• Informacje na temat:

  rana

Artykuły na temat: rana
 • Rana postrzałowa bezpośrednią przyczyną śmierci Adama Z.

  Są już wstępne wyniki sekcji zwłok Adama Z., który zginął w Nadarzynie podczas policyjnego pościgu. Przyczyną śmierci była rana postrzałowa, która spowodowała masywny krwotok wewnętrzny - poinformował PAP prokurator Łukasz Łapczyński.

 • Dramatyczna relacja z obozu w Suszku. "Udało nam się dożyć do rana"

  ...​"Nikt nie spodziewał się takiej burzy. Udało nam się dożyć do rana" - tak mówi w rozmowie z reporterem RMF FM Piotrem Bułakowskim Oliwier, jeden z harcerzy, który był na obozie w Suszku. W wyniku nawałnicy w Suszku zginęły dwie harcerki, 37 harcerzy zostało rannych. Szef Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej zarządził miesięczną żałobę we wszystkich jednostkach ZHR.

 • "Dagens Nyheter": Smoleńsk to niezagojona rana

  Katastrofa smoleńska to rana na polskim społeczeństwie, która po pięciu latach wciąż się nie zagoiła - pisze w związku z rocznicą największy szwedzki dziennik "Dagens Nyheter".

 • Saperzy od rana sprawdzają teren w Wałbrzychu

  ...​Na razie znajdują tylko metalowe śmieci, przede wszystkim puszki. Saperzy z Brzegu od rana sprawdzają teren w Wałbrzychu, w sumie około pół hektara, pod którym ma być ukryty tak zwany złoty pociąg.

 • Pod Nosalem znaleziono zwłoki mężczyzny. Od rana szukała go rodzina

  TOPR-owcy odnaleźli ciało w jednym ze żlebów opadających z Nosala, następnie śmigłowcem przetransportowali do Zakopanego. Zakopiańska policja ustaliła już, że turysta, którego ciało znaleziono pod Nosalem 38-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego. W Tatry wybrał się wczoraj, dzisiaj od rana poszukiwała go rodzina. Wstępnie ustalono, że przyczyną jego śmierci był upadek z dużej wysokości...

 • 10. rocznica katastrofy w hali MTK. "To wciąż niezabliźniona rana"

  Dla rodzin ofiar i poszkodowanych katastrofa Międzynarodowych Targów Katowickich (MTK) to wciąż niezabliźniona rana. "Każdy styczeń to tragedia" - mówią. W czwartek minie 10 lat od katastrofy, w której zginęło 65 osób, a ponad 140 zostało rannych.

 • Katalonia: Od rana trwa akcja przeciwko islamistom

  W akcji bierze udział 360 policjantów. MSW podejrzewa, że zatrzymani chcieli dokonać zamachu terrorystycznego w Katalonii. Od rana trwają rewizje w domach i lokalach w pięciu katalońskich miastach, między innymi Barcelonie i Terrassie. Trwają poszukiwania materiałów wybuchowych w dzielnicach zamieszkałych przez muzułmanów. Policja podejrzewa, że wszyscy zatrzymani współtworzą grupę...

 • Niebezpieczne Tatry: Od rana już dwa wypadki

  Tylko w niedzielę od rana w górach doszło do dwóch poważnych wypadków. Ratownikom nie udało się uratować 60-letniego francuskiego turysty, który zasłabł w rejonie Giewontu. Kiedy TOPR dotarło na miejsce śmigłowcem, na pomoc było już za późno. W tym samym czasie do ratowników dotarła informacja o wypadku w jaskini Studnia w Kazalnicy.

 • Lublin: Lekcje matematyki tylko rano

  Matematyka z rana, bo lepiej wchodzi do głowy. Taki eksperyment przeprowadził Zespół Szkół nr 1 imienia Grabskiego w Lublinie. Nauczyciele długo zastanawiali się, co zrobić, żeby królowa nauk była lepiej zrozumiała i wymyślili takie właśnie rozwiązanie.

 • Mariusz Zięba: Słowo trauma oznacza ranę. Nawet, jeśli się zabliźni, to później zostaje jakiś ślad

  ...ślady, bo też zostaje jednak - no słowo trauma oznacza ranę tak pierwotnie. Rana nawet jak się zabliźni, zostaje jednak jakiś ślad. Psychika ludzka jest bytem bardzo złożonym. Psychologowie mają...

Zdjęcia na temat: rana
 • Kłęby dymu unoszą się nad Damaszkiem. Rano doszło tam do dwóch zamachów
 • Kłęby dymu unoszą się nad Damaszkiem. Rano doszło tam do dwóch zamachów
 • Kłęby dymu unoszą się nad Damaszkiem. Rano doszło tam do dwóch zamachów
Wideo na temat: rana
 • Dwa promy zderzyły u wybrzeży Hongkongu, nie żyje 36 osób

  Co najmniej 36 osób zginęło w nocy po zderzeniu dwóch promów pasażerskich u wybrzeży Hongkongu. Jeden prom zatonął, drugi mimo uszkodzeń zdołał dopłynąć do brzegu. Akcja ratunkowa trwała do rana. Do wypadku doszło podczas obchodów święta narodowego Chin. Na wodach znajdowały się liczne łodzie z pasażerami, którzy oglądali okolicznościowy pokaz sztucznych ogni.

 • Atak zimy w Warszawie

  Intensywne opady śniegu od rana utrudniają życie kierowcom w Warszawie. Miasto wysłało do walki z zimą 170 pługosolarek, ale te nie radzą sobie z oczyszczaniem ulic ze śniegu i błota.

 • Do 4 rano wyprodukowano około 20 tysięcy pączków. Zaczyna się pakowanie do samochodów. Jadą do sklepów

Dyskusje na temat: rana