• Informacje na temat:

  rama iv

Artykuły na temat: rama iv
 • Królowie w nowych ramach

  ...oprawione były obrazy, już od dawna nie przydawały im blasku. Szczególnie po przeprowadzonej renowacji płócien. Dlatego też muzeum zdecydowało o ich wymianie i zakupie nowych, wzorowanych na ramach(...) w 1991 r. początkowo pod nazwą RAMA. Firma została założona na bazie doświadczeń zdobytych na rynku niemieckim. Od roku 1993 Galeria RENES prowadzi galerię sztuki współczesnej w Poznaniu, a od roku...

 • Szkolenia wojska w ramach zimowego poligonu

  Kilkadziesiąt tysięcy żołnierzy szkoli się w ramach tzw. zimowej szkoły ognia. W ramach ćwiczeń poligonowych wojskowi trenują taktykę, ratownictwo oraz strzelania sytuacyjne i bojowe, zarówno w dzień, jak i w nocy.

 • Nysa: Fiasko drugiego przetargu w ramach Mieszkanie plus

  Po raz drugi nie doszedł do skutku przetarg na budowę mieszkań w ramach programu Mieszkanie Plus w Nysie. Jak poinformował Bogdan Wyczałkowski, prezes Agencji Rozwoju Nysy, oferty złożone przez wykonawców znaczenie przekroczyły kwotę jaką na ten cel posiada gmina.

 • Waszczykowski o współpracy obronnej w ramach UE

  Polska jest zainteresowana koncepcją współpracy obronnej w ramach UE, ale pod warunkiem, że nie będzie ona dublowała wysiłków NATO - oświadczył w poniedziałek w Luksemburgu szef MSZ Witold Waszczykowski po spotkaniu szefów dyplomacji krajów UE.

 • Zabezpieczono ponad 400 dowodów w ramach śledztwa dotyczącego nowiczoka

  Brytyjska policja poinformowała o zabezpieczeniu ponad 400 przedmiotów w ramach dochodzenia w sprawie niedawnego zatrucia nowiczokiem dwóch osób w Amesbury w południowo-zachodniej Anglii. Jedna z tych osób zmarła.

 • Ponad 400 dowodów w ramach śledztwa dotyczącego nowiczoka

  Brytyjska policja poinformowała w sobotę o zabezpieczeniu ponad 400 przedmiotów w ramach dochodzenia w sprawie niedawnego zatrucia nowiczokiem dwóch osób w Amesbury w południowo-zachodniej Anglii. Jedna z tych osób zmarła.

 • Nowa akcja PiS w ramach kampanii wyborczej

  W ramach samorządowej kampanii wyborczej w najbliższych dniach będziemy pokazywać jak Platforma Obywatelska i PSL za swoich rządów "zwijały" Polskę, zamykały kluczowe instytucje i wyprzedawały polskie firmy - zapowiada szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba.

 • Bruksela: Rozpoczęło się wysłuchanie Polski w ramach art. 7

  ...​Z godzinnym opóźnieniem rozpoczęło się w Brukseli wysłuchanie Polski na posiedzeniu Rady UE w ramach procedury z art. 7. traktatu unijnego. Przedstawiciele władz z Warszawy będą bronić zmian w wymiarze sprawiedliwości. Minister ds. europejskich Austrii Gernot Bluemel mówił przed rozpoczęciem spotkania, że dopóki państwa członkowskie będą miały pytania dotyczące reformy wymiaru sprawiedliwości...

 • Domy wielorodzinne z drewna w ramach Mieszkanie+

  W rządowym programie Mieszkanie+ będzie można budować domy wielorodzinne z drewna - donosi "Rzeczpospolita". Dziś wchodzi w życie nowelizacja prawa ochrony środowiska. Przewiduje powołanie do życia spółki akcyjnej Polskie Domy Drewniane. W przyszłości będzie budowała domy z drewna pod wynajem z rządowego programu Mieszkanie+. Będzie mogła też nabywać grunty, przeprowadzać prace remontowe i modernizację budynków mieszkalnych, kupować i sprzedawać drewno, rozwijać nowe technologie przetwarzania...

 • KE za zniesieniem kontroli w ramach strefy Schengen

  Wprowadzone w związku z kryzysem migracyjnym kontrole na wewnętrznych granicach w strefie Schengen nie mają już uzasadnienia i powinny zostać zniesione - oświadczył unijny komisarz ds. migracji Dimitris Awramopulos.

Zdjęcia na temat: rama iv
 • Ćwiczenia ratowników górskich z całego świata na Górze Wdżar w ramach kongresu IKAR-CISA
 • Ćwiczenia ratowników górskich z całego świata na Górze Wdżar w ramach kongresu IKAR-CISA
 • Ćwiczenia ratowników górskich z całego świata na Górze Wdżar w ramach kongresu IKAR-CISA
Wideo na temat: rama iv
 • "W sprawach ustaw rządowych obowiązuje wzajemna lojalność."

  "Nie ma czegoś takiego, że jeśli przyjmujemy wspólne zobowiązania to są dobrzy i źli wujkowie w ramach klubu parlamentarnego. W sprawach ustaw rządowych obowiązuje wzajemna lojalność." - mówi Marek Sawicki o problemach z głosowaniem nad ustawą.

 • "Cierpią najsłabsi, lekarze przesuwają granice protestu"

  "Uważam, że protestować można, dyskutować w demokracji trzeba, spierać się trzeba, trzeba walczyć o swoje prawa, o swoje środowisko. Kiedy w ramach protestu cierpi człowiek najsłabszy: starszy, dziecko, chory na nowotwór, to myślę, że granica protestu gdzieś została przesunięta" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Bartosz Arłukowicz.

 • Michał Boni: Powołujemy zespół do ochrony informatycznej

  "W ramach komitetu do spraw cyfryzacji powołujemy zespół do spraw ochrony informatycznej. Będziemy dyskutowali, jak maksymalnie szybko wprowadzić odpowiednie standardy i współpracować z CERT-em - rządową instytucją związaną z analizą sytuacji w cyberprzestrzeni. Rozważymy też, czy nie trzeba gdzieniegdzie zmienić administratorów stron rządowych" - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Michał Boni.

Dyskusje na temat: rama iv