• Informacje na temat:

  quasi

Artykuły na temat: quasi
 • Korea Północna ogłasza "quasi-stan wojenny"

  Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un ogłosił "quasi-stan wojenny" na obszarze wzdłuż granicy z Koreą Południową. Relacje między państwami koreańskimi pogorszyły się w ostatnich dniach.

 • Kuźniar: Rosja to państwo quasi-faszystowskie. O wyborach nie może być mowy

  ...państwo quasi-faszystowskie. O wyborach nie może być mowy, dlatego że opozycja polityczna nie ma żadnych szans realnego zaistnienia" - dodał. Pytany o atak na szpiega Siergieja Skripala gość Marcina...

 • Korea Płn.: "Quasi-stan wojenny" na granicy z Koreą Płd.

  Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un ogłosił "quasi-stan wojenny" na obszarze wzdłuż granicy z Koreą Południową - poinformowały w piątek północnokoreańskie media oficjalne. Relacje między państwami koreańskimi pogorszyły się w ostatnich dniach.

 • Wspólne nazwisko, wspólny majątek i dbałość o więzi uczuciowe. Według projektu ustawy o związkach partnerskich, do którego dotarło RMF, pary homoseksualne miałyby prawo do zawierania quasi-małżeństw.

 • Nielegalne wtargnięcie do mnisiego quasi-państwa

  Grecka policja stanęła wczoraj na granicach autonomicznej mnisiej republiki Athos, quasi-państwa położonego na jednym z półwyspów Morza Egejskiego, jednego z najświętszych miejsc prawosławia. Policjanci pojawili się tam po tym, jak 200 pielgrzymów próbowało dostać się na teren Athos nielegalnie.

 • Syryjska Rada Demokratyczna krytykuje Rosję

  Rządząca w północnej Syrii Syryjska Rada Demokratyczna (SDC) wezwała we wtorek Rosję, by zajęła się zbrodniami Turcji w Afrinie, zamiast martwić się rzekomym tworzeniem przez syryjskich Kurdów "quasi-państwa".

 • Eksperci: Państwo Islamskie jest coraz słabsze. Możemy spodziewać się częstszych ataków

  ...​Eksperci są zdania, że Państwo Islamskie może teraz przeprowadzać więcej zamachów na cywili. Wszystko przez to, że dżihadystyczne quasi-państwo utraciło spore terytorium w Syrii i Iraku.

 • Krym: Moskwa uciska Tatarów

  Główna prokurator zajętego przez Rosję Krymu Natalia Pokłonskaja domaga się uznania Medżlisu, czyli quasi-parlamentu Tatarów krymskich, za organizację ekstremistyczną i zakazania jej działalności - podaje dzisiejsza "Rzeczpospolita...

 • Ogólnopolskie Dyktando 2016 i jego pułapki

  ..."Nie ekstra, lecz i nie marny, wideoblog quasi-kulinarny", a w nim świeca z maksirzodkwi, megapożywny kawał ciasta i kieliszek courvoisiera – to niektóre ortograficzne pułapki, z jakimi zmagali się w niedzielę w Katowicach uczestnicy Ogólnopolskiego Dyktanda 2016.

 • Ćwiczenia taneczne na... ścianie budynku. Zobacz przygotowania do pokazu w Portland

  Mieszkańcy Portland, którzy akurat przechodzili obok gmachu mieszczącego jeden z miejscowych hoteli, mogli podziwiać przygotowania do niecodziennego pokazu tanecznego. Tancerze z grupy „Bandaloop” zawieszeni na linach wykorzystywali jako parkiet pionową ścianę budynku. Spektakle odbędą się 28 i 29 września. Grupa „Bandaloop” specjalizuje się w tego rodzaju quasi-akrobatycznych pokazach. Jej...

Zdjęcia na temat: quasi