• Informacje na temat:

  rady narodowe

Artykuły na temat: rady narodowe
 • Po co prezydentowi Rada Bezpieczeństwa Narodowego?

  Prezydent Andrzej Duda zapowiedział zwołanie pierwszego - za jego kadencji - posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego. - To najbardziej właściwy organ w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa narodowego. Jego dalszy brak byłby bardzo niedobry dla bezpieczeństwa Polski - ocenił w rozmowie z Interią gen. Stanisław Koziej, były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

 • Kandydaci PiS do Rady Mediów Narodowych: Czabański, Lichocka i Kruk

  Wiceminister kultury Krzysztof Czabański oraz posłanki Elżbieta Kruk i Joanna Lichocka będą kandydatami PiS do Rady Mediów Narodowych - poinformowała rzecznik klubu PiS Beata Mazurek.

 • PiS zgłosiło kandydata do Rady Mediów Narodowych

  ..."Będę kandydował do Rady Mediów Narodowych. Z tego, co wiem, to klub Prawa i Sprawiedliwości będzie zgłaszał moją kandydaturę i się nie uchylę. Już zgodziłem się kandydować" - powiedział na antenie radiowej Trójki Wiceminister kultury i pełnomocnik rządu ds. reformy mediów publicznych Krzysztof Czabański.

 • Narodowe "łykanie kitu"

  ...czy też stymulanty podobne strukturalnie do amfetaminy, czyli działające jak narkotyki. Według informacji dr Anny Kowalczuk, dyrektor Narodowego Instytutu Leków, który sprawdzał wybrane suplementy po(...) promowanych przez nadzwyczaj sprawnie działający marketing. Analizy Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wskazują, że w ciągu 20 lat udział reklam produktów prozdrowotnych wzrósł z 2% w 1997 r. do 25% w roku...

 • Politycy Nowoczesnej i PSL opuścili posiedzenie Zgromadzenia Narodowego

  Politycy Nowoczesnej i PSL opuścili w piątek posiedzenie Zgromadzenia Narodowego, które odbywa się na dziedzińcu Zamku Królewskiego.

 • Orędzie prezydenta Andrzeja Dudy przed Zgromadzeniem Narodowym

  Treść orędzia prezydenta Andrzeja Dudy, wygłoszonego w piątek na Zamku Królewskim w Warszawie podczas Zgromadzenia Narodowego z okazji 550-lecia pierwszego dwuizbowego Sejmu w Piotrkowie.

 • Powstanie Narodowe Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

  Powstanie Narodowe Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, które ma wspierać organizacje pozarządowe i rozdzielać przeznaczone dla nich środki - projekt ustawy, na mocy której działać będzie nowa instytucja, został w poniedziałek skierowany do konsultacji.

 • Powołano członków Rady Mediów Narodowych

  Juliusz Braun i Grzegorz Podżorny zostali powołani przez prezydenta na członków Rady Mediów Narodowych - poinformowała Kancelaria Prezydenta.

 • Szefowa Muzeum Narodowego odchodzi. "Z ciężkim sercem"

  Dyrektor Muzeum Narodowego w Warszawie Agnieszka Morawińska złożyła do mnie pismo o rezygnacji z dniem 2 lipca; przychylę się do tej decyzji - powiedział szef MKiDN Piotr Gliński. Dodał, że decyzje personalne dot. kierowania MNW zostaną podjęte "bardzo szybko".

 • Narodowa Rada Rozwoju o polityce społecznej

  Polityka społeczna państwa będzie przedmiotem spotkania o godz.11.00 Narodowej Rady Rozwoju przy prezydencie.

Zdjęcia na temat: rady narodowe
Wideo na temat: rady narodowe
Dyskusje na temat: rady narodowe