• Informacje na temat:

  rogatka

Artykuły na temat: rogatka
 • O krok od tragedii: Uderzył w rogatki i wjechał wprost pod pociąg

  Rogatki na przejeździe były opuszczone. Lada moment w tym miejscu miał pojawić się pociąg towarowy. Nagle w jedną z rogatek uderzył samochód. Rogatka została uszkodzona, a przód samochodu zatrzymał się na torach. Z auta błyskawicznie uciekł kierowca i pasażer. I wtedy w samochód uderzył pociąg. Kierowca był trzeźwy. Policjanci zabrali mu prawo jazdy. Za spowodowanie kolizji na torach 45-latek...

 • Cysterna wjeżdża w rogatki. Policja szuka kierowcy

  Ominął sznur czekających aut, a potem slalomem pokonał opuszczone rogatki. Policja poszukuje kierowcy cysterny, który zignorował znaki i przejechał przez przejazd kolejowy w Białym Borze w Zachodniopomorskiem. Jego "wyczyn" uwieczniła kamera jednego z aut.

 • Tragedia na przejeździe. Mimo opuszczonych rogatek

  Specjalna komisja wyjaśni okoliczności wypadku na przejeździe kolejowym na odcinku Siedlce-Kotuń - poinformował Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe. W wypadku zginęła 82-letnia kobieta, która wjechała autem na przejazd.

 • O krok od tragedii! Kierowca autobusu zignorował opadające rogatki

  O krok od tragedii na przejeździe kolejowym. Kierowca autobusu, narażając życie swoje i pasażerów, zignorował czerwone światło i opuszczane rogatki i wjechał na torowisko. Wszystko to zarejestrowały kamery kolejowego monitoringu.

 • Auto utknęło między rogatkami, pociąg otarł się o mercedesa

  O prawdziwym szczęściu może mówić kobieta, która wraz z dwoma pasażerami utknęła na przejeździe kolejowym na ulicy Szczecińskiej w Koszalinie. Przejeżdżający pociąg tylko zarysował tył jej auta.

 • Pociąg towarowy uderzył w busa. Z powodu remontu nie działały rogatki

  Jedna osoba została ranna w wypadku na przejeździe kolejowym w Pustelniku koło Mińska Mazowieckiego. Skład towarowy uderzył tam w bok busa, który najprawdopodobniej nie zatrzymał się przed znakiem Stop lub podjechał za blisko torowiska.

 • Były dróżnik z Chełmna, który nie zamknął rogatek, będzie odpowiadał z wolnej stopy

  Jest akt oskarżenia przeciwko dróżnikowi z Chełma na Lubelszczyźnie. Mężczyzna 4 kwietnia tego roku, mimo informacji o nadjeżdżającym pociągu, nie zamknął rogatek. Pociąg staranował samochód którym jechały matka z córką. 51-latka zginęła na miejscu, jej 13-letnia córka zmarła w szpitalu.

 • Wypadek na przejeździe kolejowym. Rogatki nie były spuszczone

  Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na strzeżonym przejeździe kolejowym w Żakowicach, kilka kilometrów od Koluszek w Łódzkiem. Pociąg najechał nad dwa samochody. Jedna osoba nie żyje, a dwie – w tym małe dziecko – są ranne.

 • Na drogach wjazdowych do Doniecka na wschodzie Ukrainie pojawiły się posterunki wojsk wewnętrznych. Żołnierze kontrolują pojazdy wjeżdżające do miasta. W ostatnich godzinach we wschodniej i południowej części Ukrainy doszło do kilku aktów dywersyjnych.

 • Rogatki Jerozolimskie i inne historie żydowskie

  Serdecznie zapraszamy w sobotę 10 maja o godz. 17.00 do Centrum Artystycznego `'Radomska 13'' na XVII Ochockie Spotkanie Historyczne - informuje Anna Pasznik z Ochockiego Ośrodka Kultury.

Zdjęcia na temat: rogatka
Wideo na temat: rogatka
Dyskusje na temat: rogatka