• Informacje na temat:

  radkiewicz

Artykuły na temat: radkiewicz
 • Lekarze PZ z Mazowsza nadal bez kontraktów

  Około 120 przychodni podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) na Mazowszu nadal nie ma kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2011 roku - powiedział w poniedziałek wiceprezes Porozumienia Zielonogórskiego Krzysztof Radkiewicz.

 • Lekarzom, którzy do końca roku nie podpiszą kontraktów z NFZ, zostaną wypowiedziane umowy na wypisywanie recept na leki refundowane - zapowiada NFZ. - To szykana ze strony Funduszu - twierdzi wiceszef Porozumienia Zielonogórskiego Krzysztof Radkiewicz.

 • "Obietnice ministra nie wystarczą. Nie zawiesimy protestu"

  Obietnice ministra zdrowia nie wystarczą, bez nowelizacji ustawy refundacyjnej i zmiany rozporządzenia w sprawie recept nie zawiesimy protestu pieczątkowego - powiedział wiceprezes Porozumienia Zielonogórskiego Krzysztof Radkiewicz.

 • Lekarze zdziwieni słowami premiera

  Premier Donald Tusk albo nie do końca rozumie, o co chodzi lekarzom, albo wykazuje się złą wolą. To "niekompetencja lub manipulacja"; jesteśmy zdziwieni jego słowami - oświadczył wieczorem wiceprezes Porozumienia Zielonogórskiego Krzysztof Radkiewicz.

 • Blaski i cienie dorastania na opak

  Kathryn Bond Stockton autorka książki „The Queer Child or Growing Sideways in The Twentieth Century”, która zainspirowała programerów Off Plus Camera do stworzenia sekcji "Dorastanie na opak", pojawi się w Krakowie i wygłosi 5 maja o godzinie 18:00 w Centrum Festiwalowy wykład poświęcony queerowemu dzieciństwu. Razem z dr hab Małgorzatą Radkiewicz z UJ (autorką książki„Oblicza kina queer”) i prof...

 • Pacjenci z Opolszczyzny i Podkarpacia będą musieli płacić za leki refundowane przez NFZ. undusz nadal nie podpisał umów z lekarzami rodzinnymi zrzeszonymi Porozumieniu Zielonogórskim - podkreśla wiceprezes PZ Krzysztof Radkiewicz. Według NFZ umowy są sukcesywnie podpisywane.

 • Lekarze z PZ na poczatku lutego podpiszą kontrakty z NFZ

  Najpóźniej w pierwszych dniach lutego NFZ podpisze kontrakty z lekarzami rodzinnymi z Porozumienia Zielonogórskiego - zapowiada wiceszef federacji Krzysztof Radkiewicz po spotkaniu w resorcie zdrowia. Zaznacza jednak, że to obietnica minister Ewy Kopacz. Porozumienie Zielonogórskie zrzesza 14 tysięcy medyków.

 • Narodowy Fundusz Zdrowia nadal nie podpisał umów z lekarzami medycyny rodzinnej zrzeszonymi w Federacji Porozumienie Zielonogórskie - poinformował wiceprezes PZ Krzysztof Radkiewicz. Porozumienie podkreśla, że brak kontraktów powoduje, iż wielu pacjentów korzystających z pomocy lekarzy rodzinnych ma kłopot z wykupieniem leków refundowanych.

 • Zatrucie przedszkolaków w Bydgoszczy. Nieznane przyczyny

  ...wojewódzkiego inspektora sanitarnego Olga Radkiewicz poinformowała, że w poniedziałek w przedszkolu przeprowadzono bardzo wiele badań. Przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z niecki(...) i związanego, zawartości azotanów. Radkiewicz zaznaczyła, że na razie nie ma wyników, a czas oczekiwania na nie zależy od rodzaju przeprowadzonych badań. W przypadku badań escherichia coli wynosi 24-48

 • Nie żyje Agata Karczmarek, olimpijka, rekordzistka Polski w skoku w dal

  W poniedziałek w południe rozmawiałem jeszcze telefonicznie z Agatą, przebywającą w szpitalu. Wieczorem stan zdrowia dramatycznie się pogorszył. Odeszła we śnie - powiedział Przemysław Radkiewicz, olimpijczyk z Atlanty, gdzie w konkursie skoku wzwyż był dziesiąty (2,29). Agata Karczmarek w igrzyskach w Moskwie (1980) zajęła siódme miejsce w gimnastycznym czwórboju drużynowym. W Seulu (1988

Dyskusje na temat: radkiewicz