• Informacje na temat:

  premier

Artykuły na temat: premier
 • Premier Hiszpanii ostrzega premiera Katalonii

  Premier Hiszpanii, konserwatysta Mariano Rajoy, ostrzegł we wtorek nowego szefa rządu Katalonii Quima Torrę przed dążeniem do secesji. Dodał, że zarówno rząd jak i opozycyjni socjaliści popierają działania na rzecz utrzymania integralności terytorialnej kraju.

 • Premiera premiera, a może nawet premierów dwóch

  ...- przynajmniej na razie - premier Morawiecki próbuje iść dwiema zupełnie różnymi ścieżkami. Dla jednych - "po prostu iść", jak wielu zwykłych obywateli. Dla drugich - "dumnie kroczyć", jak wybrańcy(...) umiejętnie tłumaczy, co kryje się za tajemniczymi dla wielu sformułowaniami, po które sięga.  Gdy mówi o polityce klimatycznej i węglu, nowy premier odnotowuje, że "Unia Europejska podkręca bardzo mocno...

 • Premier Ukrainy: Chciałbym się spotkać z premierem Morawieckim

  ..."Chciałbym się spotkać z premierem Morawieckim" - przyznał w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Patrykiem Michalskim premier Ukrainy Wołodymyr Hrojsman, który w Kijowie rozmawiał z przedstawicielami ważnych europejskich mediów.

 • ​Premier Beata Szydło rozmawiała telefonicznie z premierem Hiszpanii

  Premier Beata Szydło podczas środowej rozmowy telefonicznej z premierem Hiszpanii Mariano Rajoyem przekazała wyrazy wsparcia dla rządu hiszpańskiego w związku z obecną sytuacją w tym kraju - poinformował PAP rzecznik rządu Rafał Bochenek.

 • "Rz": Ofensywa premiera Morawieckiego

  Premier wyrusza w Polskę. "Rzeczpospolita" opisuje szczegóły planu Mateusza Morawieckiego na najbliższe miesiące.

 • Premier przełożył posiedzenie rządu

  Decyzją premiera Mateusza Morawieckiego posiedzenie Rady Ministrów zostało przesunięte na 1 marca, czyli Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Rząd zajmie się projektem ustawy o pozbawianiu stopni wojskowych - poinformował w niedzielę szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

 • "Newsweek": Wypalenie premier Szydło

  Obowiązki premiera i presja ze strony Jarosława Kaczyńskiego wykańczają Beatę Szydło. Zdaniem współpracowników, szefowa rządu jest psychicznym wrakiem - donosi "Newsweek".

 • Oświadczenie premiera Mateusza Morawieckiego

  Po godz. 20.15 wyemitowano oświadczenie Mateusza Morawieckiego. - Polska staje po stronie prawdy - oznajmił premier w kontekście sporu polsko-izraelskiego.

 • W środę rano w Krynicy rozpoczęło się spotkanie premier Beaty Szydło z szefem ukraińskiego rządu Wołodymyrem Hrojsmanem. Celem rozmowy jest m.in. wsparcie polityczne Ukrainy oraz wytyczenie współpracy w obszarze transportu i energii.

 • Premier Danii proponuje odłożenie wizyty tureckiego premiera

  Premier Danii Lars Lokke Rasmussen zaproponował w niedzielę odłożenie zaplanowanej na marzec wizyty w Danii szefa tureckiego rządu Binali Yildirima ze względu na napięcie dyplomatyczne, do jakiego doszło w tych dniach na linii Turcja-Holandia.

Zdjęcia na temat: premier
 • Premier Grecji informuje o pomocy finansowej UE
 • W uroczystości zaprzysiężenia na prezydenta Francji Francois Hollande'a w Pałacu Elizejskim wziął udział były premier Laurent Fabius
 • Nowy i stary premier Włoch: Mario Monti i Silvio Berlsusconi
Wideo na temat: premier
Dyskusje na temat: premier
 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  zdaniem lepsze wrażenie zrobiła konwencja pisowska, a szczególnie wystąpienie Beaty Szydło. Podobało mi się. A wystąpienie premier Kopacz? Nudne, bez polotu i odrobiny nadzei, znów straszenie PIS-em(...) wzywanie prezesa Kaczynskiego do debaty z premier Kopacz. Skąd u naszej bohaterskiej pani premier taka odwaga, czy nie za wcześnie na takie starcie? Uważam, to za ostatni chwyt (zamiast brzytwy) pani

 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  TEATR PANI PREMIER... Z wielką uwagą czekałem na zapowiadane od dawna wystąpienie pani premier i ocenę jej rządów za sześć miesięcy. Dlaczego tylko za sześć miesięcy a nie za całą kadencję rządu PO(...) opuścili trubunę. Pozostał tylko niesmak ze żle odegranej sztuki. No coż, w teatrze też trzeba umieć grać. Co do wystąpienia pani premier to już innym razem. (tadeusziwan)

 • Re: ​List 13 sędziów do premiera Morawieckiego. Żądają wyjaśnień

  Pan premier nie musi się nikomu tłumaczyć bo jest premierem

 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  programu jak wygrać ze swym głównym rywalem, nie koncentruje się na swoim programie, ale na pozbyciu się za wszelką cenę swojego rywala. Oprócz pani premier, włączają się inni jej poplecznicy, a ostatnio(...) Polska szydziła z niej? Oj, krótką ma pamięć, a może nie chce pamiętać swoich wpadek? Teraz zrobiła się ekspertem od wizerunku nowych kandydatów na premiera? Pani Kopacz też nie przebiera w słowach

 • Re: Premier ogłosił datę wyborów samorządowych

  co zrobil premier przez tyle lat?

 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  KŁAMAŁ JEDEN, KŁAMIE DRUGA... Pamiętacie słowa naszej najjaśniejszej pani premier o podwyżkach energii elektrycznej? Zaklinała się na wszystkie świętości, że takowej podwyżki nie będzie. I co? Dotrzymała słowa? Zapewne wiecie już, że nie! Podwyżka będzie od Nowego Roku. Cóż mamy powiedzieć na to? Cóż ma powiedzieć pani premier? Oczekujecie jakieś odpowiedzi, jakiegoś wyjaśnienia? Ja nie oczekuję

 • Re: ​Premier: Chcemy Polski rozwoju, a nie zastoju

  Premierze, może byś mi Uczciwemu Polakowi sprokurował jakąś stówkę na badania albo inne wydatki?Ostatecznie zapier. Dalam całe życie za miskę ryżu.Uczciwie.

 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  otrzymują pomocy niepełnosprawni. Dlaczego! Oj, dużo by można wymieniać tych braków, tych patologii rządzących. Gwóżdz do trumny wbiła nasza pani premier Ewa Kopacz. Myślałem, że wojna polsko -polska już się zakończyła, ale gdzie tam! Premier podsycała wrogość do PIS-u i innych ugrupowań opozycyjnych,a Kaczyńskiego bezpardonowo atakowała. Zapomniała jednak,ze Kaczynski nie staruje w wyborach. Widać jak

 • Re: Wojewoda podjął decyzję ws. Zdanowskiej

  premier został osądzony i dalej jest premierem ma wyrok kłamcy