• Informacje na temat:

  przemysł ii

Artykuły na temat: przemysł ii
 • "Polska armia i przemysł obronny działają w symbiozie"

  ..."Polska armia i przemysł obronny to organizm symbiotyczny: jednym bez drugich trudno jest egzystować" - powiedział wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz, który bierze udział w odbywających się od soboty w Radomiu Międzynarodowych Pokazach Lotniczych Air Show.

 • Krasnodębski: EDF szansą dla polskiego przemysłu zbrojeniowego

  Utworzenie Europejskiego Funduszu Obronnego (EDF) jest szansą dla polskiego przemysłu zbrojeniowego; trzeba dbać, aby jak najwięcej polskich przedsiębiorstw z tego sektora mogło z niego skorzystać - powiedział w poniedziałek europoseł PiS Zdzisław Krasnodębski.

 • Niemcy: Przemysł oburzony polityką handlową Donalda Trumpa

  Niemieckie firmy są oburzone polityką handlową USA prezydenta Donalda Trumpa, "na kolejne bezczelności Unia Europejska nie powinna reagować ustępstwami" - ocenił w w niedzielę szef Niemieckiej Izby Przemysłu i Handlu (DIHK) Eric Schweitzer.

 • Przemysł II był królem Polski w latach 1295-1296. Jako książę Wielkopolski podjął się próby zjednoczenia państwa polskiego.

 • Kownacki: Potrzebny dialog między przemysłem obronnym i armią

  Potrzebny jest dialog pomiędzy polskim przemysłem obronnymi i siłami zbrojnymi, czego nie było przez ostatnie 25 lat - powiedział w piątek w Bydgoszczy wiceminister obrony Bartosz Kownacki. Zaznaczył, że konieczna jest zmiana procesu zakupów.

 • ​Morawiecki: Eksport oraz przemysł obronny są dla nas bardzo ważne

  Eksport i przemysł obronny są dla nas bardzo ważne; wszystkich naszych partnerów, którzy mają produkcję w Polsce, traktujemy równo - mówił w czwartek wicepremier Mateusz Morawiecki w PZL Świdnik. Prezes zakładów podkreślił, że PZL chce być partnerem strategicznym polskiego rządu.

 • Dni Grodu Przemysła

  Urząd Miasta Poznania zaprasza mieszkańców i gości, od 27 do 30 września, na Dni Grodu Przemysła, które upamiętnić mają przypadające w tym roku 750. rocznicę śmierci Przemysła I i 750. rocznicę urodzin Przemysła II.

 • Andrzej Duda: Trzeba odbudować przemysł stoczniowy

  Andrzej Duda przekonywał w poniedziałek w Szczecinie, że konieczna jest odbudowa nowoczesnego przemysłu stoczniowego. "Zwyciężymy, bo dzisiaj Polska potrzebuje odnowionego ducha" - mówił kandydat PiS na prezydenta przed bramą Stoczni Szczecińskiej.

 • Duda za odbudową przemysłu zbrojeniowego

  Zdaniem kandydata PiS Polska powinna odbudować przemysł zbrojeniowy. Andrzej Duda podczas swojego spotkania z mieszkańcami Nowego Sącza podkreślił, że od tego zależy nasze bezpieczeństwo.

 • Noblista: Prawdziwych przełomów w nauce przemysł nie finansuje

  ...genomów organizmów, w tym człowieka. Jak przyznaje prof. Gilbert, przemysł, skoncentrowany na komercyjnych zastosowaniach, przełomów w nauce nie sfinansuje - tym muszą się zajmować tradycyjne instytucje...

Zdjęcia na temat: przemysł ii
Wideo na temat: przemysł ii
Dyskusje na temat: przemysł ii