• Informacje na temat:

  richter

Artykuły na temat: richter
 • Wybitny pianista Max Richter po raz pierwszy wystąpi w Polsce

  Wybitny kompozytor i pianista Max Richter wystąpi po raz pierwszy w Polsce! Jak podaje Krakowskie Biuro Festiwalowe, 1 maja 2016 r. o godz. 20.00 artysta zagra w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

 • Trzęsienie ziemi w Meksyku. Siła 6,9 w skali Richtera

  Trzęsienie ziemi o sile 6,9 w skali Richtera wystąpiło w południowym Meksyku - informuje "The Independent".

 • Turcja: Trzęsienie ziemi o sile 6,3 w skali Richtera

  U zachodnich wybrzeży Turcji, a także na greckiej wyspie Lesbos, doszło do trzęsienia ziemi o sile 6,3 w skali Richtera. Nie ma informacji o ewentualnych ofiarach czy stratach materialnych.

 • Meksyk: Trzęsienie ziemi o sile 4,8 w skali Richtera

  Do trzęsienia ziemi o sile 4,8 w skali Richtera doszło w poniedziałek we wschodniej części Meksyku – poinformowały amerykańskie służby sejsmologiczne USGS. Epicentrum znajdowało się na Półwyspie Kalifornijskim, 127 km na południowy wschód do miasta San Felipe.

 • Do trzęsienia ziemi o sile 6,3 w skali Richtera doszło we wtorek wieczorem w środkowej części Chile - poinformowały amerykańskie służby sejsmologiczne. Epicentrum znajdowało się na chilijskim wybrzeżu Oceanu Spokojnego, 98 km na południe od miasta Coquimbo.

 • Trzęsienie ziemi o magnitudzie 6,3 nawiedziło w czwartek południowe Peru - poinformowały amerykańskie służby geologiczne USGS. Wstrząsy doprowadziły do uszkodzeń budynków oraz awarii linii komunikacyjnych. Na razie nie ma informacji o ofiarach śmiertelnych.

 • Trzęsienie ziemi o sile 6 stopni w skali Richtera na północy Peru

  Trzęsienie ziemi o sile 6 stopni w skali Richtera nawiedziło w sobotę północne Peru - podały amerykańskie służby geologiczne (USGS). Na razie nie ma doniesień o zniszczeniach ani o poszkodowanych.

 • ...​W Nowej Zelandii zatrzęsła się ziemia. Według danych sejsmicznych z tego kraju, siła wstrząsu odczuwalnego w stolicy kraju - Wellington - wyniosła 5,7 stopnia w skali Richtera.

 • Trzęsienie ziemi o sile 6 w skali Richtera nawiedziło Malezję. Epicentrum znajdowało się na głębokości 10 kilometrów, w pobliżu szczytu Kinabalu na wyspie Borneo. Trwają poszukiwania osób, które przebywały w tym czasie na szlakach górskich.

 • Kolejne trzęsienie ziemi. 6,8 w skali Richtera

  Trzęsienie ziemi o sile 6,8 w skali Richtera nawiedziło w piątek wybrzeże Papui-Nowej Gwinei, nie powodując jednak ostrzeżenia przed wystąpieniem fal tsunami w południowej części Pacyfiku. Nie ma doniesień o ofiarach i zniszczeniach.

Zdjęcia na temat: richter
Wideo na temat: richter
 • Silne trzęsienie ziemi we Włoszech. Miasto Amatrice w gruzach

  Trzęsienie ziemi, które nawiedziło środkowe Włochy, spowodowało poważne zniszczenia m.in. w miejscowości Amatrice. Wstrząsy o sile ponad 6 stopni w skali Richtera nastąpiły w nocy z wtorku na środę. Potwierdzono co najmniej 60 ofiar śmiertelnych.

 • Trzęsienie ziemi w Malezji. Nie żyje co najmniej 11 osób

  Jedenaście osób zginęło, a osiem uważa się za zaginione w trzęsieniu ziemi, które nawiedziło Malezję. Do wstrząsów o sile niemal sześciu stopni w skali Richtera doszło w północnej części wyspy Borneo. Epicentrum wstrząsów znajdowało się niedaleko Kinabalu - najwyższej góry w regionie. Trwają poszukiwania zaginionych. Z Kinabalu udało się już sprowadzić 137 turystów, którzy byli uwięzieni na

 • Akcja ratunkowa po trzęsieniu ziemi w Katmandu

  W wyniku potężnego trzęsienia ziemi w Nepalu zginęło w sobotę ponad 2400 osób. Liczba ofiar sobotnich wstrząsów w najbliższych dniach prawdopodobnie wzrośnie. Trwa akcja ratunkowa. Na miejsce udają się ekipy strażaków oraz ratowników z całego świata. Sytuacja w Katmandu jest nadal niebezpieczna. Doszło do wielu silnych wstrząsów wtórnych. Siłę najsilniejszego oceniono na 6,7 w skali Richtera

Dyskusje na temat: richter