• Informacje na temat:

  przemysł i

Artykuły na temat: przemysł i
 • Niemcy: Przemysł oburzony polityką handlową Donalda Trumpa

  Niemieckie firmy są oburzone polityką handlową USA prezydenta Donalda Trumpa, "na kolejne bezczelności Unia Europejska nie powinna reagować ustępstwami" - ocenił w w niedzielę szef Niemieckiej Izby Przemysłu i Handlu (DIHK) Eric Schweitzer.

 • Przemysł II był królem Polski w latach 1295-1296. Jako książę Wielkopolski podjął się próby zjednoczenia państwa polskiego.

 • Kownacki: Potrzebny dialog między przemysłem obronnym i armią

  Potrzebny jest dialog pomiędzy polskim przemysłem obronnymi i siłami zbrojnymi, czego nie było przez ostatnie 25 lat - powiedział w piątek w Bydgoszczy wiceminister obrony Bartosz Kownacki. Zaznaczył, że konieczna jest zmiana procesu zakupów.

 • ​Morawiecki: Eksport oraz przemysł obronny są dla nas bardzo ważne

  Eksport i przemysł obronny są dla nas bardzo ważne; wszystkich naszych partnerów, którzy mają produkcję w Polsce, traktujemy równo - mówił w czwartek wicepremier Mateusz Morawiecki w PZL Świdnik. Prezes zakładów podkreślił, że PZL chce być partnerem strategicznym polskiego rządu.

 • Dni Grodu Przemysła

  Urząd Miasta Poznania zaprasza mieszkańców i gości, od 27 do 30 września, na Dni Grodu Przemysła, które upamiętnić mają przypadające w tym roku 750. rocznicę śmierci Przemysła I i 750. rocznicę urodzin Przemysła II.

 • Andrzej Duda: Trzeba odbudować przemysł stoczniowy

  Andrzej Duda przekonywał w poniedziałek w Szczecinie, że konieczna jest odbudowa nowoczesnego przemysłu stoczniowego. "Zwyciężymy, bo dzisiaj Polska potrzebuje odnowionego ducha" - mówił kandydat PiS na prezydenta przed bramą Stoczni Szczecińskiej.

 • Duda za odbudową przemysłu zbrojeniowego

  Zdaniem kandydata PiS Polska powinna odbudować przemysł zbrojeniowy. Andrzej Duda podczas swojego spotkania z mieszkańcami Nowego Sącza podkreślił, że od tego zależy nasze bezpieczeństwo.

 • Noblista: Prawdziwych przełomów w nauce przemysł nie finansuje

  ...genomów organizmów, w tym człowieka. Jak przyznaje prof. Gilbert, przemysł, skoncentrowany na komercyjnych zastosowaniach, przełomów w nauce nie sfinansuje - tym muszą się zajmować tradycyjne instytucje...

 • Włókiennictwo i Przemysł Mody - unikatowy w skali kraju kierunek na Politechnice Łódzkiej

  Produkcja materiałów wykorzystywanych w kamizelkach kuloodpornych, opatrunki medyczne czy tekstylia dla szpitali - to tematyka zajęć na nowym, unikatowym w skali kraju kierunku: Włókiennictwo i Przemysł Mody na Politechnice Łódzkiej. Na kandydatów czeka 60 miejsc.

 • Musimy być patriotami gospodarczymi, interesuje nas przede wszystkim polski przemysł i gospodarka - mówili politycy Prawa i Sprawiedliwości na piątkowym spotkaniu z przedsiębiorcami w Warszawie.

Zdjęcia na temat: przemysł i
Wideo na temat: przemysł i
Dyskusje na temat: przemysł i
 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  , że Rosja odpowie na to na swój sposob? Czy nasze władze i nie tylko nasze, tego nie zauważają? Czy nie lepiej postawić na nasz rodzimy przemysł zbrojeniowy i zaopatrzyć naszą armię w rodzimy sprzęt

 • Re: Niemcy: Przemysł oburzony polityką handlową Donalda Trumpa

  Jeszcze przemysł będzie płakał. Trump to nie bambus.

 • Re: Samochód i lodówka za politykę klimatyczną

  zrobią wszystko, aby wypłacać jak najmniej - no, moze na prośbę Angeli, będą dopłacać do samochodów, co faktycznie wesprze polski przemysł ;)P

 • Re: UE tworzy pierwszy wspólny fundusz przemysłu obronnego

  A tymczasem PiS kompletnie #$^#$ polski przemysł zbrojeniowy...

 • Re: Dach nad głową zamiast Euro

  esteś komunistą?,każdy kraj powinien mieć rozwinięty przemysł,rolnictwo,tanią energię,itd Kiedyś kopalnie budowały mieszkania,płaciły dobre pobory,podatki,bo je było na to stać,trzeba zabiegać o rynki zbytu,dobre umowy,itd. Każdy dobry zakład,dba o swoich pracowników i to wynika z zysków,jeżeli pracodawca ma zyski a zabiera pracownikom to jest psychopatą,podobnie jest z krajem. Samo kopanie

 • Re: Niemcy: Przemysł oburzony polityką handlową Donalda Trumpa

  niemiecki przemysł natomiast chętnie idzie na ustępstwa rosji. zgnijcie

 • Re: ACTA - nie tylko kradziez (2)

  że nie sprzedamy niczego taniej od nich. To będzie miało wpływ na wiele gałęzi przemysłu jak na przykład przemysł około-samochodowy. Nie znajdziemy tanich części zamiennych. To samo dotyczy przemysłu IT. Nie mamy żadnych patentów z tej dziedziny. Nawet przemysł rolniczy ucierpi ponieważ licencje na żywność modyfikowaną genetycznie mają tylko amerykanie. Jednym słowem spowolni to lub nawet zatrzyma

 • Re: Niemcy: Przemysł oburzony polityką handlową Donalda Trumpa

  Żałośni Naziści. Uczciwy handel? Kpią? Cały ich przemysł jest dotowany.

 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  ,na konkretne programy.Odnówmy nasz przemysł,ten lekki i ten ciężki,zacznijmy coś budować,tak jak dawniej,a nie tylko montować to co inni nam dadzą do zmontowania.Przywróćmy naszą myśl techniczną,bo mamy wspaniałych inżynierów,wspaniałych wynalazców i projektantów,na nich przeznaczmy unijne pieniądze,włóżmy je w przemysł,w myśl inwestycyjną,a nie w zieleńce,czy przydomowe skwery i skwerki.Niech

 • Re: "Fakt": Kaczyński chce się wycofać z polityki

  Przemysł pogardy czepia sie już najbardziej głupich i aberacyjnych tematów napiszcie , żę nie będzie już Prezesem PIS bo ma być wyświęcony na świętego , co za żałosna kompromitacja tych pismaków totalnej.