• Informacje na temat:

  rada

Artykuły na temat: rada
 • MEN powołało nową radę

  Ministerstwo Edukacji Narodowej powołało w środę Radę opiniodawczo-doradczą do spraw edukacji o Holokauście - poinformował resort. Rada ma m.in. przygotowywać propozycje działań w dziedzinie edukacji o Holokauście. Jej szefem został wiceminister Maciej Kopeć.

 • Krajowa Rada Sądownictwa Rejonowego

  ...naruszenie art. 187 ust 1 pkt 2 Konstytucji". Co właśnie następuje. Krajowa Rada Sądownictwa Rejonowego Za realizowanie nakazu konstytucji w tej sprawie dopowiada ten, kto określa zasady wyboru...

 • ​Gorące krzesło szefa Rady Europejskiej

  Prestiżowa funkcja szefa RE Przewodniczący Rady Europejskiej to główny reprezentant UE na zewnątrz. Jest to osoba odpowiedzialna m.in. za politykę zagraniczną i politykę bezpieczeństwa UE. Szef RE może również zwołać konwent złożony z przedstawicieli parlamentów narodowych, szefów państw lub rządów, Parlamentu Europejskiego i Komisji, gdy Rada Europejska opowie się za przeprowadzeniem zmian...

 • Ostatnia taka Rada

  Dziś zapewne po raz ostatni zebrała się Rada Bezpieczeństwa Narodowego pod przewodnictwem Bronisława Komorowskiego. Tematem obrad były przygotowania do przyszłorocznego szczytu NATO w Warszawie. Osobliwością spotkania jest to, że szczyt omawiały osoby, które prawdopodobnie nie będą z nim miały już nic wspólnego, pod nieobecność jego gospodarza, prezydenta Andrzeja Dudy.

 • Krajowa Rada Prokuratorów odpowiada na stanowisko Krajowej Rady Sądownictwa

  Krajowa Rada Sądownictwa nie ma kompetencji do komentowania legalnych działań prokuratury; stanowisko KRS podważa zasadę legalizmu; żadna grupa społeczna nie powinna stawiać się ponad prawem - głosi wtorkowa uchwała Krajowej Rady Prokuratorów przy Prokuratorze Generalnym.

 • Unijna RPO krytykuje Radę UE

  ...negatywnych nastrojów" - oświadczyła we wtorek O'Reilly. Dyskusje za zamkniętymi drzwiami Rada UE, w której spotykają się ministrowie, ale także dyplomaci, czy eksperci, reprezentuje głos rządów(...). Zjawisko "obwiniania Brukseli" Rzeczniczka praw obywatelskich UE szczególnie skrytykowała fakt, że Rada UE systematycznie nie odnotowuje stanowisk państw członkowskich w odniesieniu do konkretnych...

 • WZA Pekao SA wymieniło radę nadzorczą

  Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Banku Pekao SA dokonało zmian w składzie rady nadzorczej banku. Nowa rada ma wybrać nowy zarząd banku.

 • "Krajowa Rada Ziobrownictwa". Nowoczesna o kandydatach do KRS

  ...​Pod hasłem "Krajowa Rada Ziobrownictwa" Nowoczesna opisuje kandydatów do nowej Krajowej Rady Sądownictwa jako ludzi powiązanych ze Zbigniewem Ziobrą.

 • Finanse TVP pod lupą Rady Mediów Narodowych

  Rada Mediów Narodowych chce pod koniec listopada zorganizować w Warszawie spotkanie rad programowych mediów publicznych - powiedział szef Rady Krzysztof Czabański po jej czwartkowym posiedzeniu. Uczestniczył w nim także prezes TVP Jacek Kurski, który przedstawił informację na temat finansów spółki.

 • Krzysztof Czabański przewodniczącym Rady Mediów Narodowych

  ...poniedziałkowego spotkania. "Najważniejszym jutrzejszym punktem jest spotkanie z zarządami i radami nadzorczymi głównych spółek medialnych, czyli Polskiej Agencji Prasowej, Polskiego Radia i Telewizji Polskiej" - powiedział. "Chodzi o to, żeby Rada mogła się zapoznać z informacją, dosyć ogólną, na temat stanu tych spółek pod każdym względem: i finansowym, i programowym, i kadrowym, pewnych...

Zdjęcia na temat: rada
 • Rada Ministrów
 • Radom
Wideo na temat: rada
Dyskusje na temat: rada