• Informacje na temat:

  rivera

Artykuły na temat: rivera
 • Kardynał Norberto Rivera Carrera z Meksyku

  Kardynał Norberto Rivera Carrera, arcybiskup miasta Meksyk, ma 70 lat.

 • Nie żyje Joan Rivers

  Nie żyje amerykańska gospodyni programów telewizyjnych i aktorka Joan Rivers. 81-letnia prezenterka kilka dni temu zapadła w śpiączkę.

 • Jest śledztwo ws. śmierci Joan Rivers

  Policja w USA wszczęła śledztwo w sprawie śmierci Joan Rivers. Amerykańska aktorka i słynna gospodyni programów talk-show zmarła w czwartek w wieku 81 lat w związku z komplikacjami, do których doszło w czasie operacji strun głosowych.

 • Joan Rivers może być w stanie wegetatywnym

  Lekarze rozpoczęli proces wybudzania amerykańskiej prezenterki Joan Rivers ze śpiączki farmakologicznej. 81-latka przestała oddychać, a jej serce zatrzymało się podczas przeprowadzonej kilka dni temu operacji strun głosowych.

 • Nie żyje słynna prezenterka. Joan Rivers miała 81 lat

  Córka Joan Rivers, Melissa, poinformowała o śmierci swojej matki. Znana amerykańska prezenterka telewizyjna i aktorka miała 81 lat. O jej śmierci informuje BBC.

 • Około 30 zdjęć przedstawiających m.in. rozlewiska Warty i Biebrzy, Wisłę i zakola Bugu można oglądać na wystawie "Rzeki Polski - Rivers of Poland", która we wtorek zostanie otwarta we wrocławskim Centrum Kultury Zamek.

 • Zabił kolegę podczas obiadu. Poszło o... kurczaka

  Ta wiadomość zbulwersowała amerykańskie media. 38-letni Reinaldo Cardoso Rivera zabił swojego kolegę podczas wspólnego obiadu, bo ten... zabrał ostatnią porcję kurczaka. Do zbrodni doszło w Houston.

 • Czterech zwolnionych kubańskich więźniów politycznych przybyło do USA

  Czterech byłych więźniów politycznych przybyło do USA po uwolnieniu ich na Kubie. Są to kubańscy dysydenci: Niorvis Rivera Guerra, Aracelio Riveaux Noa, Vladimir Morera Bacallao i Jorge Ramirez Calderon.

 • Matador w ogniu krytyki. Walczył z bykiem trzymając na ręku dziecko

  Najsławniejszy w Hiszpanii matador Francisco Rivera Ordóñez znalazł się w ogniu krytyki. Na jego głowę posypały się gromy po tym, jak opublikował zdjęcie, na którym starł się z bykiem trzymając w ramionach swoje małe dziecko - piszą o tym CNN i brytyjski "The Guardian".

 • RMF24: Walczył z bykiem, trzymając na ręku dziecko

  Najsławniejszy w Hiszpanii matador Francisco Rivera Ordóñez znalazł się w ogniu krytyki. Wywołał oburzenie po tym, jak opublikował zdjęcie, na którym starł się z bykiem, trzymając w ramionach swoje małe dziecko. O matadorze pisze m.in. CNN i brytyjski "The Guardian".

Zdjęcia na temat: rivera
Wideo na temat: rivera
 • Anna Przybylska, Robin Williams, Joan Rivers - kogo jeszcze pożegnaliśmy w 2014 roku?

  W 2014 roku opuściło nas wiele znanych, cenionych i kochanych osobowości. Nasze serca przepełniła smutkiem śmierć Anny Przybylskiej czy młodziutkiej Peaches Geldof. Kto jeszcze pożegnał się ze światem w ciągu ostatnich 12 miesięcy?

 • Joan Rivers w stanie krytycznym!

  Amerykanka Joan Rivers, gospodyni programów telewizyjnych i aktorka przestała oddychać, a jej serce zatrzymało się podczas operacji strun głosowych. Gwiazda w stanie krytycznym została przetransportowana do szpitala Mount Sinai w Nowym Jorku. Choć stan prezenterki nieco się poprawił, póki co nie odzyskała przytomności. Zaledwie dwa dni przed zabiegiem Rivers w pełni sił nagrywała specjalny odcinek swojego programu "Fashion Police". Rodzina gwiazdy dziękuje fanom za wsparcie.

Dyskusje na temat: rivera