• Informacje na temat:

  reid

Artykuły na temat: reid
 • Senator Harry Reid ranny w wypadku samochodowym

  Przywódca większości demokratycznej w Senacie USA Harry Reid, został w piątek ranny w wypadku samochodowym w rejonie Las Vegas, w stanie Newada. Senator odniósł jedynie niegroźne obrażenia.

 • USA: Nowe zarzuty przeciwko Reidowi

  Nowe, poważniejsze zarzuty postawiono obywatelowi Wielkiej Brytanii, Richardowi Reidowi, który w ubiegłym miesiącu lecąc z Paryża do Miami, usiłował zdetonować ładunek ukryty w butach. Dotychczas Reid oskarżony był tylko o napaść na załogę samolotu. Prokurator generalny Stanów Zjednoczonych John Ashcroft przedstawił mu osiem nowych zarzutów, w tym usiłowanie morderstwa.

 • Niedoszły zamachowiec z samolotu American Airlines lecącego z Paryża do Miami to członek Al-Kaidy, organizacji Osamy bin Ladena. Tak wynika z zeznań złapanych w Afganistanie terrorystów, którym pokazano zdjęcie Richarda Reida.

 • Niedoszły zamachowiec z samolotu American Airlines z Paryża do Miami to członek al-Kaidy, organizacji Osamy bin Ladena - tak wynika z zeznań złapanych w Afganistanie terrorystów, którym pokazano zdjęcie Richarda Reida.

 • USA: Reid stanie dziś przed sądem

  Richard Reid, który w minioną sobotę próbował zdetonować ładunki wybuchowe ukryte w podeszwach butów na pokładzie samolotu lecącego z Paryża do Miami, stanie dziś przed amerykańskim sądem federalnym. W Bostonie, gdzie samolot awaryjnie lądował, odbędzie się wstępne przesłuchanie Reida.

 • Przed sądem w Bostonie odbyło się w pierwsze przesłuchanie Richarda C. Reida. Usiłował on w sobotę w samolocie American Airlines, lecącym z Paryża do Miami, zdetonować ładunek wybuchowy ukryty w butach.

 • ..."Stanę się islamskim męczennikiem" - tak chwalił się w listach wysyłanych pocztą elektroniczną Richard Reid. 28-letni Brytyjczyk blisko miesiąc temu próbował wysadzić w powietrze samolot lecący z Paryża do Miami. Umieścił wtedy ładunki wybuchowe w podeszwach butów. Według francuskiego wywiadu odnaleziona korespondencja elektroniczna Reida świadczy, że ten niedoszły zamachowiec samobójca był...

 • Niedoszły zamachowiec z samolotu American Airlines z Paryża do Miami to członek al-Qaedy, organizacji Osamy bin Ladena. Tak wynika z zeznań złapanych w Afganistanie terrorystów, którym pokazano zdjęcie Richarda Reida.

 • Amerykański Departament Sprawiedliwości wysuwa nowe zarzuty wobec Richarda Reida. Mężczyzna w czasie lotu z Paryża do Miami próbował zdetonować ładunki wybuchowe ukryte w butach.

 • Nowe, poważniejsze zarzuty przeciwko obywatelowi Wielkiej Brytanii, Richardowi Reidowi, który w ubiegłym miesiącu lecąc z Paryża do Miami, usiłował zdetonować ładunek ukryty w butach. Dotychczas Reid oskarżony był tylko o napaść na załogę samolotu. Prokurator generalny Stanów Zjednoczonych John Ashcroft przedstawił mu osiem nowych zarzutów, w tym usiłowanie morderstwa.

Zdjęcia na temat: reid
 • 165 dni w kosmosie
 • 165 dni w kosmosie
Dyskusje na temat: reid
 • Re: Szef PKW spotka się z prezydentem? "Będę zabiegał o audiencję"

  Hermeliński broni tylko korporacyjnych interesów tych leśnych dziadków co tam siedzą i biorą kasę za nic

 • Re: RMF FM: Cena zeznań Dariusza S. ws. Jaroszewiczów

  Amerykański fachowiec nazwiskiem Reid opracował metodę śledczą pozwalającą zmusić KAŻDEGO do przyznania się do zarzucanych mu czynów... Każdy może sprawdzić na Google!

 • Re: Wojna na Ukrainie to również nasza, Polaków, sprawa

  Ukraina istniała jeszcze przed potopem, a może nie istnieje wcale? Czy to kolebka ludzkości, w której wynaleziono koło i języki świata, czy pomyłka historii, wykreowana przez wrogów Rosji? Kiedy, jeśli w ogóle, powstała Ukraina? W książce „Pogranicze. Podróż przez historię Ukrainy 988-2015” Anna Reid

 • Re: Wojna na Ukrainie to również nasza, Polaków, sprawa

  Ukraina istniała już w średniowieczu Istniała jeszcze przed potopem, a może nie istnieje wcale? Czy to kolebka ludzkości, w której wynaleziono koło i języki świata, czy pomyłka historii, wykreowana przez wrogów Rosji? Kiedy, jeśli w ogóle, powstała Ukraina? W książce „Pogranicze. Podróż przez historię Ukrainy 988-2015” Anna Reid

 • Re: Wojna na Ukrainie to również nasza, Polaków, sprawa

  Ukraina oficjalnie powstała w 866r tak podają podręczniki do historii na Ukrainie, która Istniała jeszcze przed potopem i była to Ruś, kolebka ludzkości w której wynaleziono koło i języki świata. W książce „Pogranicze. Podróż przez historię Ukrainy 988-2015” Anna Reid rozważa inne hipotezy.

 • Re: Wojna na Ukrainie to również nasza, Polaków, sprawa

  Ukraina oficjalnie powstała w 866r tak podają podręczniki do historii na Ukrainie, która Istniała jeszcze przed potopem i była to Ruś, kolebka ludzkości w której wynaleziono koło i języki świata. W książce „Pogranicze. Podróż przez historię Ukrainy 988-2015” Anna Reid rozważa inne hipotezy. Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/swiat/news-wojna-na-ukrainie-to-rowniez-nasza-polakow-sprawa,nId

 • Re: ​Kanada: Rząd Ontario wstrzymuje pilotaż dochodu gwarantowanego

  Wedlug tych samych statystyk Angus Reid Institute, 25% Kanadyjczykow pożycza pieniądze na zakupienie żywności lub transportu, 40% nie stać na dentystę i 27% Kanadyjczykow żyje w ubóstwie. Nawet $18/hr to stanowczo za mało aby zaplacic czynsz i utrzymać samochód do pracy. Wybór jest oczywisty należy ludziom płacić co najmniej $20/hr aby mogli żyć z honorem, rozdawanie zapomogi dla wiekszosci to

 • Re: "Rz": Barack Obama nie potwierdza spotkania z Andrzejem Dudą

  komunikacie. Natomiast przywódca mniejszości demokratycznej w tej izbie Harry Reid wyraził pogląd, że prezydent Barack Obama powinien mianować nowego sędziego "niezwłocznie". "Wobec tak wielu(...) Najwyższy pracował przez rok w niepełnym składzie" - głosi oświadczenie Reida. Kalka z Polski i on śmią nas pouczać

 • Re: Ivanka Trump pod wrażeniem Justina Trudeau

  of Canadians expressing confidence in his performance, the Angus Reid poll showed. That was down 10 points from the 65 percent approval rating Trudeau enjoyed in September, according to the survey