko -polska już się zakończyła, ale gdzie tam! Premier podsycała wrogość do PIS-u i innych ugrupowań opozycyjnych,a Kaczyńskiego bezpardonowo atakowała. Zapomniała jednak,ze Kaczynski nie staruje w wyborach. Widać jak

 • Re: Premier Beata Szydło zwołuje spotkanie z szefami MON i MSZ

  Podziwiam panią premier za jej niezależność. To pierwsza premier RP, która prowadzi niezależną, mądrą, odpowiedzialną politykę wolną od WSI-oków.