• Informacje na temat:

  rapacki

Artykuły na temat: rapacki
 • Gen. Adam Rapacki Gościem Krzysztofa Ziemca w RMF FM

  Raport RCB krytykuje Brzegi, w których będą uroczystości, organizator zapewnia, że wszystko jest pod kontrolą. Czy należy zmienić lokalizację? Jaka jest kondycja służb w Polsce? W sobotę o 8:30 Gościem Krzysztofa Ziemca w RMF FM będzie generał policji, twórca CBŚ i były wiceszef MSW gen. Adam Rapacki. (mn)

 • Rapacki w RMF: Wpadki BOR spowodowane są tym, że politycy wybierają kolegów na kierownictwo

  .... Adam Rapacki gość Marcina Zaborskiego w radiu RMF FM. - BOR-owi potrzeba stabilizacji, mądrych szefów z doświadczeniem, którzy potrafią postawić twarde warunki osobom ochranianym - zaznaczył. Odniósł się(...) kwalifikacji. Przez takie kumplowanie się nieprzestrzegane są procedury i nie ma twardych zasad w formacji - komentował Rapacki.

 • Rapacki: Służby powinny mieć maksymalnie szerokie uprawnienia, by uchronić nas przed terrorystami

  ...- Nie ma panaceum, ale ustawa antyterrorystyczna pomoże służbom skutecznie zapobiegać i później, w razie czego, zwalczać zagrożenia terrorystyczne - mówi Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM, generał policji, twórca CBŚ i były wiceszef MSW gen. Adam Rapacki. Jego zdaniem "służby powinny mieć maksymalnie szerokie uprawnienia tak, aby uchronić obywateli przed zagrożeniem terrorystycznym".

 • Rapacki: Wpadki BOR są spowodowane tym, że politycy wybierają kolegów na kierownictwo

  .... Adam Rapacki o ewentualnym połączeniu tych dwóch organów. „BOR-owi potrzeba stabilizacji, mądrych szefów z doświadczeniem, którzy potrafią postawić twarde warunki osobom ochranianym” – mówił gość Marcina(...), a nie patrzą przez pryzmat kwalifikacji. Przez takie kumplowanie się nieprzestrzegane są procedury i nie ma twardych zasad w formacji” – komentował Rapacki. „Szefowie BOR powinni chronić...

 • Rapacki: Służby powinny mieć maksymalnie szerokie uprawnienia, by uchronić nas przed terrorystami

  ..."Nie ma panaceum, ale ustawa antyterrorystyczna pomoże służbom skutecznie zapobiegać i później, w razie czego, zwalczać zagrożenia terrorystyczne" – mówi Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM, generał policji, twórca CBŚ i były wiceszef MSW gen. Adam Rapacki. Jego zdaniem "służby powinny mieć maksymalnie szerokie uprawnienia tak, aby uchronić obywateli przed zagrożeniem terrorystycznym". Rozszerzone...

 • Rapacki na szefa policji

  Adam Rapacki, twórca Centralnego Biura Śledczego, zostanie szefem małopolskiej policji - dowiedziało się RMF. Rapacki jest dziś oficerem łącznikowym w Wilnie - uważa się, że przeniesienie na Litwę było karą za ujawnienie afery starachowickiej.

 • Rapacki poprowadził peleton przez stolicę

  Rozpoczęła się policyjna akcja edukacyjno-prewencyjna "Rowerem bezpiecznie do celu". Z tej okazji dziś z Centrum Olimpijskiego na Agrykolę w Warszawie ruszył kilkusetosobowy peleton rowerzystów, który poprowadził wiceszef MSWiA Adam Rapacki.

 • Adam Rapacki w RMF FM: Czasami stawiałem się prokuratorom i politykom

  ...„Zawsze w życiu kierowałem się swoimi zasadami. Bywało, że to było nie do końca słuszne z przyjętą linią i dyspozycją polityczną” – mówi w rozmowie z RMF FM były wiceminister spraw wewnętrznych i były szef CBŚ gen. Adam Rapacki. „Czasami stawiałem się prokuratorom, czasami politykom. Trzy razy byłem odsuwany od stanowisk, przesuwany na boczny tor” – dodaje. Opowiada też o książce „Niepokorny...

 • Rapacki: Niezależna kontrola - tak, ujawnianie podsłuchów - nie

  Były wiceszef MSW Adam Rapacki uważa, że powinna istnieć niezależna instytucja kontrolująca przypadki sięgania przez służby po kontrolę operacyjną i billingi obywateli. Według niego ujawnianie faktu, że ktoś był podsłuchiwany, sprawi służbom potężne problemy. Trybunał Konstytucyjny orzekł, że zasady dostępu służb specjalnych do billingów obywateli oraz stosowania przez nie podsłuchów są częściowo...

 • Rapacki świadkiem w procesie Kowalczyka

  We wtorek w charakterze świadka w procesie byłego komendanta głównego policji Antoniego Kowalczyka, oskarżonego w związku z "przeciekiem starachowickim" zeznaje były zastępca szefa policji, twórca Centralnego Biura Śledczego gen. Adam Rapacki.

Zdjęcia na temat: rapacki
Wideo na temat: rapacki