• Informacje na temat:

  radziwiłł michał

Artykuły na temat: radziwiłł michał
 • "Fakt": Radziwiłł na dywaniku u Szydło

  Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł naraził się premier Beacie Szydło zgłoszeniem bez konsultacji projektu zakładającego wprowadzenie płatnych zabiegów w publicznych szpitalach – donosi dziennik.

 • RMF FM: Radziwiłł odpowiada na skargi pacjentów

  ..."Ustawa refundacyjna daje możliwości oszczędzania na lekach bardzo drogich, poprzez wprowadzanie na rynek odpowiedników, ale jednocześnie dzięki tym oszczędnościom umożliwia finansowanie innych terapii" - powiedział minister zdrowia Konstanty Radziwiłł w rozmowie z dziennikarzem RMF. W ten sposób minister odniósł się do dzisiejszego protestu osób po przeszczepach.

 • Radziwiłł obiecuje: 92 mld zł na służbę zdrowia

  Rząd robi bardzo dużo, by sytuacja w służbie zdrowia zmieniła się pod względem organizacyjnym i finansowym; dla pacjentów, ale też dla pracowników - zapewnił minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. Służba zdrowia jest priorytetem. W przyszłym roku wydamy na nią 92 mld zł - dodał.

 • Radziwiłł w RMF: Przyjmuję tę decyzję z pokorą

  ..."O powody mojej dymisji proszę pytać tych, którzy podjęli taką decyzję. Myślę o powrocie do zwykłego wykonywania zawodu, może także do nauczania medycyny, bo to były takie dwa obszary działalności, które dawały mi szczególnie dużo satysfakcji" - mówi w pierwszej rozmowie po odwołaniu ze stanowiska ministra zdrowia Konstanty Radziwiłł.

 • RMF: Rezydenci chcą ujawnienia treści rozmów z Konstantym Radziwiłłem

  Protestujący lekarze domagają się opublikowania stenogramów z piątkowych rozmów z ministrem zdrowia. W tej sprawie złożą wniosek do resortu i Rzecznika Praw Pacjenta. Ostatnie negocjacje zakończyły się fiaskiem. "Państwo rezydenci zakończyli rozmowy na punkcie dotyczącym pieniędzy" - komentował po piątkowych rozmowach Konstanty Radziwiłł.

 • Radziwiłł w pierwszym wywiadzie po dymisji: Przyjmuję tę decyzję z pokorą

  ..."O powody mojej dymisji proszę pytać tych, którzy podjęli taką decyzję. Myślę o powrocie do zwykłego wykonywania zawodu, może także do nauczania medycyny, bo to były takie dwa obszary działalności, które dawały mi szczególnie dużo satysfakcji" - mówi w pierwszej rozmowie po odwołaniu ze stanowiska ministra zdrowia Konstanty Radziwiłł. "Myślę, że protest lekarzy rezydentów musi się zakończyć...

 • Według PiS protest lekarzy wykorzystywany politycznie. Opozycja chce dymisji Radziwiłła

  ...i podwyższenia wynagrodzeń. O proteście głodowym rezydentów politycy rozmawiali w niedzielnym programie w Radiu ZET i Polsat News. Wiceszef MON Michał Dworczyk podkreślał, że każda grupa(...) PO przypominał, że poprzedni rząd podniósł składkę na ochronę zdrowia, a także zwiększył liczbę rezydentów, z kolei minister zdrowia Konstanty Radziwiłł, według Kierwińskiego, przez ostatni rok "nie...

 • Konstanty Radziwiłł: Pacjent z Wałbrzycha przyjmował właściwy lek kardiologiczny Atram

  Wszystko wskazuje na to, że tabletki leku Atram, które przyjmował pacjent z Wałbrzycha, nie były tymi zamienionymi – powiedział w Porannej rozmowie w RMF FM minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. W ten sposób odniósł się do śledztwa w sprawie śmierci pacjenta Michała A. Śledczy badają, czy mężczyzna zmarł po spożyciu nie leku kardiologicznego, ale psychotropowego.

 • Podczas pikniku archeologicznego, który odbędzie się w Nieświeżu na zachodzie Białorusi, chętni będą mogli szukać skarby Radziwiłłów.

 • Radziwiłł nawołuje strajkujące pielęgniarki z CZD, by wróciły do pacjentów

  Żadne dziecko nie zostało poszkodowane, chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że dzieci, a szczególnie ich rodzice nie czuli się w tym czasie bezpiecznie i nad tym ubolewam - powiedział minister zdrowia Konstanty Radziwiłł w poniedziałek, odnosząc się do sytuacji w CZD.

Dyskusje na temat: radziwiłł michał