• Informacje na temat:

  radcliffe

Artykuły na temat: radcliffe
 • 11-letni Daniel Radcliffe na castingu. Tak walczył o rolę Harry'ego Pottera

  Daniel Radcliffe jeszcze przez lata będzie się widzom kojarzył z rolą Harry’ego Pottera – nastoletniego czarodzieja, który trafia do szkoły magii. Teraz w internecie pojawił się film z castingu, który zapewnił Radcliffe’owi rolę jego życia.

 • Radcliffe kończy 18 lat

  Aktor odtwarzający postać czarodzieja Harry'ego Pottera, Daniel Radcliffe, skończył w poniedziałek 18 lat, zyskując tym samym możliwość rozporządzania swą fortuną. Twierdzi jednak, że pieniądze nie zawrócą mu w głowie.

 • Daniel Radcliffe zagra Allena Ginsberga

  Daniel Radcliffe wcieli się w postać słynnego poety, ikony bitników - Allena Ginsberga w biograficznym filmie "Kill Your Darlings".

 • Daniel Radcliffe oszołomiony oświadczyniami fanki

  Brytyjski aktor Daniel Radcliffe został niespodziewanie publicznie poproszony o rękę przez jedną ze swoich fanek. Wydarzenie zostało zarejestrowane przez dziennikarzy, którym gwiazdor właśnie udzielał wywiadu.

 • Rekordzistka świata w maratonie Brytyjka Paula Radcliffe musi opóźnić swój powrót do sportu po urodzeniu dziecka. 37-letnia biegaczka miała 15 maja wystartować na 10 000 m w Manchesterze, ale uniemożliwia jej to infekcja górnych dróg oddechowych.

 • Szlachetny gest Daniela Radcliffe'a

  Daniel Radcliffe pomógł turyście, który został zaatakowany na King’s Road w Londynie. Oprawcy na motorowerach wyrwali mężczyźnie luksusową torbę. Zaatakowali go także ostrymi narzędziami. Świadkiem zdarzenia był odtwórca roli Harry’ego Pottera. Aktor miał po wszystkim pocieszać poszkodowanego. Rzecznik Radcliffe’a nie chciała zdradzić więcej informacji na ten temat.

 • ​Najlepsza maratonka w historii może zakończyć karierę

  Rekordzistka świata w maratonie Brytyjka Paula Radcliffe może już nigdy nie wystartować. 39-letnia biegaczka oświadczyła w wywiadzie dla telewizji BBC, że chciałaby zakończyć karierę udziałem w zawodach. Obawia się jednak, że może to być niemożliwe z powodu kontuzji. Radcliffe od wielu lat narzeka na poważne problemy zdrowotne.

 • Rekordzistka świata w maratonie Paula Radcliffe została zaatakowana przez psa. Do wypadku doszło podczas treningu w pobliżu domu zawodniczki w Monako. Ugryzienie w łydkę okazało się na tyle poważne, że Brytyjka wylądowała w szpitalu.

 • Justin Gatlin mistrzem "setki". Złota medalistka w pchnięciu kulą, Irina Korżanienko przyłapana na dopingu. Rekordzistka świata w maratonie Paula Radcliffe nie dobiegła do mety – to lekkoatletyczne wydarzenia olimpijskiej niedzieli w Atenach.

 • Tak uważa szef światowego rejestru zaginionych dzieł Julian Radcliffe. Nie ma on wątpliwości, że powodem jest między innymi holenderskie ustawodawstwo.

Zdjęcia na temat: radcliffe
Dyskusje na temat: radcliffe