• Informacje na temat:

  quentin

Artykuły na temat: quentin
 • Quentin Tarantino chce nakręcić film o mordercy żony Romana Polańskiego

  ...​Kultowy reżyser Quentin Tarantino chce nakręcić film o morderstwach Charlesa Mansona - poinformowało "Hollywood Reporter". Według magazynu, Tarantino już napisał scenariusz i prowadzi negocjacje z aktorami.

 • Leonardo DiCaprio powraca. Zagra w filmie Quentina Tarantino o Rodzinie Mansona

  Szykuje się wielki powrót na ekrany jednego z najpopularniejszych aktorów Hollywood. ​Leonardo DiCaprio wystąpi w filmie o grupie Charlesa Mansona - informuje magazyn "Variety". Reżyserem obrazu będzie legendarny Quentin Tarantino.

 • Quentin Tarantino doczekał się swojej gwiazdy

  Słynny amerykański reżyser Quentin Tarantino odsłonił swoją gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Sław. "Niesamowicie się cieszę z tego wyróżnienia" - powiedział twórca takich filmów jak "Pulp Fiction", "Bękarty wojny" czy "Django".

 • Szokujące wyznanie Quentina Tarantino. Od lat wiedział, że Weinstein molestuje kobiety

  Quentin Tarantino, reżyser "Django" i "Nienawistnej ósemki" wyznał w rozmowie z "New York Timesem", że od wielu lat wiedział o tym, jak oskarżany o molestowanie seksualne producent filmowy Harvey Weinstein traktuje kobiety. "Zmarginalizowałem te sytuacje" - przyznał reżyser.

 • Quentin Tarantino pozostawił odcisk dłoni i stóp w Alei Sław

  Amerykański reżyser Quentin Tarantino pozostawił odcisk dłoni i stóp w Alei Sław w Hollywood. "Marzyłem o tym, jeszcze nim zaczęła się moja kariera" – powiedział. Gwiazdę z nazwiskiem Tarantina umieszczono przed Teatrem Chińskim Graumana w grudniu.

 • „Biblia. Początek”, czyli co Biblia ma wspólnego z twórczością Quentina Tarantino?

  Biblia to najlepiej sprzedająca się książka na świecie. Czym jest ten tajemniczy bestseller? Roman Zając, autor popularnych artykułów, biblista, w mistrzowskim stylu wprowadza w świat zawiłych historii. Poszukuje ciekawych interpretacji i porównań do dzieł wielkich malarzy, reżyserów (jak no. Quentin Tarantino) czy popularnych pisarzy i muzyków. Autor zadaje pytanie o początek powstawania Biblii...

 • Scenarzysta i reżyser Quentin Tarantino ("Wściekłe psy", "Cztery pokoje", "Jackie Brown") oświadczył niedawno, że nakręci swój nowy film "Kill Bill" dopiero wtedy, gdy będąca w ciąży aktorka Uma Thurman ("Niebezpieczne związki", Złota", "Pulp Fiction") urodzi dziecko. Twórca "Pulp Fiction" napisał specjalnie dla niej rolę i nie zrezygnuje z usług pięknej gwiazdy. W oczekiwaniu na rozwiązanie...

 • Do obsady najnowszego filmu Quentina Tarantino "Django Unchained", oficjalnie dołączył Samuel L. Jackson. Obraz Tarantino nawiązuje do klasyki gatunku, westernu "Django" w reżyserii Sergio Corbucciego.

 • Fani Tarantino podpisują petycję. Chcą, by ich idol wyreżyserował „Deadpool 2”

  Fani „Deadpoola” szukają poparcia. Chcą, by sequel ich ulubionego filmu wyreżyserował Quentin Tarantino. Powstała nawet elektroniczna petycja, którą podpisało już kilkanaście tys. osób.

 • Nowy Tarantino, czyli "Dawno temu w Hollywood"

  ..."Once Upon a Time In Hollywood” – "Dawno temu w Hollywood” – taki będzie tytuł nowego filmu Quentina Tarantino, pisze “Los Angeles Times”. Do obsady dołączyli właśnie Brad Pitt i Leonardo DiCaprio, a poinformowała o tym Sony Pictures Motion Picture Group. Film ma mieć premierę w sierpniu 2019 roku.

Zdjęcia na temat: quentin
Wideo na temat: quentin
 • Fani chcą, by Quentin Tarantino wyreżyserował „Deadpool 2”

  Fani chcą, by Quentin Tarantino wyreżyserował „Deadpool 2”

 • Wyciekł nowy scenariusz filmu Tarantino

  Quentin Tarantino podał do sądu portal Gawker Media za publikację w sieci jego scenariusza. Amerykański reżyser nie kryje swojej złości i żąda odszkodowania przekraczającego milion dolarów za(...) Tarantino scenariusz do przeczytania. Kolejnym filmem Tarantino miał być krwawy western - "The Hateful Eight". W związku z powstałym zamieszaniem reżyser zrezygnował ze zdjęć. Quentin Tarantino

 • "Jackie Brown" w reż. Q. Tarantino na OFF PLUS CAMERA

  , Roberta Forstera oraz Bridget Fonde. Film Quentina Tarantino odniósł sukces podczas Festiwalu Berlinale otrzymując Srebrnego Niedźwiedzia w kategorii najlepszy aktor (Jackson).

Dyskusje na temat: quentin