• Informacje na temat:

  pulitzer joseph

Artykuły na temat: pulitzer joseph
 • W USA rozdano Pulitzery

  W Stanach Zjednoczonych rozdano nagrody Pulitzera. Przyznawane są one za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dziennikarstwa literatury i muzyki od 1917 roku. Pierwszą ufundował Joseph Pulitzer dziennikarz węgierskiego pochodzenia.

 • Przyznano nagrody Pulitzera

  Światowe agencje prasowe Associated Press i Reuters znalazły się w gronie laureatów tegorocznej Nagrody Pulitzera przyznawanej w 21 kategoriach w dziedzinie dziennikarstwa, literatury, dramaturgii i muzyki. Wyniki ogłoszono w poniedziałek w Nowym Jorku.

 • W Nowym Jorku przyznano prestiżowe nagrody Pulitzera. Cztery wyróżnienia przypadły dziennikowi "New York Times". Za fotografię prasową nagrodzono agencję AP za relacjonowanie wojny domowej w Syrii.

 • Pulitzery rozdane. AP i Reuters wśród laureatów

  Światowe agencje prasowe Associated Press i Reuters znalazły się w gronie laureatów tegorocznej Nagrody Pulitzera przyznawanej w 21 kategoriach w dziedzinie dziennikarstwa, literatury, dramaturgii i muzyki. Wyniki ogłoszono w poniedziałek w Nowym Jorku.

 • Trzy nagrody Pulitzera dla "New York Timesa"

  Dziennik "New York Times" zdobył trzy tegoroczne nagrody Pulitzera - w kategorii dziennikarstwa śledczego (w tej kategorii otrzymał ją także "Wall Street Journal"), międzynarodowego i fotografii. Zwycięzców ogłoszono w poniedziałek.

 • Dziennik "New York Times" zdobył trzy tegoroczne nagrody Pulitzera - w kategorii dziennikarstwa śledczego (w tej kategorii otrzymał ją także "Wall Street Journal"), międzynarodowego i fotografii. Zwycięzców ogłoszono w poniedziałek.

 • Znamy laureatów Pulitzera. Nagroda za publikacje o Snowdenie

  ..."Guardian" oraz dziennik "Washington Post" zdobyły tegoroczną nagrodę Pulitzera w kategorii służby publicznej. Wyróżniono je za publikacje poświęcone Edwardowi Snowdenowi. Laureatów ogłoszono w Nowym Jorku.

 • Tegoroczna nagroda Pulitzera w kategorii służby publicznej przypadła amerykańskiej wersji brytyjskiego "Guardiana" - "Guardian US" - oraz dziennikowi "The Washington Post" za publikacje poświęcone Edwardowi Snowdenowi - ogłoszono w poniedziałek w Nowym Jorku.

 • USA: Ogłoszono nagrody Pulitzera

  Tegoroczne prestiżowe nagrody Pulitzera ogłoszono w poniedziałek w Nowym Jorku. Agencja Associated Press została nagrodzona za informacje o tajnym programie nowojorskiej policji obejmującym monitorowanie życia codziennego środowisk muzułmańskich.

 • USA: Przyznano nagrody Pulitzera za 2013 rok

  Nowojorski Uniwersytet Columbia ogłosił w poniedziałek nagrody Pulitzera za 2013 rok. Cztery prestiżowe wyróżnienia w kategorii dziennikarstwa otrzymali dziennikarze dziennika "New York Times".

Dyskusje na temat: pulitzer joseph
 • Re: Były premier Włodzimierz Cimoszewicz potrącił rowerzystkę

  Ten artykuł jest od czapy. Autor powinien napisać czy były premier miał aktualne OC, czy miał NW i AC. Jakim modelem VW Passata się poruszał i jakego koloru. Jakie szkody powstały w pojeździe w wyniku kolizji. Czy był trzeźwy. Jakim rowerem poruszała się ofiara wypadku i kto to był. Jak poważnie został uszkodzony rower i jaki to był rower. Czy na miejscu była Policja. Jeżeli autor napisał o wykrytej chorobie nowotworoej to konkretnie czego to jest nowotwór. Jest tu napisane że jechał pod...

 • Re: ​W chaosie trzeba szukać ładu

  Panie Walenciak, byłem pewien, że dziś Pan na gorąco opisze wystąpienie Jażdżewskiego i Tuska na UW, a Pan pisze o defiladzie. Defilady jakie są każdy widzi, a na Uniwersytecie działo się oj działo. Co z Pana za dziennikarz.

 • Re: Karczewski w "Rzeczpospolitej": Kara dla TVN niepotrzebna i zbyt wysoka

  Uważam, że TVN za manipulowanie opinią społeczną powinna dostać dużo wyższą karę. Wyobraźcie sobie gdyby POdobna sytuacja wydarzyła się w Niemczech, we Francji albo w USA. Myślę, że konsekwencje byłyby dużo bardziej restrykcyjne.

 • Re: Węgierski rząd nie poprze żadnego kroku przeciw Polsce

  Joseph Pulitzer Harry Houdini Calvin Klein Estée Lauder Martina Hingis Alanis Morrisette Ville Valo (HIM) Nicolas Sarkozy George Soros („The Man Who Broke the Bank of England”) William Fox / Fried Vilmos (20th Century Fox ) Michael Curtiz / Kertész Mihály (Casablanca) Johnny Weissmuller Rachel Weisz Peter Falk Zsa Zsa Gabor Goldie Hawn Drew Barrymore Adrien Brody Tony Curtis Cicciolina