• Informacje na temat:

  radosławow

Artykuły na temat: radosławow
 • Radosław Śmigulski nowym szefem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

  Polskim Instytutem Sztuki Filmowej przez kolejne pięć lat pokieruje Radosław Śmigulski. Dziś odebrał on z rąk ministra kultury Piotra Glińskiego powołanie na stanowisko dyrektora PISF.

 • Radosław Fogiel z PiS przewodniczącym Europejskich Młodych Konserwatystów

  Radosław Fogiel z PiS został wybrany w sobotę w Londynie na przewodniczącego Europejskich Młodych Konserwatystów. To pierwszy Polak, który stanął na czele tej organizacji.

 • Radosław Sikorski: Dwie koncepcje PiS zbankrutowały

  "Prawo i Sprawiedliwość miało dwa pomysły na politykę zagraniczną i oba w ciągu roku upadły" - ocenił w programie "Horyzont" w TVN24 były minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.

 • Radosław Sikorski przesłuchany w sprawie zdrady dyplomatycznej

  Były szef dyplomacji w rządzie Platformy Obywatelskiej zeznawał w sprawie zdrady dyplomatycznej w śledztwie dotyczącym katastrofy smoleńskiej - dowiedział się reporter RMF FM. Radosław Sikorski stawił się w prokuraturze 15 maja, przesłuchanie trwało około godziny.

 • ​Radosław Sikorski: To zbrodnia na polskiej dyplomacji

  Ujawnianie wewnętrznych notatek to niespotykana praktyka i "zbrodnia na polskiej dyplomacji" - uznał były szef MSZ Radosław Sikorski. "Który polski dyplomata napisze teraz szczerą notatkę, wiedząc, że może być ona potem użyta politycznie?" - pytał.

 • Radosław Sikorski był przesłuchiwany ws. zdrady dyplomatycznej

  Szef dyplomacji w rządzie Platformy Obywatelskiej Radosław Sikorski zeznawał ws. zdrady dyplomatycznej w śledztwie dotyczącym katastrofy smoleńskiej - dowiedział się reporter RMF FM Grzegorz Kwolek. Sikorski stawił się w prokuraturze 15 maja, przesłuchanie trwało około godziny.

 • Radosław Sikorski nie wraca do polityki

  W rozmowie z Polskim Radiem PiK, były szef polskiej dyplomacji w rządzie PO-PSL Radosław Sikorski oświadczył, że nie planuje powrotu do polityki. Jak podkreśla, skupia się teraz na pisaniu książki dotyczącej polityki zagranicznej w czasie, gdy był szefem MSZ.

 • Radosław Sikorski krytykuje Wielką Brytanię

  Londyn, zamiast się kłócić z Brukselą, powinien zreformować swój system zasiłków - stwierdził na antenie BBC były minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. Jego zdaniem, obawy dotyczące nadużywania systemu można rozwiać na poziomie krajowym.

 • ​Radosław Majewski: Ciężko pracowaliśmy, by być liderem Ekstraklasy

  Dziś początek rundy finałowej w piłkarskiej Ekstraklasie. Po raz pierwszy od kilku lat Lech Poznań nie goni swoich rywali, ale będzie starał się im uciec. Pierwsze poważne starcie lidera rozgrywek dziś o godz. 20:30 na Inea Stadionie. Lech podejmie u siebie Koronę Kielce. O nastrojach przed tym spotkaniem i powrocie na szczyt tabeli rozmawiamy z pomocnikiem Kolejorza Radosławem Majewskim.

 • Radosław Pazura gościem Krzysztofa Ziemca w RMF FM

  Sobotnim Gościem Krzysztofa Ziemca w RMF FM jest Radosław Pazura. Z aktorem filmowym i teatralnym rozmawiamy o jego wyjątkowym zaangażowaniu - artysta od lat za pośrednictwem założonej przez niego Fundacji Kapucyńskiej pomaga bezdomnym. Czy okres świąteczny jest dla nich najgorszym czasem w roku? Jak wesprzeć osoby, które z najróżniejszych względów znalazły się na marginesie społecznym? W jaki sposób celebryta staje się wolontariuszem?

Zdjęcia na temat: radosławow
 • Radosław Kawęcki ze złotym medalem
 • Radosław Kawęcki cieszy się z wygranego wyścigu
 • Radosław Kawęcki w wyścigu na 200 m stylem grzbietowym
Wideo na temat: radosławow
 • Donald Tusk przedstawia rząd

  Premier poinformował, że Waldemar Pawlak zostanie wicepremierem, ministrem gospodarki; Radosław Sikorski - ministrem spraw zagranicznych; Jacek Rostowski - ministrem finansów; Bartosz Arłukowicz - ministrem zdrowia; Krystyna Szumilas - ministrem edukacji narodowej; Marek Sawicki - ministrem rolnictwa i rozwoju wsi; Michał Boni - ministrem administracji i cyfryzacji; Mikołaj Budzanowski - ministrem skarbu; Sławomir Nowak - ministrem transportu, budownictwa i gospodarki morskiej; Marcin Korolec...

 • Radosław Sikorski rezygnuje z funkcji marszałka Sejmu

  - Rozmawiałem z panią premier Ewą Kopacz i w wyniku tej rozmowy podjąłem decyzję o rezygnacji z funkcji marszałka Sejmu - powiedział Radosław Sikorski na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. Rezygnacja jest skutkiem afery podsłuchowej. Sikorski uzasadnił swoją decyzję troską o Platformę Obywatelską. - Jej interes, jej szanse wyborcze są dla mnie ważniejsze niż osobiste ambicje - podkreślił polityk. Radosław Sikorski będzie pełnił funkcję marszałka Sejmu do czasu wyboru następcy, co...