• Informacje na temat:

  rahman

Artykuły na temat: rahman
 • Planował zamach na Theresę May. Resztę życia spędzi w więzieniu

  ...21-letni Naaimur Zakariyah Rahman z północnego Londynu został w piątek skazany na karę dożywotniego pozbawienia wolności za planowanie zamachu na premier Wielkiej Brytanii Theresę May.

 • Dożywocie dla 21-latka za planowanie zamachu na premier May

  ...21-letni Naaimur Zakariyah Rahman z północnego Londynu został skazany na karę dożywocia za planowanie zamachu na premier Wielkiej Brytanii Theresę May.

 • Wysoki rangą przywódca Państwa Islamskiego (IS) w Afganistanie Abdul Rahman oraz trzej lokalni przywódcy tego dżihadystycznego ugrupowania zginęli w czwartek w nalocie w prowincji Kunar - podały w niedzielę siły USA.

 • Syria: Rebelianci oskarżają Rosję o przymusowe wysiedlenia ze Wschodniej Guty

  Syryjskie ugrupowanie rebelianckie Failak al-Rahman oskarżyło Rosję o chęć przymusowego przesiedlenia ludności ze Wschodniej Guty - obszaru na wschód od Damaszku, który jest kontrolowany przez rebeliantów i oblężony przez siły reżimu prezydenta Baszara el-Asada.

 • Katastrofalny bilans lawin śnieżnych. Blisko 200 ofiar

  ..."Śniegu w takich ilościach ani tylu lawin nie widzieliśmy od 30 lat" - powiedział gubernator najbardziej dotkniętej katastrofą prowincji Abdul Rahman Kabiri.

 • ​8-letnia muzułmanka napisała list do Davida Camerona

  ...8-letnia Sadiya Rahman z Wielkiej Brytanii postanowiła napisać list do premiera Davida Camerona - informuje "The Independent". "Boję się, że moja mama zostanie nam odebrana, a ja nie będę mogła nosić hidżabu" - pisze dziewczynka.

 • Wykonano wyrok śmierci na przywódcy islamistów

  ...​W Bangladeszu wykonano wyrok śmierci na przywódcy największej partii fundamentalistów islamskich, Dżamaat-i-Islami. Motiur Rahman Nizami został skazany na karę śmierci za zbrodnie wojenne popełnione w czasie wojny o niepodległość Bangladeszu w 1971 roku.

 • Katar odrzuca żądania arabskich sąsiadów

  Szef dyplomacji Kataru szejk Muhammad ibn Abd ar-Rahman as-Sani zapowiedział w sobotę, że jego kraj odrzuci serię żądań kilku krajów arabskich. Uznał, że ultimatum postawione Katarowi nie ma na celu walki z terroryzmem, lecz ograniczenie suwerenności kraju.

 • Ławrow przyjął szefa MSZ Kataru. Wezwał do podjęcia dialogu

  ...​Szef MSZ Kataru Muhammad ibn Abd ar-Rahman as-Sani spotkał się w sobotę w Moskwie z szefem rosyjskiej dyplomacji Siergiejem Ławrowem w związku z izolowaniem Dauhy przez grupę państw Zatoki Perskiej. Ławrow wezwał państwa arabskie do podjęcia dialogu z Katarem.

 • Atak na hotel w Kabulu

  Co najmniej 5 osób, w tym cudzoziemcy, zginęło podczas ataku uzbrojonych napastników na hotel w centrum Kabulu. 54 zakładników zostało uwolnionych - informuje szef policji Abdul Rahman Rahimi.

Zdjęcia na temat: rahman
Dyskusje na temat: rahman