• Informacje na temat:

  queen

Artykuły na temat: queen
 • "Bohemian Rhapsody". Zobacz trailer filmu o zespole Queen

  ...​W internecie pojawiła się zapowiedź filmu o legendarnym zespole Queen. W rolę Freddiego Mercury'ego wcielił się Rami Malek. "Bohemian Rhapsody" do światowych kin trafi w listopadzie 2018 roku, a w Polsce - 25 grudnia.

 • God save the Queen!

  ..."Donieck - angielskie miasto. God save the Queen!" widniało na plakatach. Pomysłodawcy akcji argumentowali, że Donieck został założony w XIX wieku przez Walijczyka Johna Hughesa, od którego wziął swoją pierwotną nazwę - Juzowka. Był to jednak tylko happening mający podkreślić absurdalność "głównego" referendum. Właściwe referendum odbyło się w obwodach donieckim i ługańskim - w pierwszym...

 • Wielki finał Life Festival Oświęcim: Queen przyciągnął fanów z całej Polski

  Kilkanaście tysięcy biletów sprzedano na finałowy dzień imprezy Life Festival Oświęcim 2016. Fanów z całej Polski przyciągnął zespół Queen z Adamem Lambertem.

 • Queen + Adam Lambert zagrają w wielkim finale Life Festival Oświęcim 2016!

  Queen – legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity, jak “Bohemian Rhapsody” czy “We Are The Champions” i Adam Lambert - młody, utalentowany, niezwykle charyzmatyczny wokalista. Efekt tego połączenia to ekscytujący muzyczny projekt Queen + Adam Lambert. W niedzielę, 19 czerwca, zagrają na finał 7. edycji Life Festival Oświęcim!

 • Rapsodia z hitami grupy Queen w Teatrze Rampa

  ..."Rapsodia z Demonem" to 22 przeboje grupy Queen w nowych aranżacjach, teatralnej inscenizacji i interpretacjach młodych, utalentowanych wykonawców. Na scenie Teatru Rampa w Warszawie zabrzmią największe hity Queen - "We Are The Champions", "We Will Rock You" czy "Bohemian Rapsody".

 • Queen + Adam Lambert na LFO. "Ludzie zrozumieli, że Freddiego już nigdy nie będzie"

  Feddie był niezwykły. Wszyscy byliśmy w szoku. Potrzebowaliśmy prawie pięciu lat, żeby wrócić - mówi perkusista Queen Roger Taylor. Adam? To Adam i przede wszystkim jest sobą. Ostatnią rzeczą, którą chciałbym robić na scenie, to udawanie Freddiego. Adam to genialny wokalista. Myślę, że od pierwszego spotkania z publicznością bardzo klarownie wyrażał swoją osobowość - opowiada. Zespół Queen wraz...

 • Angela Merkel i nowy prezydent Niemiec w objęciach drag queen. Te zdjęcia podbijają internet

  Angela Merkel w centrum grupki dyskutującej w Reichstagu podczas liczenia głosów oddanych na kandydatów na prezydenta Niemiec. Niby trudniej wyobrazić sobie mniej standardową scenkę polityczną. A jednak znana na całym świecie niemiecka kanclerz takiego zdjęcia jeszcze nie miała – obejmuje ją ramieniem Olivia Jones, najbardziej znana obecnie w Niemczech drag queen.

 • Nowy tydzień w kulturze: Elton John, grupa Queen i zaginiona rybka

  Koncerty wielkich gwiazd, nowy mural, znakomity teatr i mnóstwo zabaw dla całej rodziny. 16 czerwca zaczyna się kolejna edycja Life Festival Oświęcim. Wystąpią m.in sir Elton John oraz grupa Queen z Adamem Lambertem. A do kin w najbliższym tygodniu wejdzie animacja "Gdzie jest Dory?", która nawiązuje do oscarowego filmu "Gdzie jest Nemo?".

 • Lord - Sound Of Queen

  Wielka gratka dla wielbicieli legendarnego zespołu Queen. Największe przeboje tej formacji zabrzmią w szczecińskim klubie Free Blues w wykonaniu grupy Lord.

 • Queen w Gdańsku!

  Po takich sławach jak Jean Michel Jarre, David Gilmour oraz Rod Stewart organizatorzy gdańskiej "Przestrzeni Wolności" postanowili zaprosić do Trójmiasta mistrzów rocka - grupę Queen.

Zdjęcia na temat: queen
Wideo na temat: queen