• Informacje na temat:

  ratusz

Artykuły na temat: ratusz
 • Samorządowcy PiS inaugurują akcję "Ratusz Rafała"

  Zdaniem samorządowców PiS, w otoczeniu kandydata na prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego są osoby "podejrzane". W niedzielę zainaugurowali akcję "Ratusz Rafała", w której mają zamiar prezentować sylwetki tych osób.

 • Smog w Warszawie. Ratusz ostrzega

  W niedzielę w Warszawie notujemy znaczne przekroczenia norm zanieczyszczeń w powietrzu. Osoby starsze, z zaburzeniami układu oddechowego i dzieci powinny unikać spacerów i pozostać w domu - powiedział rzecznik warszawskiego ratusza Bartosz Milczarczyk.

 • Ratusz: "Niezrozumiała" propozycja Patryka Jakiego

  Propozycja Patryka Jakiego, dotycząca wyznaczenia przez prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz i zarząd PO terminu, kiedy miałaby się ona stawić przed komisją weryfikacyjną jest niezrozumiała - powiedział rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk. Dodał, że ta propozycja "nic nie zmienia".

 • Nowy pełnomocnik w stołecznym ratuszu

  Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz powołała Donatę Kończyk na pełnomocnika do spraw dostępności - poinformował w czwartek PAP warszawski ratusz. Pełnomocniczka będzie czuwać nad dostosowaniem przestrzeni miasta do potrzeb m.in. osób z niepełnosprawnościami.

 • Stołeczny ratusz: CBA nie zatrzymało żadnej osoby obecnie zatrudnionej w ratuszu

  W związku z reprywatyzacją CBA nie zatrzymało żadnej osoby obecnie zatrudnionej w urzędzie miasta - podkreślił stołeczny ratusz. CBA zatrzymało w poniedziałek rano pięć osób, początkowe informacje mówiły o zatrzymaniu obecnego pracownika ratusza.

 • Będzie audyt w stołecznym ratuszu? Druga próba

  Do stołecznego ratusza wpłynęły dwie oferty na przeprowadzenie audytu procesu reprywatyzacji warszawskich nieruchomości; teraz będą analizowane - poinformował w poniedziałek PAP rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk. To druga próba wyłonienia przez miasto wykonawcy audytu.

 • Audyt nieruchomości w stolicy. Ratusz unieważnił przetarg

  Stołeczny ratusz unieważnił przetarg na przeprowadzenie audytu procesu reprywatyzacji nieruchomości w mieście; władze Warszawy odrzuciły jedyną ofertę złożoną w przetargu, ponieważ nie spełniła wymagań miasta - powiedział PAP we wtorek rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk.

 • Rabiej: Komisja reprywatyzacyjna powinna być w ratuszu

  Nowe władze Warszawy będą proponować przeniesienie komisji reprywatyzacyjnej do stołecznego ratusza. Powiedział to Paweł Rabiej, ogłoszony jako przyszły wiceprezydent Warszawy u Rafała Trzaskowskiego.

 • Spektakl "Klątwa": Warszawski ratusz komentuje decyzję sądu

  ..."Szanujemy decyzję Sądu Okręgowego w Warszawie o uchyleniu zakazu manifestacji przeciw 'Klątwie'" - powiedział PAP rzecznik stołecznego ratusza Bartosz Milczarczyk.

 • Afera reprywatyzacyjna: Ratusz odpowiada prokuraturze

  W dokumentach znajdujących się w ratuszu są wszelkie informacje dot. spraw reprywatyzowanych nieruchomości, w każdym czasie dokumenty mogą zostać udostępnione prokuraturze, zostało do niej wysłane pismo w tej sprawie - poinformował PAP rzecznik stołecznego ratusza Bartosz Milczarczyk.

Zdjęcia na temat: ratusz
Wideo na temat: ratusz
 • Twoje Niezwykłe Miejsce: Co kryje Ratusz w Poznaniu?

  W wieżę historycznego Ratusza w Poznaniu regularnie wpatrują się tłumy, ale wewnątrz niej znaleźć się trudno. Dlatego idealnie pasuje na Twoje Niesamowite Miejsce. Pod takim hasłem będziemy odtąd co niedzielę otwierać przed Wami miejsca zazwyczaj niedostępne, choć atrakcyjne.

 • Wieża olsztyńskiego ratusza

  Wieża olsztyńskiego ratusza

 • Milicjanci szturmowali ratusz w Kijowie

  Oddziały Berkutu przypuściły rano szturm na siedzibę kijowskiego ratusza, który od wielu dni opanowany jest przez ukraińską opozycję, domagającą się integracji Ukrainy z Unią Europejską. Milicjanci przyjechali autobusami przed sam ratusz, ale po tym jak protestujący próbowali podpalić jeden z pojazdów, wycofali się. Tłum stojący przed budynkiem wypchnął autobusy pełne milicjantów sprzed ratusza.