• Informacje na temat:

  reforma

Artykuły na temat: reforma
 • Reforma Grabskiego - reforma walutowa wprowadzona 1 kwietnia 1924 r. w celu zwalczenia hiperinflacji.

 • Reforma czy antyreforma?

  ...przejść do historii jako "wielki (kolejny) reformator polskiej oświaty", zmieniając strukturę szkolnictwa. Poważne zagrożenia W koncepcji minister Anny Zalewskiej jest wiele słabych punktów, ale...

 • ​"Rzeczpospolita": Reforma spowolniła sądy

  Zmiany, które miały przyspieszyć pracę sądów, wydłużyły postępowania w sprawach pracowniczych i rodzinnych - informuje "Rzeczpospolita".

 • Merkel chce przyspieszyć planowanie reform UE

  ...obecnej kadencji PE powinna zostać uzgodniona reforma unii gospodarczo-walutowej, która pozwoli uzyskać stabilność strefy euro.

 • ​Premier: Reforma oświaty jest dopracowana

  Reforma oświaty jest dobrze przygotowana i dopracowana - powiedziała w poniedziałek premier Beata Szydło po podpisaniu przez prezydenta Andrzeja Dudę ustaw reformujących system oświaty.

 • "Reforma uzyskała milczące poparcie społeczeństwa"

  Reforma oświaty rozpocznie się od nowego roku szkolnego. Celem reformy edukacji jest podniesienie poziomu nauczania - mówi w rozmowie z PAP doradca Prezydenta RP do spraw wdrażania reformy oświaty prof. Andrzej Waśko.

 • Nowoczesna chce powstrzymać reformę edukacji

  ...ludziom szanse na lepsze życie" - mówił. Ocenił, że partia rządząca "chce zniszczyć te szanse". Reforma oświaty rozpocznie się od roku szkolnego 2017/2018. Zakłada likwidację gimnazjów, powrót do(...), że reforma polskiej szkole jest niezbędna i powinna być wprowadzona jak najszybciej. Zaznaczył, że czuje się współodpowiedzialny za sprawne przeprowadzenie tej zmiany.

 • Piotrowicz: Reforma wymiaru sprawiedliwości będzie kontynuowana

  Reforma wymiaru sprawiedliwości będzie kontynuowana; na jej owoce trzeba poczekać - powiedział poseł PiS Stanisław Piotrowicz podczas spotkania w niedzielę z mieszkańcami Tomaszowa Lubelskiego. Zachęcał do interesowania się polityką i budowania jedności narodowej.

 • Reforma pogarszająca sytuację – polski wynalazek

  Umożliwiające pełną reformę wymiaru sprawiedliwości ustawy o KRS i Sadzie Najwyższym weszły w życie. Na razie nie tylko nie widać pozytywnych skutków ich działania, ale w oczy rzucają się wręcz skutki negatywne.

 • Politycy: Reforma sądownictwa potrzebna

  Reforma sądownictwa jest konieczna m.in. po to, by wyeliminować przewlekłość działania sądów - wskazują politycy PiS i Kukiz'15. Potrzebę reformy dostrzega też PO, PSL i Nowoczesna, jednak politycy tych partii dostrzegają ryzyko upolitycznienia wymiaru sprawiedliwości w związku z proponowanymi zmianami.

Zdjęcia na temat: reforma
 • Święto Pracy na świecie
Wideo na temat: reforma
Dyskusje na temat: reforma
 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  tych siedmiu lat nic nie zrobiono, ba, jeszcze popsuto to, co jako tako działało, a reforma emerytalna pozostanie nam długo w pamięci. Na długo utkwiły nam afery, które tak pieczołowicie

 • Re: "Fakt": TK pracował w tym roku tylko 13 dni

  REFORMA HAHAHAHAHAHAHA, TAK MA WYGLĄDAĆ REFORMA????????????????????

 • Re: Reforma emerytalna

  Mam juz 40 lat pracy fizycznej .I mam juz dosc bola mnie rece,kolana ,kregoslup.Mamy nowego szefa ,dla niego licza sie tylko wyniki nie ludzie.Do tego dochodzi jeszcze stres cichy zabojca,ale zusowi to na ręke.

 • Re: Niby reforma emerytalna

  Strajk 1980 rok - pamiętacie? 21Postulatów ...." 14. Obniżyć wiek emerytalny dla kobiet d o 50 lat, a dla mężczyzn do lat 55 lub [zaliczyć] przepracowanie w PRL 30 lat dla kobiet i 35 lat dla mężczyzn bez względu na wiek." ..........................................Ludzie! Przecież o to walczyli i przelewali krew Polacy, Stoczniowcy w latach 80-tych!!! To jeden z 21 Postulatów Solidarności!!! Kto podpisywał, pamiętacie? !!!!!!!! Kto podpisywał, pamiętacie? !!!!!!!

 • Re: ​PiS: Reforma edukacji w programie partii od lat, jest akceptowana

  REFORMA JEST ZAPLANOWANA I BĘDZIE. Manipulacja ocenami internautów za wpisy i komentarze nic tu nie da i nie pomoże. Reforma będzie bo: primo,jest za poźno,secundo, trzeba było wygrać wybory i budować sobie nowe gimnazja.

 • Re: Reforma szkolnictwa- gimnazjum do kasacji?

  Nie było mniej. Kuzynka (rocznik 1983) była w podstawówce maltretowana - bili ją, opluwali, kopali, obrażali (bo chodziła biednie ubrana, bo nosiła okulary). Któregoś dnia domyśliłem się, co jest grane - przyszedłem do szkoły i zrobiłem kilka razy akcję z kumplem. Stłukliśmy kilka razy kilku cwaniaczków (młodsi o 11 lat) - oj, jak płakali, ale żaden się matce nie poskarżył. Jak zrozumieli, że jak coś jeszcze raz zrobią kuzynce, to wrócimy - żaden się więcej nie odważył. U kuzyna z Warszawy...

 • Re: Morawiecki: Reforma wymiaru sprawiedliwości jest konieczna

  to jest reforma? to jest podporzadkowanie sedziów jednej parti,juz to bylo za komuny.Reforma jest poto zebysie mogli juz robic co chcecie i zeby wyroki byly takie jak sobie zazyczy partia ,świat to widzi ,dziwne ,że wy nie widzicie ,buhahahaha,ludzie nie sa tylko ciemni!!!!!!

 • Re: Reforma szkolnictwa- gimnazjum do kasacji?

  Stary system był lepszy, ale nie idealny. Dzieci z pierwszej podstawówki z dziećmi z siódmej klasy podstawówki były kiedyś razem.