• Informacje na temat:

  roch

Artykuły na temat: roch
 • Poznań: Ekstremalna jazda na Rochu

  Przybywa śmiałków, którzy na motorach, czy też rowerach przejeżdżają wystające nad konstrukcją przęsło mostu św. Rocha. Ryzykują zdrowiem i życiem, by pochwalić się przed kolegami, dla dostarczenia organizmowi sporej dawki adrenaliny.

 • Juan Ramon Rocha oficjalnie trenerem Ruchu Chorzów

  Grudziądz - chorzowianie przegrali 0:1 i zarząd postanowił zmienić szkoleniowca. Na ławce od najbliższego czwartku zasiądzie Juan Ramon Rocha. 63-letni Argentyńczyk to były piłkarz takich klubów, jak(...) 1995-96 - awansował do półfinału Ligi Mistrzów. W składzie tamtego zespołu grał Krzysztof Warzycha, który w Ruchu zostanie asystentem trenera Rochy. Długo rozmawialiśmy, kandydaturę wymyślił...

 • Prokurator Adam Roch, który przez cztery lata rozpracowywał lobbystę Marka Dochnala, został odsunięty od śledztwa. Oskarżycielowi odebrano wszystkie sprawy i przesunięto do wydziału, w którym nie dostanie już żadnego śledztwa - pisze "Dziennik".

 • Most Rocha dojechał!

  Operacja przenoszenia przęsła mostu Rocha na Śródkę dobiega końca! Cały Poznań (i nie tylko) od 5 września śledził przejazd konstrukcji mostu po torach ułożonych na brzegach Cybiny.

 • Most Rocha ruszył!

  Stare przęsło mostu Św. Rocha w Poznaniu wyruszyło dzisiaj w drogę! I pokonało "ogromną" odległość - 30 metrów! Jedzie na wózkach kolejowych, które mogą wytrzymać nacisk ważącej około 400 ton konstrukcji.

 • Sprawa Ewy Tylman: Psy przeszukały okolice mostu Rocha w Poznaniu

  ...40 minut krążyły w środę w pobliżu mostu Rocha w Poznaniu specjalne psy szkolone do poszukiwań ludzi. To tam zaginęła w listopadzie Ewa Tylman.

 • Niedziela na Św. Rocha

  Skansen Kurpiowski im. Adama Chętnika w Nowogrodzie , tradycyjnie już, zaprasza 17. sierpnia w godzinach: 10. - 18. na "Niedzielę św. Rocha"

 • Gmina Lądek Zdrój pozyskała dofinansowanie w wysokości 150.000 zł na zadanie "Odbudowa kościoła pomocnicznego p.w. św. Rocha w Lądku-Zdroju - etap I".

 • Kolejny dzień poszukiwań ciała Ewy Tylman: Most Rocha i okolice Warty. Adam Z. się nie przyznaje

  ..., jednak za każdym razem przedstawiał inną wersję. Pokazywał też różne miejsca, np. po obu stronach mostu Rocha. Śledczy nie mają jednak wątpliwości, że kobieta znalazła się w rzece przy moście. Dlatego(...) mostem Rocha. Po tym ślad po niej zaginął. Jak poinformowała w nocy z czwartku na piątek na konferencji rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Magdalena Mazur-Prus, Adam Z. jest podejrzany...

 • Oryginalne melodie w niedzielę św. Rocha

  Muzeum Pólnocno-Mazowieckie w Łomży oraz Skansen Kurpiowski im. Adama Chętnika w Nowogrodzie zapraszają 16. sierpnia, w godzinach: 10.00 - 18.00, do nowogrodzkiego Skansenu na doroczną imprezę folklorystyczną "Niedziela Św. Rocha". Na festynie zagrają dwie kapele: słynnego Władka Pogody z Kolbuszowej (oryginalne lasowiackie melodie) oraz - nie mniej słynna - kurpiowska z Nowogrodu. Będzie można...

Zdjęcia na temat: roch
Wideo na temat: roch