• Informacje na temat:

  ring

Artykuły na temat: ring
 • Niemcy: Wznowiono festiwal "Rock am Ring"

  Organizatorzy przerwanego w piątek z powodu zagrożenia terrorystycznego festiwalu "Rock am Ring" w Nuerburgu (Nadrenia-Palatynat) dostali w sobotę zielone światło na wznowienie imprezy. Policja nie potwierdziła zagrożenia.

 • Festiwal "Rock am Ring" przerwany. Powodem zagrożenie terrorystyczne

  Popularny festiwal rockowy "Rock am Ring" odbywający się w Nuerburgu (Nadrenia-Palatynat) został w piątek wieczorem przerwany z powodu zagrożenia terrorystycznego - informują organizatorzy. Uczestnicy spokojnie opuścili teren festiwalowy, czyli tor wyścigów samochodowych.

 • ​Zła pisownia powodem alarmu terrorystycznego na festiwalu "Rock am Ring"

  Przyczyną przerwania dwa tygodnie temu festiwalu rockowego "Rock am Ring" w Nuerburgu na terenie Nadrenii-Palatynatu nie było zagrożenie terrorystyczne, lecz błąd w pisowni nazwisk pracowników firmy odpowiedzialnej za przygotowanie terenu - podała policja.

 • ​Niemcy: Uderzenie pioruna raniło 51 uczestników koncertu "Rock am Ring"

  ...51 osób zostało rannych w piątek wieczorem w wyniku uderzenia pioruna podczas koncertu "Rock am Ring" na zachodzie Niemiec. 15 osób jest w stanie ciężkim, dwie zostały z powodzeniem reanimowane - podała w sobotę miejscowa policja.

 • Niemcy: Uderzenie pioruna raniło 82 uczestników koncertu "Rock am Ring"

  ...82 osoby zostały ranne w piątek w wyniku uderzenia pioruna podczas wieczornego koncertu na festiwalu "Rock am Ring" w Nadrenii-Palatynacie na zachodzie Niemiec. 15 osób jest w stanie ciężkim, dwie z powodzeniem reanimowano - podała w sobotę policja.

 • Tomasz Adamek wrócił na ring. Zapowiada, że nie wybiera się na emeryturę

  Tomasz Adamek na gali Polsat Boxing Night w Gdańsku pokonał na punkty w wadze ciężkiej Australijczyka Solomona Haumono. Swoje pojedynki w kategorii junior ciężkiej wygrali także Krzysztof Głowacki i Mateusz Masternak. Ostatni raz Tomasz Adamek pojawił się w ringu 2 kwietnia 2016 w Krakowie, kiedy przez techniczny nokaut w 10 rundzie przegrał z Amerykaninem Erikiem Moliną.

 • Bugaj wraca na ring

  Po 4,5-letniej przerwie na zawodowy ring wraca bokser Roman Bugaj. Będzie walczył 20 grudnia w podwarszawskim Grodzisku Mazowieckim - poinformował organizator gali Tomasz Babiloński.

 • "Miejsce w żłobku zamiast kwiatka", "Dom to nie ring". Marsz dla Matek w Łodzi

  Uczestnicy Marszu dla Matek z hasłami: "Miejsce w żłobku zamiast kwiatka", "Dom to nie ring", "Dość przekrętów w sprawie alimentów" przeszli ul. Piotrkowską i zakończyli demonstrację na pl. Wolności(...), że nie ma ona charakteru antyrządowego. Wśród postulatów znalazło się skuteczne egzekwowanie prawa alimentacyjnego, monitoring standardów okołoporodowych, równe dla wszystkich rodziców szanse na...

 • Rewolucja w wymiarze sprawiedliwości. "Sala sądowa nie może zamieniać się w ring"

  Zmiana oznacza przede wszystkim duży chaos. Jeśli chodzi o sprawy formalne: akty oskarżenia, wniesione do sądów przed 15 kwietnia, będą rozpatrywane w obowiązującym jeszcze systemie kontradyktoryjnym. Te, które trafią w drugiej połowie kwietnia - w systemie poprzednim działającym w kraju przed reformą poprzedniego rządu. Sala sądowa nie może zamieniać się w ring, gdzie wygrywa ten, kto ma...

 • Tyson Fury ogłosił datę powrotu na ring. "Grzejcie moje pasy, chłopcy, bo one należą do króla"

  Tyson Fury, 28-letni były zawodowy mistrz świata wagi ciężkiej, ogłosił, że 13 maja - po półtorarocznej przerwie - wraca na ring. Na razie nie wiadomo, kto będzie rywalem Brytyjczyka, poza tym jest on zawieszony przez rodzimą federację. Sam zainteresowany zdaje się jednak nie mieć żadnych wątpliwości - przesłanie informacji przekazanych przez niego na Twitterze było jasne: król wraca po swoje...

Zdjęcia na temat: ring
Wideo na temat: ring
Dyskusje na temat: ring