• Informacje na temat:

  rady narodowe

Artykuły na temat: rady narodowe
 • Po co prezydentowi Rada Bezpieczeństwa Narodowego?

  Prezydent Andrzej Duda zapowiedział zwołanie pierwszego - za jego kadencji - posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego. - To najbardziej właściwy organ w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa narodowego. Jego dalszy brak byłby bardzo niedobry dla bezpieczeństwa Polski - ocenił w rozmowie z Interią gen. Stanisław Koziej, były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

 • Kandydaci PiS do Rady Mediów Narodowych: Czabański, Lichocka i Kruk

  Wiceminister kultury Krzysztof Czabański oraz posłanki Elżbieta Kruk i Joanna Lichocka będą kandydatami PiS do Rady Mediów Narodowych - poinformowała rzecznik klubu PiS Beata Mazurek.

 • PiS zgłosiło kandydata do Rady Mediów Narodowych

  ..."Będę kandydował do Rady Mediów Narodowych. Z tego, co wiem, to klub Prawa i Sprawiedliwości będzie zgłaszał moją kandydaturę i się nie uchylę. Już zgodziłem się kandydować" - powiedział na antenie radiowej Trójki Wiceminister kultury i pełnomocnik rządu ds. reformy mediów publicznych Krzysztof Czabański.

 • Powstanie Narodowe Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

  Powstanie Narodowe Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, które ma wspierać organizacje pozarządowe i rozdzielać przeznaczone dla nich środki - projekt ustawy, na mocy której działać będzie nowa instytucja, został w poniedziałek skierowany do konsultacji.

 • Powołano członków Rady Mediów Narodowych

  Juliusz Braun i Grzegorz Podżorny zostali powołani przez prezydenta na członków Rady Mediów Narodowych - poinformowała Kancelaria Prezydenta.

 • Narodowa Rada Rozwoju o polityce społecznej

  Polityka społeczna państwa będzie przedmiotem spotkania o godz.11.00 Narodowej Rady Rozwoju przy prezydencie.

 • Krzysztof Czabański przewodniczącym Rady Mediów Narodowych

  Krzysztof Czabański (PiS) został w poniedziałek przewodniczącym Rady Mediów Narodowych - poinformowała PAP zasiadająca w RMN Joanna Lichocka (PiS). Kolejne posiedzenie Rady zaplanowano na wtorek.

 • Finanse TVP pod lupą Rady Mediów Narodowych

  Rada Mediów Narodowych chce pod koniec listopada zorganizować w Warszawie spotkanie rad programowych mediów publicznych - powiedział szef Rady Krzysztof Czabański po jej czwartkowym posiedzeniu. Uczestniczył w nim także prezes TVP Jacek Kurski, który przedstawił informację na temat finansów spółki.

 • Obchody Narodowego Święta Niepodległości w całym kraju

  W całym kraju odbywają się obchody Narodowego Święta Niepodległości. Zaplanowano wiele oficjalnych uroczystości z udziałem władz państwowych, marszy i biegów. W południe rozpoczęła się uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza. W samej Warszawie przeszły trzy duże marsze. Pierwszy, organizowany przez KOD wyruszył o koło godz. 13. Uczestnicy "Marszu Niepodległości" przemaszerowali...

 • Krzysztof Czabański szefem Rady Mediów Narodowych

  Krzysztof Czabański (PiS) został przewodniczącym Rady Mediów Narodowych. Informację taką przekazała zasiadająca w Radzie Joanna Lichocka (PiS). Kolejne posiedzenie zaplanowano na wtorek. Czabański został wybrany na pierwszym posiedzeniu Rady, zwołanym przez marszałka Sejmu.

Zdjęcia na temat: rady narodowe
Wideo na temat: rady narodowe
Dyskusje na temat: rady narodowe