• Informacje na temat:

  rataj

Artykuły na temat: rataj
 • Kinga Rataj zaśpiewa Mikołajskiej

  Śródmiejski Ośrodek Kultury w Krakowie zaprasza 16 stycznia o godz. 19. na recital Kingi Rataj.

 • Cyfrowa historia "wielkiej płyty" z Poznania

  Największa spółdzielnia mieszkaniowa w stolicy Wielkopolski – Osiedle Młodych z poznańskich Rataj, chce stworzyć wirtualne archiwum dzielnicy. Jej pracownicy poszukują wszelkich pamiątek związanych z osiedlem. Chodzi o zdjęcia, afisze, wycinki z gazet – wszystko co pokazuje jak powstawała „sypialnia Poznania” i prezentuje jej pierwszych mieszkańców.

 • Olbrzymie utrudnienia dla pasażerów kolei po wypadku w Nowym Dworze Mazowieckim

  Ogromne opóźnienia ma pociąg PKP Intercity "Rataj" relacji Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna. Później do stacji docelowych dojadą pasażerowie "Wojciechowskiego" - to skład jadący w przeciwnym kierunku. Utrudnienia to pokłosie tragicznego wypadku w Nowym Dworze Mazowieckim - skład śmiertelnie potrącił tam kobietę.

 • Zabójstwo w Łobżenicy

  Wczoraj w centrum Łobżenicy (Wielkopolskie) został zamordowany 29-letni mieszkaniec Rataj. Sprawca został już zatrzymany - po 2 godzinach od dokonania zbrodni.

 • Co tak ładnie śmierdzi?

  Mieszkańcy górnego tarasu Rataj narzekają, że wieczorami dręczą ich "egzotyczne" zapachy. - Gdy wieje wiatr, czujemy intensywną woń mięty i eukaliptusa. Zapach jest przyjemny, ale czasem jest tak intensywny, że zapiera oddech - mówią. Aromaty emituje poznańska fabryka gum do żucia.

 • Przystanek zagadka

  Tu może dojść do tragedii - obawiają się mieszkańcy ulicy Kazimierza Wielkiego na myśl przystanku tramwajowym usytuowanym na nowej trasie na Rataje.

 • Nie ma już utrudnień na drodze krajowej nr 25 Kalisz-Bydgoszcz w miejscowości Piątek Mały (Wielkopolska) - poinformowała Monika Rataj z zespołu prasowego policji w Kaliszu.

 • Uwaga na stare windy

  Mieszkańcy Rataj w Poznaniu mogą przemierzać piętra w bezpiecznych nowych windach z zasuwanymi drzwiami. Jednak mieszkańcy innych osiedli nie mają tyle szczęścia. Na wymianę wind muszą jeszcze poczekać.

 • Kolejna dewastacja na żydowskim cmentarzu

  Sprawcy kolejnej dewastacji płyt nagrobnych (macew) na zabytkowym cmentarzu żydowskim w Kaliszu są nadal poszukiwani przez miejscową policję. Od 27 marca nieznani sprawcy uszkodzili pięć czołowych płyt nagrobnych, a dwie z nich całkowicie zniszczyli - poinformowała w piątek Monika Rataj z kaliskiej policji.

 • Kosiniak-Kamysz: Trzeba nakreślić nowe wyzwania dla PSL

  Trzeba nakreślić nowe wyzwania dla PSL. To powrót do korzeni - Wincentego Witosa, Stanisława Mikołajczyka, Macieja Rataja, ale też powrót do tych, których być może rozczarowaliśmy, na wieś - mówił prezes partii Władysław Kosiniak-Kamysz w niedzielę w Lublinie.

Zdjęcia na temat: rataj
Dyskusje na temat: rataj