• Informacje na temat:

  proces

Artykuły na temat: proces
 • Proces Frasyniuka. Policjant modyfikuje zeznania

  ...- Nie mam wątpliwości, co do naruszenia mojej nietykalności przez Władysława Frasyniuka - zeznał policjant w procesie opozycjonisty z czasów PRL. Zmodyfikował wcześniejsze zeznania i zaznaczył, iż o sprawie nie rozmawiał z jednym z zastępców komendanta wojewódzkiego policji.

 • Proces Kajetana P. niejawny

  Rozpoczął się proces Kajetana P. oskarżonego o brutalne zabójstwo Katarzyny J., tłumaczki j. włoskiego. W poniedziałek sąd odczytał akt oskarżenia w tej sprawie; uwzględnił także wniosek o wyłączenie jawności. W trakcie rozprawy zastosowano nadzwyczajne środki ostrożności.

 • Proces zamachowca ze Sztokholmu

  Przed sądem w Sztokholmie rozpoczął się we wtorek proces Uzbeka Rachmata Akiłowa, który 7 kwietnia 2017 roku wjechał skradzioną ciężarówką w tłum w stolicy Szwecji, zabijając pięć osób i raniąc 14. Oskarżonemu o terroryzm grozi dożywocie.

 • Rozpoczął się proces Krystiana W.

  Przed Sądem Rejonowym w Wejherowie rozpoczął się w środę proces 42-letniego Krystiana W. oskarżonego o 65 przestępstw, w tym 40 o charakterze seksualnym. Mężczyzna miał dopuścić się m.in. gwałtów oraz współżycia z dziewczętami poniżej 15 roku życia.

 • RMF: Wypadek Szydło. Proces częściowo utajniony

  Proces w sprawie wypadku premier Beaty Szydło ma być w części utajniony - dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM.

 • Proces Kaczyńskiego przeciwko Wałęsie odroczony

  Z powodu złej jakości połączenia nie przeprowadzono w środę przed gdańskim sądem zaplanowanego w formie telekonferencji przesłuchania Jarosława Kaczyńskiego w procesie o ochronę dóbr osobistych, który prezes PiS wytoczył Lechowi Wałęsie. Proces odroczono do 22 listopada.

 • Gdańsk: Proces odwoławczy Wałęsy przeciwko Wyszkowskiemu

  ...5 grudnia Sąd Apelacyjny w Gdańsku ogłosi wyrok w procesie odwoławczym o ochronę dóbr osobistych z powództwa Lecha Wałęsy przeciw Krzysztofowi Wyszkowskiemu za jego wypowiedzi w mediach, że przed kilku laty wygrał proces, który b. prezydent wytoczył mu za nazwanie go był agentem SB ps. Bolek.

 • Proces Billa Cosby'ego unieważniony

  Bez rozstrzygnięcia zakończył się proces amerykańskiego komika, aktora i producenta Billa Cosby'ego, który został oskarżony o molestowanie seksualne. Po sześciu dniach obrad dwunastoosobowa ława przysięgłych nie była w stanie uzgodnić wspólnego werdyktu. Proces prawdopodobnie odbędzie się ponownie.

 • Opolskie: Proces o zagłodzenie szczeniaka

  Przed Sądem Rejonowym w Prudniku rozpoczął się proces 25-letniej Joanny S. oskarżonej o zagłodzenie psa. Kobiecie, matce dwojga dzieci, grozi do trzech lat więzienia.

 • Ziobro przegrał proces z sędzią Morawiec

  Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro ma przeprosić byłą prezes Sądu Okręgowego w Krakowie sędzię Beatę Morawiec za bezprawne naruszenie jej dobrego imienia - orzekł w procesie cywilnym Sąd Okręgowy w Warszawie.

Zdjęcia na temat: proces
Wideo na temat: proces
 • Marek Markiewicz: Proces był dobrze prowadzony

 • Trawa na Narodowym ułożona

  Murawę Stadionu Narodowego pokryła trawa. Proces układania przeprowadzono w ekspresowym czasie tygodnia. Teraz trzeba poczekać czy trawa się przyjmie.

 • Polscy pielgrzymi na beatyfikacji Jana Pawła II

  Setki tysięcy pielgrzymów z całego świata uczestniczyło 1 maja w Rzymie w uroczystościach związanych z beatyfikacją Jana Pawła II. Dokładnie o godzinie 10.37 papież Benedykt XVI wygłosił po łacinie formułę czyniącą Jana Pawła II błogosławionym, tym samym wieńcząc rekordowo krótki, bo trwający niespełna 6 lat proces beatyfikacyjny papieża Polaka. W uroczystościach w Rzymie wzięli udział między

Dyskusje na temat: proces