• Informacje na temat:

  radża

Artykuły na temat: radża
 • Premier: Warmia i Mazury sobie nie radzą

  Warmińsko-mazurskie to jedno z trzech województw, które najgorzej sobie radzi z wydawaniem środków unijnych i inwestycjami - powiedział premier Mateusz Morawiecki w Polskim Radiu Olsztyn. Przekonywał, że w województwie warmińsko-mazurskim potrzebna jest zmiana.

 • „Przez smartfony dzieci nie radzą sobie ze światem”

  Smartfony i tablety uzależniają dzieci i młodzież, zbyt częste korzystanie z tych urządzeń może zmieniać ich psychikę i szkodzić zdrowiu. Jednak całkowity zakaz korzystania ze smartfonów w szkołach nie rozwiązuje problemu - uważają eksperci. Na taki krok zdecydowali się Francuzi.

 • Jak radzą sobie kobiety na trasie Rajdu Dakar?

  Za nami już dwa etapy 40.edycji Rajdu Dakar. Z bezdrożami Ameryki Południowej walczy tym razem blisko pół tysiąca uczestników. W tym gronie są także kobiety. Tym razem jest ich zaledwie 11, a największą gwiazdą w tym żeńskim gronie jest motocyklistka Laia Sanz. Największe sukcesy odnosiła jednak w przeszłości Jutta Kleinschmidt.

 • Dzień Otwarty Notariatu. Notariusze radzą, jak zadbać o majątek

  "Porozmawiaj z notariuszem, jak zadbać o bezpieczeństwo swojego majątku". To hasło kolejnej już edycji Dnia Otwartego Notariatu, który w sobotę potrwa do godziny 16. Niemal 200 notariuszy w 19 miastach Polski udziela informacji prawnych. Poniżej publikujemy listę miejsc, gdzie można uzyskać poradę.

 • "Rz": Rekordowy napływ cudzoziemców. Urzędy sobie nie radzą

  Wojewodowie nie radzą sobie z napływem cudzoziemców, głównie z Ukrainy. Na legalizację pobytu trzeba czekać nawet rok - informuje "Rzeczpospolita".

 • ​Robisz przed Świętami zakupy przez internet? Krakowscy adwokaci radzą, jakie masz prawa

  "Po(d)słuchaj adwokata" - to nowy projekt edukacyjny Krakowskiej Izby Adwokackiej. Dzięki dźwiękowym audycjom za darmo można poznać praktyczne zagadnienia prawne. Przed Świętami, w gorączce zakupów, adwokaci radzą między innymi, jak zwrócić towar czy jak odpowiednio zweryfikować przedsiębiorcę. Informują też o przysługujących nam prawach.

 • Jak nie dać się upałom? Eksperci radzą

  Dieta bogata w owoce, warzywa, wodę i soki, unikanie nagrzanych pomieszczeń, ostrego słońca i większego wysiłku fizycznego, a w ciągu dnia odświeżający prysznic – dzięki przestrzeganiu tych zaleceń upały będą mniej dokuczliwe - mówią eksperci.

 • Atak zimy w USA. Jak radzą sobie Polacy?

  Wschodnie wybrzeże USA przygotowuje się na kolejne uderzenie gigantycznej śnieżycy, która paraliżuje ruch w tej części Stanów Zjednoczonych. Odwołano kilkanaście tysięcy lotów. Prawdopodobnie kilkaset tysięcy ludzi w tej chwili jest bez prądu. Wiele autostrad jest zasypanych śniegiem.

 • Sądy sobie nie radzą

  Mimo podwojenia wydatków na sądownictwo oraz zmian procedur i reorganizacji, za rządów PO-PSL liczba zaległości w polskich sądach rosła - podaje "Dziennik Polski". Wydłużył się również czas przeciętnego postępowania.

 • Jak bezpiecznie przekazać majątek? Radzą dziś notariusze w całym kraju

  "Porozmawiaj z notariuszem, jak bezpiecznie przekazać majątek" - to hasło tegorocznej, ósmej już edycji Dnia Otwartego Notariatu. Akcja rozpoczęła się o godz. 10 w 21 miastach Polski.

Zdjęcia na temat: radża
Wideo na temat: radża
Dyskusje na temat: radża