• Informacje na temat:

  rodzaj

Artykuły na temat: rodzaj
 • Koniec finansowania religii? "To rodzaj rywalizacji"

  ...ruch wyprzedzający inicjatywę polityczną Roberta Biedronia. To rodzaj rywalizacji - ocenia. Szczegóły dotyczące programu byłego prezydenta Słupska mają zostać bowiem ujawnione w lutym. Jak...

 • Ten rodzaj białaczki można wyleczyć

  Przewlekła białaczka szpikowa, na którą jeszcze 20 lat temu chorzy umierali w przeciągu kilku lat, stała się chorobą przewlekłą, a nawet wyleczalną.

 • "Kandydatura Saryusz-Wolskiego to rodzaj karykatury"

  Wierzę, że większość państw UE będzie głosowała za Donaldem Tuskiem na szefa Rady Europejskiej, a to, że kandyduje europoseł Jacek Saryusz-Wolski uważam za rodzaj karykatury – powiedział we wtorek w Szczecinie b. szef Parlamentu Europejskiego Hans-Gert Poettering.

 • Będzie nowy rodzaj sił zbrojnych - wojska obrony cyberprzestrzeni

  ...cyberprzestrzeni". Zadania nowego rodzaju wojsk Obecny na posiedzeniu komisji wiceszef MON Wojciech Skurkiewicz do przekazania informacji w tym zakresie upoważnił Pawła Dziubę, wicedyrektora Narodowego(...) projektem decyzji o sformowaniu wojsk obrony cyberprzestrzeni" - poinformował. Dziuba nie podał informacji o liczebności i terminie powołania nowego, szóstego rodzaju sił zbrojnych. Powiedział tylko, że...

 • ...to jednak wieloznaczność przypadkowa, nieuzasadniona znaczeniowo. Homonimy - rodzaje i przykłady Homonimy w zależności od tego, co łączy daną parę wyrazów homonimicznych można podzielić na(...) "karać") i "każe" (od "kazać") - homonimy o identycznej wymowie i pisowni, ale zupełnie różnym znaczeniu i pochodzeniu, np. "babka" (babcia) i "babka" (rodzaj ciasta), "para" (wodna, stan skupienia...

 • Ten rodzaj kaszy ma najwięcej składników odżywczych

  Po zachwycie nad azjatyckim ryżem i włoskimi makaronami, Polacy znów chętnie sięgają po tradycyjne, a czasem już nieco zapomniane kasze. Pęczak znów bije rekordy popularności. W jaki sposób włączyć go do codziennej diety?

 • Wykryto nowy rodzaj złośliwego oprogramowania na Androida. Wykrada dane bankowe

  Kaspersky Lab wykrył nowy rodzaj złośliwego oprogramowania, które omija zabezpieczenia szóstej wersji mobilnego systemu operacyjnego Android i pozwala cyberprzestępcom na przechwytywanie informacji z aplikacji bankowych i wykradanie danych kart kredytowych.

 • Seria morderstw w Londynie. Policja wini m.in. nowy rodzaj hip-hopu

  ...​Ponad 50 osób zamordowano w Londynie od początku roku. Brytyjska policja wini za eskalacje przemocy między innymi nowy rodzaj ekstremalnego hip-hopu, który jej zdaniem napędza rywalizację miedzy gangami.

 • Hermeliński o słowach Jakiego i Guziała: To rodzaj politycznej korupcji

  ...„To niedopuszczalne, nie do zaakceptowania, to rodzaj politycznej korupcji” – w ten sposób szef Państwowej Komisji Wyborczej ostro komentuje słowa Piotra Guziała, kandydata Patryka Jakiego na wiceprezydenta Warszawy. Sugerował on, że w przypadku wygranej oponentów stolica może zostać odcięta od rządowych funduszy na inwestycje.

 • Hermeliński o słowach Jakiego i Guziała: To rodzaj politycznej korupcji

  ..."To niedopuszczalne, nie do zaakceptowania, to rodzaj politycznej korupcji" - w ten sposób szef Państwowej Komisji Wyborczej ostro komentuje słowa Piotra Guziała, kandydata Patryka Jakiego na wiceprezydenta Warszawy. Sugerował on, że w przypadku wygranej oponentów stolica może zostać odcięta od rządowych funduszy na inwestycje.

Zdjęcia na temat: rodzaj
Wideo na temat: rodzaj
 • Pitera: Graś może mieć duży kłopot

  "Paweł Graś jest człowiekiem wyjątkowo uczciwym i nieprzywiązującym wagi do dóbr materialnych. Niech prokuratura oceni, czy w sprawie jego rezygnacji z funkcji członka zarządu firmy Agemark doszło do złamania prawa. Na tyle poznałam Pawła Grasia podczas współpracy, żeby wiedzieć, że on może bagatelnie podchodzić do różnego rodzaju spraw formalnych" - mówiła w Przesłuchaniu w RMF FM Julia Pitera.

 • Matyja: Rząd, który potrafi wejść w ostry spór, buduje pewien rodzaj uznania

  Matyja: Rząd, który potrafi wejść w ostry spór, buduje pewien rodzaj uznania

 • Jest poprawa stanu zdrowia Abdelhaka Nouriego. Brat: Można nawiązać z nim pewien rodzaj komunikacji

  Jest poprawa stanu zdrowia Abdelhaka Nouriego. Pomocnik Ajaksu Amsterdam, który zasłabł w meczu towarzyskim z Werderem Brema w lipcu rok temu, wybudził się ze śpiączki. 21-latek cierpiał na zaburzenia pracy serca, co było bezpośrednią przyczyną utraty przytomności w trakcie wspomnianego sparingu. Brat Nouriego potwierdził, że nastąpiła nieznaczna poprawa stanu zdrowia piłkarza, który obecnie jest w stanie komunikować się z innymi.

Dyskusje na temat: rodzaj