• Informacje na temat:

  rani

Artykuły na temat: rani
 • Działaczki międzynarodowej organizacji PETA protestowały przeciwko okrutnemu traktowaniu owiec potrzebnych do produkcji wełny.

 • Papież Franciszek spotkał się z chorymi na AIDS. "Obojętność rani i zabija"

  Obojętność rani i zabija. Bliźni to przede wszystkim oblicze, które spotykamy po drodze i którym dajemy się poruszyć i wzruszyć: przejść od naszych planów i priorytetów, i wzruszyć się głęboko tym, czym żyje dana osoba, aby uczynić miejsce i przestrzeń na naszej drodze - mówił papież w ośrodku założonym 15 lat temu dla osób zmagających się z AIDS. Chorzy mogą w nim znaleźć nie tylko opiekę...

 • "Naga prawda: wełna rani". Protest działaczek PETA w Londynie

  Działaczki międzynarodowej organizacji PETA protestowały w Londynie przeciwko okrutnemu traktowaniu owiec potrzebnych do produkcji wełny. Obrończynie praw zwierząt wyrażały swój sprzeciw nago, z wymownymi transparentami i krwawą charakteryzacją.

 • Wielkopolskie: Ranił partnerkę maczetą

  Pod koniec stycznia ub. roku Bartosz K. napadł na swoją dziewczynę i zadawał jej ciosy maczetą. Potem zawiózł ofiarę do szpitala. Prokuratura postawiła mężczyźnie m.in. zarzut usiłowania zabójstwa. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do sądu w Poznaniu.

 • Baby boom w Pakistanie. Lwica Rani urodziła pięcioraczki

  Żyjąca w hodowli w Pakistanie afrykańska lwica Rani urodziła pięcioraczki. To zdarza się niezwykle rzadko. Zazwyczaj lwice rodzą dwa, góra trzy młode.

 • Fajerwerki - zabawa, która rani

  Człuchowscy policjanci spotkali się z uczniami w ramach akcji "Niebezpieczna zabawa". Działania mają na celu zwiększenie wśród dzieci i młodzieży świadomości o niebezpieczeństwie wypływającym z nieprzemyślanych zabaw z użyciem fajerwerków.

 • Sanok: Ranił kobietę. Obława za napastnikiem

  W Sanoku trwa obława za sprawcą napaści na kobietę. Ofiara została najprawdopodobniej raniona nożem.

 • Reprezentujący prawicowo-populistyczna partię Alternatywa dla Niemiec (AfD) poseł do Bundestagu Frank Magnitz został w poniedziałek zaatakowany i raniony w Bremie przez grupę osób - podała lokalna policja, która poszukuje obecnie świadków tego zdarzenia.

 • Francja: Zradykalizowany więzień ranił strażników

  Siedmioro strażników zostało zranionych przez zradykalizowanego więźnia w zakładzie karnym na południowym-zachodzie Francji, cztery dni po podobnym incydencie na północy kraju - poinformował we wtorek związek zawodowy CGT.

 • Chiny: Nożownik ranił 18 osób

  Według policji żadnej z ofiar napadu nie zagraża życie. Na razie nie wiadomo, jakie były motywy sprawcy ataku; śledczy badają sprawę. Policja na swoim mikroblogu powołuje się wszelako na członków rodziny, którzy mówią, że podejrzany Wang Yunwei był wcześniej leczony z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym. Na początku ubiegłego roku również uzbrojony w nóż napastnik zranił przed wejściem...

Zdjęcia na temat: rani
Wideo na temat: rani
Dyskusje na temat: rani