• Informacje na temat:

  raabe

Artykuły na temat: raabe
 • Ławeczka upamiętniająca pierwszego rektora UMCS

  Ławeczka upamiętniająca postać prof. Henryka Raabego, organizatora i pierwszego rektora Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, stanęła w miasteczku uniwersyteckim, na placu przed rektoratem uczelni.

 • UE odrzuca nowe propozycje Wielkiej Brytanii

  Unia Europejska odrzuciła nowe propozycje Wielkiej Brytanii dotyczące przyszłych relacji handlowych. O stanowisku Wspólnoty poinformował główny negocjator Michel Barnier po spotkaniu w Brukseli z ministrem ds. brexitu Dominikiem Raabem.

 • Radny chce wykorzystać sportowców. W promocji

  Czy na ulicach Cieszyna, wzorem Ustronia i Wisły, pojawią się podobizny znanych sportowców? Chce tego wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Eugeniusz Raabe, który uważa, że zdjęcia sportowców mogłyby zachęcić do odwiedzenia miasta w roku jego 1200-letniego jubileuszu.

 • Gwiazdy muzyki filmowej w Krakowie

  Pierwszym w Polsce koncertem Maxa Raabe i Palace Orchester w Operze Krakowskiej, podczas którego będzie można posłuchać najsłynniejszych piosenek filmowych i musicalowych, rozpoczyna się w czwartek 2. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Impreza potrwa do soboty.

 • Absurd remontowy na warszawskim Ursynowie

  Historia jak z serial u "Alternatywy 4" rozgrywa się w stołecznej dzielnicy. Robotnicy rozkopali ulicę Henryka Raabego i kompletnie zablokowali mieszkańcom bloków dojazd i wyjazd...

 • Awaria wodociągowa - utrudnienia w ruchu w centrum Lublina

  Z powodu awarii wodociągowej w Lublinie zamknięta została ulica Głęboka na odcinku od Narutowicza do Raabego. Jak informuje reporter RMF FM Krzysztof Kot, pękniętą rurę już naprawiono, ale jej zasypywanie i układanie tymczasowej nawierzchni potrwa co najmniej do południa. Służby apelują, aby omijać ten fragment ulicy.

 • Absurd remontowy na warszawskim Ursynowie

  Historia jak z serialu "Alternatywy 4" rozgrywa się w stołecznej dzielnicy. Robotnicy rozkopali ulicę Henryka Raabego i kompletnie zablokowali mieszkańcom bloków dojazd i wyjazd.

 • Pod sztandarem rady

  ..., gdy gotowe i zatwierdzone zostaną projekty sztandaru i pieczęci. - Jak sztandar będzie, to usankcjonujemy, czy ma go nosić mały radny, czy może duży - śmiał się radny Eugeniusz Raabe. Na razie...

 • .... Stephan Raabe dyrektor Fundacji Konrada Adenauera w Polsce dodał, że istotny jest fakt pokazania tej wystawy w roku wielkich polskich rocznic. - Cieszę się, że możemy prezentować wystawę(...) - mówił Raabe. Raabe poruszył także kwestię przyjętej 25 marca przez partie CDU i CSU wspólnej odezwy przed wyborami do PE, w której domagają się wstrzymania procesu rozszerzenia UE oraz...

 • Cmentarz przy ulicy Lipowej

  ...2 listopada na ul. Obrońców Pokoju zatoka postojowa przy Plazie zostanie oznakowana dla pojazdów osób niepełnosprawnych. Odcinek ul. Obrońców Pokoju od ul. Uniwersyteckiej do ul. Raabego od 29 października do 2 listopada (rano) zostanie oznakowany jako dwukierunkowy. Umożliwi to łatwiejszy dojazd od strony ul. Raabego pod cmentarz przy ul. Białej i do parkingu pod CHR Lublin Plaza. W celu...

Dyskusje na temat: raabe