• Informacje na temat:

  rama i

Artykuły na temat: rama i
 • Królowie w nowych ramach

  ...oprawione były obrazy, już od dawna nie przydawały im blasku. Szczególnie po przeprowadzonej renowacji płócien. Dlatego też muzeum zdecydowało o ich wymianie i zakupie nowych, wzorowanych na ramach(...) w 1991 r. początkowo pod nazwą RAMA. Firma została założona na bazie doświadczeń zdobytych na rynku niemieckim. Od roku 1993 Galeria RENES prowadzi galerię sztuki współczesnej w Poznaniu, a od roku...

 • Szkolenia wojska w ramach zimowego poligonu

  Kilkadziesiąt tysięcy żołnierzy szkoli się w ramach tzw. zimowej szkoły ognia. W ramach ćwiczeń poligonowych wojskowi trenują taktykę, ratownictwo oraz strzelania sytuacyjne i bojowe, zarówno w dzień, jak i w nocy.

 • Nysa: Fiasko drugiego przetargu w ramach Mieszkanie plus

  Po raz drugi nie doszedł do skutku przetarg na budowę mieszkań w ramach programu Mieszkanie Plus w Nysie. Jak poinformował Bogdan Wyczałkowski, prezes Agencji Rozwoju Nysy, oferty złożone przez wykonawców znaczenie przekroczyły kwotę jaką na ten cel posiada gmina.

 • Waszczykowski o współpracy obronnej w ramach UE

  Polska jest zainteresowana koncepcją współpracy obronnej w ramach UE, ale pod warunkiem, że nie będzie ona dublowała wysiłków NATO - oświadczył w poniedziałek w Luksemburgu szef MSZ Witold Waszczykowski po spotkaniu szefów dyplomacji krajów UE.

 • Zabezpieczono ponad 400 dowodów w ramach śledztwa dotyczącego nowiczoka

  Brytyjska policja poinformowała o zabezpieczeniu ponad 400 przedmiotów w ramach dochodzenia w sprawie niedawnego zatrucia nowiczokiem dwóch osób w Amesbury w południowo-zachodniej Anglii. Jedna z tych osób zmarła.

 • Ponad 400 dowodów w ramach śledztwa dotyczącego nowiczoka

  Brytyjska policja poinformowała w sobotę o zabezpieczeniu ponad 400 przedmiotów w ramach dochodzenia w sprawie niedawnego zatrucia nowiczokiem dwóch osób w Amesbury w południowo-zachodniej Anglii. Jedna z tych osób zmarła.

 • KE za zniesieniem kontroli w ramach strefy Schengen

  Wprowadzone w związku z kryzysem migracyjnym kontrole na wewnętrznych granicach w strefie Schengen nie mają już uzasadnienia i powinny zostać zniesione - oświadczył unijny komisarz ds. migracji Dimitris Awramopulos.

 • Rosyjskie ministerstwo obrony poinformowało w sobotę o wypłynięciu na Morze Bałtyckie około 20 okrętów i jednostek pomocniczych Floty Bałtyckiej, biorących udział we wspólnych rosyjsko-białoruskich manewrach Zapad-2017.

 • Ciech odnosi się do zarzutów: Prywatyzacja odbyła się w ramach prawnych

  Władze Ciechu podkreślają, że prywatyzacja spółki w 2014 roku odbyła się "w ściśle wyznaczonych ramach prawnych". Zatrzymani w tej sprawie usłyszeli już zarzuty.

 • MSWiA: Nie tylko kobiety i dzieci w ramach relokacji

  ..."Polska nie może w ramach mechanizmu relokacji przyjmować wyłącznie kobiet i dzieci" - informuje w dzisiejszym komunikacie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Zdjęcia na temat: rama i
 • Ćwiczenia ratowników górskich z całego świata na Górze Wdżar w ramach kongresu IKAR-CISA
 • Ćwiczenia ratowników górskich z całego świata na Górze Wdżar w ramach kongresu IKAR-CISA
 • Ćwiczenia ratowników górskich z całego świata na Górze Wdżar w ramach kongresu IKAR-CISA
Wideo na temat: rama i
 • "W sprawach ustaw rządowych obowiązuje wzajemna lojalność."

  "Nie ma czegoś takiego, że jeśli przyjmujemy wspólne zobowiązania to są dobrzy i źli wujkowie w ramach klubu parlamentarnego. W sprawach ustaw rządowych obowiązuje wzajemna lojalność." - mówi Marek Sawicki o problemach z głosowaniem nad ustawą.

 • "Cierpią najsłabsi, lekarze przesuwają granice protestu"

  "Uważam, że protestować można, dyskutować w demokracji trzeba, spierać się trzeba, trzeba walczyć o swoje prawa, o swoje środowisko. Kiedy w ramach protestu cierpi człowiek najsłabszy: starszy, dziecko, chory na nowotwór, to myślę, że granica protestu gdzieś została przesunięta" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Bartosz Arłukowicz.

 • Michał Boni: Powołujemy zespół do ochrony informatycznej

  "W ramach komitetu do spraw cyfryzacji powołujemy zespół do spraw ochrony informatycznej. Będziemy dyskutowali, jak maksymalnie szybko wprowadzić odpowiednie standardy i współpracować z CERT-em - rządową instytucją związaną z analizą sytuacji w cyberprzestrzeni. Rozważymy też, czy nie trzeba gdzieniegdzie zmienić administratorów stron rządowych" - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Michał Boni.

Dyskusje na temat: rama i