• Informacje na temat:

  ratusz

Artykuły na temat: ratusz
 • Samorządowcy PiS inaugurują akcję "Ratusz Rafała"

  Zdaniem samorządowców PiS, w otoczeniu kandydata na prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego są osoby "podejrzane". W niedzielę zainaugurowali akcję "Ratusz Rafała", w której mają zamiar prezentować sylwetki tych osób.

 • Smog w Warszawie. Ratusz ostrzega

  W niedzielę w Warszawie notujemy znaczne przekroczenia norm zanieczyszczeń w powietrzu. Osoby starsze, z zaburzeniami układu oddechowego i dzieci powinny unikać spacerów i pozostać w domu - powiedział rzecznik warszawskiego ratusza Bartosz Milczarczyk.

 • Ratusz: "Niezrozumiała" propozycja Patryka Jakiego

  Propozycja Patryka Jakiego, dotycząca wyznaczenia przez prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz i zarząd PO terminu, kiedy miałaby się ona stawić przed komisją weryfikacyjną jest niezrozumiała - powiedział rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk. Dodał, że ta propozycja "nic nie zmienia".

 • Nowy pełnomocnik w stołecznym ratuszu

  Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz powołała Donatę Kończyk na pełnomocnika do spraw dostępności - poinformował w czwartek PAP warszawski ratusz. Pełnomocniczka będzie czuwać nad dostosowaniem przestrzeni miasta do potrzeb m.in. osób z niepełnosprawnościami.

 • Stołeczny ratusz: CBA nie zatrzymało żadnej osoby obecnie zatrudnionej w ratuszu

  W związku z reprywatyzacją CBA nie zatrzymało żadnej osoby obecnie zatrudnionej w urzędzie miasta - podkreślił stołeczny ratusz. CBA zatrzymało w poniedziałek rano pięć osób, początkowe informacje mówiły o zatrzymaniu obecnego pracownika ratusza.

 • Będzie audyt w stołecznym ratuszu? Druga próba

  Do stołecznego ratusza wpłynęły dwie oferty na przeprowadzenie audytu procesu reprywatyzacji warszawskich nieruchomości; teraz będą analizowane - poinformował w poniedziałek PAP rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk. To druga próba wyłonienia przez miasto wykonawcy audytu.

 • Audyt nieruchomości w stolicy. Ratusz unieważnił przetarg

  Stołeczny ratusz unieważnił przetarg na przeprowadzenie audytu procesu reprywatyzacji nieruchomości w mieście; władze Warszawy odrzuciły jedyną ofertę złożoną w przetargu, ponieważ nie spełniła wymagań miasta - powiedział PAP we wtorek rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk.

 • Rabiej: Komisja reprywatyzacyjna powinna być w ratuszu

  Nowe władze Warszawy będą proponować przeniesienie komisji reprywatyzacyjnej do stołecznego ratusza. Powiedział to Paweł Rabiej, ogłoszony jako przyszły wiceprezydent Warszawy u Rafała Trzaskowskiego.

 • Radny PiS zawiadomi prokuraturę ws. konkursu na rzecznika stołecznego ratusza

  Warszawski radny PiS Jacek Ozdoba zapowiedział, że we wtorek złoży zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przy wyborze rzecznika stołecznego ratusza.

 • Śmierć pracownika ratusza w Ostrołęce. Prokuratura ustala przyczyny

  Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce (woj. mazowieckie) ustala przyczyny śmierci pracownika tamtejszego ratusza. Ciało 53-letniego Franciszka D. służby wyłowiły we wtorek po południu z Narwi.

Zdjęcia na temat: ratusz
Wideo na temat: ratusz