• Informacje na temat:

  radlińska

Artykuły na temat: radlińska
 • Srebrny medal na dystansie 50 metrów stylem motylkowym wywalczyła Marcelina Radlińska podczas mistrzostw Polski w pływaniu.

 • Sześć medali przywiozła Marcelina Radlińska z pływackich mistrzostw Polski juniorów (17-18 lat), które odbyły się na 25-metrowym basenie w Puławach. Zawodniczka Orki Zamość zdobyła pięć złotych i jeden srebrny medal.

 • Szpital im. Radlińskiego w Łodzi nabrał kolorów

  Od dziś oddział dziecięcy szpitala ortopedycznego imienia Radlińskiego w Łodzi jest odnowiony i kolorowy. Było to możliwe dzięki ogólnopolskiej akcji "Dziecięcy świat w kolorach". Akcja szlachetna, ale niestety nie zasłoni fasady nieporadności państwa w finansowaniu szpitali.

 • W kopalni "Marcel" w Radlinie zawaliły się skały stropowe; zasypany został jeden z górników, 33-letni cieśla. Trwa akcja ratunkowa, w której uczestniczy osiem zespołów. Na razie nie udało się nawiązać żadnego kontaktu z zasypanym mężczyzną.

 • Nagroda dla Elżbiety Gurskiej

  Elżbieta Gurska, pierwszy w Polsce tłumacz języka migowego i konsultant do spraw osób niepełnosprawnych i jednocześnie pracowniczka Urzędu Miasta Gdyni, otrzymała nagrodę im. Heleny Radlińskiej.

 • Tanecznym krokiem zdobyła wyróżnienie

  Urszula Zalewska, Prezes Fundacji Strefa Tanga z Gdyni, została wyróżniona w konkursie im. H. Radlińskiej, dla animatorów lokalnych pracujących na rzecz swoich społeczności. Konkurs był zorganizowany przez stowarzyszenie Centrum Aktywności Lokalnej.

 • Oskarżony o kradzież obrazu "Gęsiarka" usłyszał wyrok

  ...zawieszony był obraz, swobodnie poruszał się w tej części Pałacu Prezydenckiego" - powiedziała w uzasadnieniu poniedziałkowego wyroku sędzia Dorota Radlińska. Sąd wskazał, że nie można podzielić wywodów(...) najmniejszego problemu mieścił się na takim wózku kelnerskim. Ta okoliczność została stwierdzona w momencie, gdy dokonywaliśmy oględzin w Pałacu Prezydenckim" - powiedziała sędzia Radlińska. Jak mówiła...

 • Ukradł „Gęsiarkę” z Kancelarii Prezydenta. Jest wyrok

  ..., które przebywały w pokoju, w którym zawieszony był obraz, swobodnie poruszał się w tej części Pałacu Prezydenckiego - powiedziała w uzasadnieniu poniedziałkowego wyroku sędzia Dorota Radlińska. Dodała...

 • ...nie dał wiary tym wyjaśnieniom. Sędzia Dorota Radlińska podkreślała, że od posła należy szczególnie wymagać przestrzegania prawa. -Niska świadomość prawna to jedno, ale logika faktów pozwala uznać, że...

 • Głośna sprawa zegarka Nowaka. Sąd zbada apelację

  ...na ręce - powiedział. Sąd nie dał wiary tym wyjaśnieniom. Sędzia Dorota Radlińska podkreślała, że od posła należy szczególnie wymagać przestrzegania prawa. - Niska świadomość prawna to jedno, ale...

Zdjęcia na temat: radlińska
Dyskusje na temat: radlińska