• Informacje na temat:

  rada zakładowa

Artykuły na temat: rada zakładowa
 • Radom: Mandat prezydenta wygasł? Decyzja sądu

  Radomski wydział zamiejscowy stołecznego wojewódzkiego sądu administracyjnego oddalił w piątek skargę prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego na zarządzenie o wygaszeniu jego mandatu, wydane przez wojewodę mazowieckiego - poinformował sąd administracyjny.

 • Afera podsłuchowa w PWPW. Rada Nadzorcza odwołała prezesa Woyciechowskiego

  Rada Nadzorcza Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych odwołała prezesa Piotra Woyciechowskiego. Zastąpi go Robert Malicki – dowiedział się reporter RMF FM Grzegorz Kwolek. Zmiany to m.in. pokłosie afery podsłuchowej w PWPW. Do członków dwóch największych związków zawodowych w Wytwórni trafiły pocztą elektroniczną nagrania prywatnych rozmów z udziałem między innymi szefa tamtejszej Solidarności...

 • Radom: Radni odrzucili wniosek CBA ws. wygaśnięcia mandatu prezydenta miasta

  ...wniosku CBA. Także według radnego PiS Marka Szarego, Rada Miejska nie jest właściwym organem do rozstrzygania wątpliwości prawnych. Jednak - w jego ocenie - najszybszą drogą, by sprawą zajął się...

 • Jackiewicz: Dziś nowi członkowie rad nadzorczych PR i TV

  Jeszcze dziś powołam członków rad nadzorczych Polskiego Radia i Telewizji Polskiej - mówił w poniedziałek dziennikarzom szef resortu skarbu państwa Dawid Jackiewicz. Na najbliższe dni zapowiedział zmiany w radach nadzorczych Polskiej Agencji Prasowej i KGHM.

 • Henryk Kowalczyk ministrem w KPRM. Kim jest szef Komitetu Stałego Rady Ministrów?

  Henryk Kowalczyk, który w ostatnich tygodniach stał się głównym specjalistą PiS od spraw gospodarczych, będzie ministrem w KPRM, szefem Komitetu Stałego Rady Ministrów w rządzie Beaty Szydło.

 • Rada Miasta Gdańska zgodziła się w czwartek na budowę pomnika księdza prałata Henryka Jankowskiego. Monument upamiętniający jednego z kapelanów "Solidarności" stanie w pobliżu Bazyliki św. Brygidy w Gdańsku, gdzie przez wiele lat był on proboszczem.

 • We wniosku o zwołanie sesji radni PiS zaproponowali także, że by prezydent miasta przedstawiła informacje m.in. na temat prowadzonych przez Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (SPEC) inwestycji i sposobu ich finansowania, a także o restrukturyzacji zatrudnienia w spółce w trakcie procesu jej prywatyzacji. Stanowisko, w którym rada miałaby wezwać prezydent miasta do przeprowadzenia...

 • Dzisiaj sąd ma ogłosić upadłość radomskiego "Łucznika". Zgodnie z przepisami prawa handlowego może to zrobić, ponieważ już we wrześniu spółka była zadłużona na 150 milionów złotych, z tego jedną trzecią stanowiły odsetki.

 • Pojawiła się nadzieja na uratowanie radomskiego "Łucznika". Już niebawem załoga będzie mogła produkować broń dla policji i Straży Granicznej.

 • ...31 grudnia 1982 r. Rada Państwa PRL zawiesiła na terenie całego kraju stan wojenny, utrzymując jednak najważniejsze ograniczenia praw obywatelskich.

Zdjęcia na temat: rada zakładowa
Dyskusje na temat: rada zakładowa