• Informacje na temat:

  radykałowie

Artykuły na temat: radykałowie
 • Niemcy mają problem z prawicowymi radykałami

  ...obrazu świata prawicowych ekstremistów rozprzestrzenia się w internecie. Z całych Niemiec zjeżdżają się radykałowie. Różne organizacje współpracują ze sobą" - przekonuje szef BfV. Kontrowersje wokół...

 • Jerozolimski niepokój. "Decyzja Trumpa to dar dla radykałów"

  Emiratów Arabskich Anwara Gargasha, decyzja Trumpa to "dar dla radykałów". Radykałowie i ekstremiści użyją tego do napędzenia swojej retoryki nienawiści - mówił na konferencji w Bahrajnie. Status...

 • FSB: Radykałowie islamscy zatrzymani w Rosji. Przygotowywali zamach

  Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) powiadomiła w piątek o zatrzymaniu w obwodzie wołgogradzkim na południu Rosji radykałów islamskich przygotowujących zamach w regionie. Według FSB, należeli oni do grupy związanej z werbunkiem bojowników do Syrii.

 • Islamscy radykałowie zatrzymani na południu Rosji. Szykowali zamach

  Federalna Służba Bezpieczeństwa poinformowała o zatrzymaniu w obwodzie wołgogradzkim na południu Rosji radykałów islamskich przygotowujących zamach w regionie. Według FSB należeli oni do grupy związanej z werbunkiem bojowników do Syrii.

 • Nie żyje legendarny lider partii Radykałów Marco Pannella

  W Rzymie w wieku 86 lat zmarł legendarny włoski polityk, lider partii Radykałowie Marco Pannella. W ostatnich latach kilka razy prowadził strajk głodowy, domagając się uzupełnienia składu Trybunału Konstytucyjnego, gdy brakowało w nim sędziów.

 • ​Kanapowi radykałowie

  Niewiele jest tak fatalnych kompromisów, że lepsze od ich zawarcia jest przyglądanie się jak ulice zaścielają trupy. Mało jest sytuacji, w których warto raczej przelewać krew, niż siadać do stołu rozmów. Kanapowi radykałowie, którzy ze swych ciepłych foteli wzywają innych do walki na śmierć i życie, śmieszą mnie i przerażają.

 • Francja: Dwaj islamscy radykałowie planowali zamach przez I turą wyborów prezydenckich

  Ci dwaj radykałowie, urodzeni w 1987 i 1993 roku, to Francuzi. Zamierzali w ciągu najbliższych dni przeprowadzić atak na francuskiej ziemi  - poinformował francuski minister spraw wewnętrznych Matthias Fekl. Dodał, że w całej Francji wzmocniono środki bezpieczeństwa w związku ze zbliżającymi się wyborami. Jak powiedziało wcześniej agencji Reutera źródło policyjne, dwaj mężczyźni byli...

 • "Islamscy radykałowie planują ekspansję w Polsce"

  ..."Salafici – islamscy radykałowie– planują ekspansję w Polsce. Przygotujcie się na ich ofensywę, bo może im się udać. Polski katolicyzm nie stanowi dla nich bariery" - czytamy w środowej "Gazecie Wyborczej".

 • Niewiele jest tak fatalnych kompromisów, że lepsze od ich zawarcia jest przyglądanie się jak ulice zaścielają trupy. Mało jest sytuacji, w których warto raczej przelewać krew, niż siadać do stołu rozmów. Kanapowi radykałowie, którzy ze swych ciepłych foteli wzywają innych do walki na śmierć i życie, śmieszą mnie i przerażają.

 • Autor „Szatańskich wersetów”: Religijni radykałowie boją się literatury

  Wolność słowa jest uniwersalnym prawem ludzkości - powiedział Rushdie na konferencji prasowej przed uroczystą inauguracją 67. Edycji frankfurckich targów. Jeżeli zabraknie wolności słowa, fiasko poniosą też inne wolności - ostrzegł 68-letni pisarz. Radykałowie, którzy "wierzą tylko w jedną jedyną wersję prawdy i usiłują narzucić ją innym", boją się literatury - mówił Rushdie. Według twórcy...

Zdjęcia na temat: radykałowie
Wideo na temat: radykałowie
Dyskusje na temat: radykałowie