• Informacje na temat:

  prospekt

Artykuły na temat: prospekt
 • Po raz pierwszy od 1918 roku katolicka procesja Bożego Ciała w Petersburgu w niedzielę przeszła główną ulicą miasta - Newskim Prospektem. Poprowadził ją przewodniczący Konferencji Episkopatu Rosji, metropolita moskiewski, arcybiskup Paolo Pezzi.

 • Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Debiut akcji GPW na warszawskim parkiecie planowany jest w czwartym kwartale tego roku. Minister skarbu Aleksander Grad informował wcześniej, że prawdopodobny termin debiutu spółki to 9 listopada.

 • Komisja Nadzoru Finansowego zaakceptowała prospekt emisyjny Tauronu, czyli drugiej największej grupy energetycznej w Polsce - dowiedział się Krzysztof Berenda z redakcji ekonomicznej RMF FM. W tym roku będzie to druga co do wielkości - po PZU - prywatyzacja.

 • Gazprom zostanie podzielony? "Decyzję może podjąć tylko Kreml"

  Rosyjski koncern Gazprom przyznał po raz pierwszy, że istnieje możliwość jego podziału. Rosyjski monopolista na gazowym rynku obawia się, że utraci kontrolę nad eksportem surowca rurociągami - twierdzi dziennik "Wiedomosti" w piątkowym wydaniu, powołując się na prospekt związany z nową emisją euroobligacji firmy.

 • Borys Niemcow będzie miał swoją ulicę w Kijowie?

  Mer Kijowa Witalij Kliczko zaproponował, by ulica, przy której mieści się siedziba ambasady Rosji w ukraińskiej stolicy nosiła imię Borysa Niemcowa, zamordowanego w lutym rosyjskiego opozycjonisty, który znany był z krytykowania prezydenta Władimira Putina. Obecnie to Prospekt Powitrofłotski.

 • Wypadek w Moskwie. "Całkowicie wykluczono" jedną z wersji

  W ocenie producenta autobusu, który w poniedziałek wjechał po schodach do metra przy prospekcie Kutuzowa w Moskwie, powodując śmierć pięciu osób, kierowca nie użył prawdopodobnie żadnego z systemów hamowania w tym – hamowania silnikiem.

 • Mińsk: Milicja przeszukuje biura telewizji Biełsat

  Milicjanci przeszukali w piątek biuro Biełsatu w Mińsku przy ulicy Oktiabrskiej, rekwirując sprzęt komputerowy. Zatrzymano przebywającego w biurze operatora Alesia Lubianczuka. Wcześniej funkcjonariusze przejęli komputery w biurze przy Prospekcie Niepodległości.

 • Stepan Bandera patronem jednej z głównych ulic w Kijowie

  ...​Rada miejska Kijowa poinformowała o przemianowaniu jednej z głównych ulic stolicy Ukrainy - Prospektu Moskiewskiego, który zostanie nazwany imieniem Stepana Bandery, przywódcy ukraińskich nacjonalistów.

 • Białoruś: Milicja blokuje demonstrantów

  Pomimo braku zgody władz i ograniczenia przez milicję dostępu do planowanego miejsca akcji, na Prospekcie Niepodległości w stolicy Białorusi, Mińsku, w różnych miejscach zgromadzili się uczestnicy protestu. Milicja dokonuje zatrzymań.

 • Białoruska milicja weszła do biur telewizji Biełsat

  Rano do dwóch biur telewizji Biełsat w centrum Mińska weszła milicja z prokuratorskim nakazem przeszukania – poinformowała telewizja na swoim portalu internetowym. Milicjanci przeszukali biuro Biełsatu w Mińsku przy ulicy Oktiabrskiej. Zarekwirowali sprzęt komputerowy. Zatrzymano przebywającego w biurze operatora Alesia Lubianczuka. Wcześniej funkcjonariusze przejęli komputery w biurze przy Prospekcie Niepodległości.

Zdjęcia na temat: prospekt